BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Liepa, 2009

Jei hakinti, tai google

2009-07-21

Mindaugo karalyste

Rodyk draugams

Perlai

2009-07-21

Rodyk draugams

Ar mokyklos žudo kūrybingumą?

2009-07-19

Rodyk draugams

1000metis

2009-07-05

Kadangi tokią svarbią šventę švenčiu šitoj šiaurėj (jenau, net keturi žodžiai iš eilės su pirma “Š” raide…ženklai kokie tais?) tai va, nenukrypstant nuo temos. Tai žodžiu, sėdžiu prie savo kompiuteriaus ir žiūriu visokius video su Bumbuliausku (nu okok, Bumblausku), kaip jis ten su optimizmu stengiasi žvelgti į valdovų rūmus ir t.t., nu ir taip bežiūrinėdama viską, randu video apie Anglijos lietuvius, kurie gyvena kažkurioj ten grafystėj (Norfolko, berods) ir šiandien dieną sugalvojo gražų paminėjimą - I000 vnt. popierinių gervių Lietuvai.

Nu gražiai taip sakyčiau. Nu ir žiūriu aš jau ten tą filmuotą medžiagą, su “Baltijos kelio” garso takeliu ir rodo kaip tautiečiai lanksto, kabina, susikibę eina. Visi tokie paprasti, natūralūs, mergička viena net koją pasikaso, nu paprasti žmones tokie. Ir vienam kadre stovi du lietuvaičiai. Kabina tuos paukštukus kaip supratau ir nu vaje vaje…

Pasipuošę vyrai, viska :)

O šiaip tai sveikinu Lietuvą, lietuvius ir tuos tikruosius lietuvius, kurie 21.00 val. sugiedojo tautišką giesmę visi kartu :)

Rodyk draugams