BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gruodis, 2009

Teikzeetai

2009-12-30

Jaučiuosi vėl 12os metų, kai su pusesere klausėm m-1 ir turėjom net piratine teikzeetų kasetę:)

Rodyk draugams

Po lentynas geriau nesiknaisioti

2009-12-29

Šalia prabangaus mano darbo stalo stovi didžiulė lentyna prikrauta visokių knygų apie Kiniją. Nuo knygų apie Mao Dzeduną iki kiniškų anekdotų. Nu ir su bendradarbiu jausdami visišką jėgų nuosmūkį nusprendėme pasikuisti lentynoje ir rasti bent 5 minučių pramogų.

Bet užtai ką atradom… Kadangi kinai besimokydami rašyti lotyniškas raides nežino kaip jos rašomos, tai kaip ir hieroglifų rašyba, taip ir lotyniškų raidžių rašyba yra

iliustruojama daugmaž tokiais piešiniais (nu mano paint’o įgūdžiai nėra tobuli, žinau, žinau). Tai jau čia raidukės “T” rašymo ypatumai.

Yra tokios korteles, vienoje jų pusėje yra raidė pvz. T ir šalia piešinėlis su telefonu. O kitoje pusėje - jau tas mokymas kaip rašyti, bent trys angliški žodžiai su kinišku vertimu.. Taip kažkaip įdumu pamatyti, kaip mūsų kalbą (turiu omeny lotyniškas raides) mokosi kad ir tokie kinai.

Ir dar radom. Knygutę, ant kurio viršelio puikavosi piešinėlis su dviem nuogom, apkūniom, neslėpsiu to fakto - apžėlusiom ant visur, moterim. Pasijaučiau kaip kokia 12m mergaitė. Apie ką pati knyga, nelabai ir aišku, tokių suomiškų žodžių dar neišmokau, o ir paveikslėliai tik 4 visoje knygoje.

Rodyk draugams

Kaip mirti suomiškoje saunoje?

2009-12-16

Beversdama straipsnį apie tai, kaip pasigražinti ir atgaivinti savo kūną Šanghajuje, radau, kad na va vienas iš fainiausių KINŲ medicinos dalykų, yyyyrrrraaaaaa —- KARŠTŲ TAURIŲ statymas (ar dėjimas, ką čia žinosi žmogus kaip sakos). Nu galvoju nesąmonė, kiek kartų vaikystėje mama su tėčiu iš manęs ežiuką darė, kad nuo varveklių laižymo įsikabinęs kosulys paleistų plaučius ir t.t.. Nu tai ir galvoju, KPŠ, kokia čia tau kinų medicina. Pradėjau visų savo užsieniečių kolegų klausinėti, kaip populiaru toks dalykas yra jų šalyse. Ir kur buvęs, kur nebuvęs, SUOMIS, labai suomišku vardu Mika, pripuolęs pilnas emocijų ir entuziazmo pradeda man pasakoti:

“Tai kai nuvarai į sauną, labai gerai susidėti tas taures. Taip žinai įpjauni odą, iškaitini stiklinę ir pridedi prie odos, kad prisitrauktų ir išbėga kraujas per ta įpjovimą tada. Žiauriai faina”

Siaubo namai, ne?

Ne pačios romantiškiausios foto, ale nieko :)

Rodyk draugams