BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Lapkritis, 2007

Kodel gera gyventi ES?

2007-11-22

Siandien pagaliau susiruosiau nueiti i suomiska policija (migracija), susitvarkyti dokumentus, kadangi gyvensiu cia ilgiau nei 1m, tai po 1m gausiu suomiska asmens koda ir socialini draudima. Susirinkau visus popierius kiek turejau, net banko saskaitos isklotine apie gaunamas iplaukas atsispausdinau (info knyguteje rase, kad reiks). Nuejusi tik uzpildziau forma, pasidare paso kopija ir teistare: sveika atvykusi i Suomija. Gali pasilikti cia gyventi tiek, kiek nori!!!!! Argi tai ne zavu?

Rodyk draugams

Suomiškos bulvės su suomišku kefyru lietuviškai :)

2007-11-13

Jau kokia savaitė, kaip nesugebu nusipirkti kefyro.. Išeidama pasižiūrėjau į žodyną, kaip suomiškai kefyras – piimä. Nueinu i savo vietinės reikšmės maisto prekių parduotuvėlę, ir niekaip nerasdavau KEFYRO.

Bet laimė ir sėkmė manęs šiandien neapleido.. RADAU ir be abejonės NUSIPIRKAU kefyro. Grįžusi ir atsidariusi pakelį tikėjausi bet ko – balto vandens ar dar ko, bet netikėjau, kad suomiai turi tokį gerą kefyrą!!! Beveik kaip močiutės!!!

Prisikepiau pilną keptuvę bulvių ir su didžiausiu pasigardžiavimu papietavau..Keptos bulvės su grybais ir kefyras…mmmm….jau buvau pamiršusi bendrabučio maistą…kaip gėda… :/
atsiprašau už žodžio “kefyras” daugybinį pasikartojimą, bet nu jau taip jo pasiilgusi buvau, kad nemoku apsakyti.. :)

Rodyk draugams

Snigo..

2007-11-03

O pas mane siandien snigo…prisipazinsiu saziningai, pasiilgau sniego..nors ir salta, bet kazkaip nu faina…balta balta kur dairais..

siaip pauksciu nemegstu, net labai! Bet siandien nesusilaikiau..isejau i balkona ir nufotkinau ka grazaus tie slykstus padarai padare ant mano balkono bortelio… :))))


Rodyk draugams