Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-02-24

Nuo kada bankai kavą platina?

Publikuota: Living in Finland

Vieną giedrą žiemos dieną gaunu laišką. Adresuotą man, ne kambarinokei. Pasidaro keista, senokai begavau laišką. Atplėšiu, o ten – netikėtai nelauktai, kažkoks lapas suomiškų žodžių.

Daugmaž išsiverčiu ir suprantu, kad kažkoks bankas siūlo įsigyti kreditinę kortelę, už kurią reikia sumokėti 100EUR depozitą ir tada atsiskaitydama su ja S-market prekybos centruose galėsiu gauti NET 5% nuolaidą!! Nu tiesiog nepakartojama! „₣¢µκ off“ galvoju.

Po keleto dienų parodžiau nuostabųjį laišką draugei suomei. Ji tikrų tikriausia man žinoma visokių kuponų kuponėlių, nuolaidų, čekių ir t.t. maniakė, savo ekspertės žvilgsniu peržvelgė viską ir surprize surprize – lapo apačios apačioje, mikroskopiniu šriftu – kuponas „nahaliavam“ 500gr kavos pakeliui!Šiaip aš negeriu kavos. Tik kartais retai, kai būnu pas mamą ir tėtį namie arba kai atsibosta arbata :)

Nuėjau, pasiėmiau, parsinešiau!

Kava gal ir ne aukščiausios kokybės, bet o ko ne?

Nekavamanė Rūta :)


Atgal į: Nuo kada bankai kavą platina?