BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugpjūtis, 2008

Lengvosios makulatūros rūšiavimas :)

2008-08-30


Net nežinau, kada
aš liausiuosi stebėtis šita kultūra. Kiekvieną kartą atrandu juos iš naujo.
Šiandien mano padruškė sugebėjo iškrapštyti mane tinginę iš namų ir nešti
laikraščius, žurnalus ir kitą „lengvąją makulatūrą“ į specialiai tam skirtą
konteinerį beveik puskilometrį (į vieną pusę), nes šalia jos namo stovi tik
nerūšiuojamų atliekų konteineris!!! Nuėjom tą visą kelią pučiant nerealiam
šaltam vėjui ir +100C… Ir tik žiū - siurprizas!!! Konteineriai
  tik kartono atliekoms ir visokiems
tetrapakams, bet ne „lengvajai“ makulatūrai. Šiaip ne taip prikalbinau aš jąją
išmesti tuos popierius. Bet po to turėjau išklausyti visą jaudinimosi istoriją,
kad neva gal ir gali kas norintais pasirausti tarp tų popierių ir iškasti jos
pavardę iš tos krūvos. O tada ji gaus baudą, kad ne į savo kiemą atnešė tuos
nelemtus žurnaliūkščius!!! Aaaaa…….

 

Kultūringai
rūšiuojanti atliekas,

 

Rūta

Rodyk draugams

Tervetuloa Tamperelle!

2008-08-29

Tokia fraze vakar mane pasitiko Tamperes oro uostas su didziausiu debesiu lietaus ir zvarbiu veju. Isskrisdama Rygoj palikau kokius +18, o cia nusileidus pasitiko net 12 laipsniu silumos. Fantastiska galvoju. Sveika atvykus i siaure!


Kadangi lektuvas buvo pustustis, greit susodinti i lektuva, greit atskraidinti ir bagaza atgavom labai greit. Tai ir autobuso teko laukti gera pusvalandi. kol savo lagaminus nutempiau i kita terminala, kad pagauciau autobusa, visa susilau baisiausiai. Bet pralaukus gera pusvalandi autobuso ir susalti spejau.


Kadangi stebuklingu budu sugebejau uzblokuoti telefono kortele, tai praradau rysi su visu aplinkiniu pasauliu. Stoviu stotelej, laukiu savo suomiskos mamos, kad ateitu pasiimti manes vargso vaiko, o ji, pastovejusi 10min, nesugebejo paeiti  50m nuo tasko A (kur ji stovejo) iki tasko B (mano stotele) ir nesulaukusi manes patrauke namo!!! Suome, negali net pykti. Pas juos tai normalu. As jau buciau puse miesto aplekusi!! Tai gerai, kad girtas ruselis uzkalbino, tai pasinaudojusi jo gera sirdimi ir telefonu, paskambinau mamkai, kad paimtu mane. Prie viso to prisidejo 3 (taip taip, TRYS) nuluze nagai!!! (mama, zinok nebeimanoma suremontuoti buvo, tai visus nukirpau su asarom akyse.


Sianakt miegojau kaip uzmusta! O ryte ispedinau tvarkytis reikalu i univera. Eiles didziausios, erazmieciai su lagaminais uzgriozdine kolidorius (ir kokio velnio trenkes paskutine diena, kai jiems orientacine savaite jau 1dieni prasidejo?!), registraturos moteriskaites praradusios sypsenas ir pila vis tuos pacius sakinius kiekvienam. Net salotos valgykloj tebeturi padaza “slykstuka” be kurio neimanoma bet su juo ne ka geriau. Nu zodziu, suomiskai pasitiko ir univeras mane :)  Tik va bendrabuciu valdyba nustebino mane ziauriai! Nuvariau rakto prasyti, kad jau siandien duotu, nors kontraktas tik nuo 1os Rugsejo, ir jie netgi dave panos telefona, kuri mano kambary tebegyvena po vasaros! Tiek tikrai nesitikejau sitoj taisykliu saly! Maniau isspirs mane iki pirmadienio ryto.


Bet siaip smagu cia. Zmones vaiksto arba trumpomis rankovemis (nu juk silta, dar pliusine temperatura :) ), arba su pirstinemis (reiks pasikasti lagamine, tureciau ir savasias rasti). Prekybos centre gavau kvepianti popieriu (nu kaip kvapas i masina buna tik su keksiuko paveiksliuku) su nemokamo gerimo kuponu (cia taip daznai, eisiu dar draugei paimsiu :) )

 

tai tiek

Baigesi atostogos, grizau i siaure mokytis, grisiu ir i bloga bloginti :)

 

P.S. kalbos nedarkau “spicelei”, bet univeras nepasikeite ir klaviaturoj LT raides dar neatsidaro :(

 

Ruta

Rodyk draugams