Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2014-11-09

Šviesos festivalis - Tampere

Publikuota: Living in Finland

Šiandien su reikalais važiavom į Tamperę. Ech, aš jei ir amžių Helsinkyje nugyvensiu, manau, kad save vis tiek laikysiu Tamperiške (dabar jau neįsižeiskit ir nepykit, Tamperiškė bus po Gimtasodiškės, pažadu). Man ten taip gera, tokia ramuma aplanko, žinoma ir nostalgija. Ir taip paprastai mėgaujuosi jos mažumu, kad pastatėm mašiną miesto kampe ir visus reikalus susitvarkėm apėję miestą pėškomis. Ir tas neužtruko valandų valandas. Hau osam iz zet?

Ok, bek tu ze sabjekt. Tai va. Ir bevaikštant snieguotomis (ou jės, snieguotomis) gatvėmis ant pastatų sienų pastebėjom paveikslus/projekcijas. Nieko baisiai ypatingo, bet taip gražiai, nuotaiką praskaidrino tai tikrai.

Grįžusi pasigūglinu, kad gi nuo spalio galo iki sausio 11 dienos Tamperėje vyksta šviesos festivalis. Nu sugalvojo prasiskaidrinti tamsius vakarus.

Be kasmetinių lempučių miesto centre šiais metais ant namų sienų dar bus šviečiami/rodomi/projektuojami 35 šviesos darbai. Keletą jų jau radom, bet sakėm, kad važiuosim atgal ir ieškosim visų iki vieno. Nes viskas vyksta miesto centre. Va čia dar ir nuoroda į žemėlapį, jei kas važiuosit ir norit pasidaryti įdomesnį maršrutą po miestą.

Ir dar. Išvažiuoti iš Tamperės buvo gan sudėtinga, nes kaip ir sekmadienis, tėvo diena ir dar benzinas ABC degalinėse (ne visose, nesidžiaukit) vos ne 20ct pigesnis. Tai eilės kaip sovietų laikais. 3 stotelės po dvi šlangas, o mašinų vos ne po 4-5 eilėje. Velkam bek to ze jū es es ar. Mes nusprendėm, kad išsipardavoja vasarinį kurą, jau mačiau žieminio reklamą (prie -39C neužšąla. Reklama gali ir meluoti, ateis žiema, pamatysim).

Nuotrauka sunkiai atspindi situaciją, bet duokit taškų už pastangas nu.

Nuotrauka sunkiai atspindi situaciją, bet duokit taškų už pastangas nu.

P.S. Neįsivaizduojat, kaip yra smagu rasti tai, ką palikai prieš 3 metus lygai ten, kur ir palikai. Aš čia apie tuos vaiduokliukus. Neprisifantazuokit.

Patiko (0)


Atgal į: Šviesos festivalis - Tampere