BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Sausis, 2010

Pirmoji kiniška dovana

2010-01-29

Prieš porą mėnesių Pekino ofisas atsiuntė du darbuotojus dviems mėnesiams čia padirbėti. Tylūs, ramūs kinietukai atidirbo ir šiandien jų paskutinė diena. Kaip ir priklauso virtuvėje apturėjom kalbas, dovanas ir spurgas su kava. Tradicija gražiai išlydėti darbuotojus.

Po viso to, vienas iš jų, kuris sėdėjo mūsų bloke (nu nžn kaip kitaip pavadinti), pribėgo su mažomis dovanėlėmis ir savo vizitine kortele prie kelių iš mūsų ir su visomis kiniškomis tradicijomis įteikė (reikia žiūrėti į akis, imti abiejomis rankomis ir linksėti, linksėti, linksėti kartojant žodį “ačiū” kuo įmanoma dažniau).

Su kompiuteriaus vebkemu nutraukiau dovaną, taip kad aukštos nuotraukos kokybės nereikėtų tikėtis:

Jaučiu parsinešiu namo.

p.s. respekts už morkinę įpakavimo dėžutę.

Rodyk draugams

Biologinis termometras

2010-01-28

Prie gyvenimo šiaurėje mano organizmas baigia prisitaikyti. -17 jau yra pakankamai normaliai šalta. Bet, ką išmokau tų didžiųjų šalčių metu!  Jei ryte išėjus į lauką per 20sec. nosį pradeda kutenti ledukai - temperatūra yra plius/minus pora laipsnių apie -20 laipsnių. O jei šalta, bet ledukų nejauti, tai apie -17.

Nu toks čia ir atradimas, bet bent jau man smagu. Galiu įsėdusi į autobusą su savimi pasišnekėti ir padiskutuoti apie orą (suomiai nekalbūs, o ir šiaip, kartais man patinka vidinis dialogas).

Rodyk draugams

Mai juniverzity iz kūl

2010-01-28

Ką ne kūl, jei Twiterint pradėjo. Aš pati dar vis neturiu.

Rodyk draugams

Prisėsk užpakalį kad ir kaip trumpai bevažiuotum

2010-01-26

Kiekvieną rytą važiuodama į darba tuo pačiu autobusu jau baigiu įsidėmėti bendrakeleivių veidus. Ir jei čia būtų laisvoji amerika, tai jau su kitais ir apie šaltą orą padiskutuočiau, bet su suomiais manau net nepradėsiu sveikintis dar gerus ateinančius 10metų (kultūra tokia).

Bet šį kartą ne apie suomius, o Suomijos musulmonus. Kad musulmonai, tai sprendžiu iš panelių aprangos. Žodžiu. Kiekvieną rytą vienoje stotelėje sulipa koks 10 tokių piliečių. Visi veržiasi spraudžiasi į autobuso vidurį, BŪTINAI VISI turi atsisėsti ir pavažiavę VIENĄ stotelę visi vėl greit greit bumbėdami man nesuprantama kalba išbėga iš autobuso. Nu tai KOKIO VELNIO visiems būtinai brautis, alkūnėmis stumdytis, atsisėsti ir tik padėjus užpakalius ant sėdynės vėl stotis ir brautis prie durų pavažiavus vieną stotelę?!

Kultūrų skirtumai?

Rodyk draugams

Varom į kosmosą?

2010-01-23

Renku žmonių, kurie ateityje uždirbę milijonus su manim norės paturistauti kosmose :)

Žodžiu. Penktadienį per pietus ofiso virtuvėje, po vieno laikraščio išspausdinto straipsnio perskaitymo visu balsu apie milijonierių, kuris nori skristi į kosmosą kaip kosmoso turistas užvirė karštos diskusijos: keliautumėt ar ne.

Buvo dvi stovyklos: tie, kurie sakė, kad ne o ne, tai pinigų švaistymas, tegul geriau man tą 100 000 (ar panašiai) EUR atiduoda, aš jau rasiu kur juos padėti. Ir antra grupė (count me in) - jei turėčiau tiek pinigų, kodėl gi ne?

Ginčijomės geras 15 minučių. Ir sakau, kad NESUPRANTU tokių žmonių, kurie nenori pamatyti THE Earth iš viršaus. Pažiūrėkit video, kaip anglai, Top Gear laidos kūrėjai (vienas iš jų, jei prisiminčiau pavardę, tai tėvų šuo nudvėstų (pagal seną lietuvių patarlę atsitikus “stebuklui” turi nudvėsti šuo ar kažkas panašaus)), skrido į - na ne kosmosą, bet jau taip aukštai, kad žemė pradeda matytis kaip rutulys. Čekidaut daugmaž nuo 3:43min:
 

Ir žinau, tikrai žinau, kad tie, kurie sakė, kad “nesamonė” ir “ko ten skrist”, giliai širdyje norėtų…oj kaip norėtų..tik gal bijo sau pačiam prisipažinti, kad kaži ar kada turės tiek atliekamų pinigų tokiai kelionei…
O aš didžiausia optimistė bent jau svajonę tokią galiu juk turėti, ar ne?

Rodyk draugams

Pieninė kava su čili

2010-01-21

Vakar beklausydama emvieno išgirdau kaip žmogus pasakojo, kad kavą jam žmona verda piene. Tipo įdedi kavą į pieną ir užverdi. Šiandien klausiu bendradarbio, kuris visokio bieso gyvenime rijęs, ar kada bandė. Kadangi nebandė, tai nusprendėm išsivirti. Išsivirėm. Tik virimo proceso viduryje jis nusprendė įdėti šiek tiek čili prieskonių (čili addict).

Kava skani, tik čilis gerklę graužia. Reiks namie NORMALIAI, BE čili išsivirti, mažu dar skanesnė bus.

Rodyk draugams

Aš STORA?!

2010-01-20

Nu kaip turi jaustis kai iš pat ryto tik atėjus į darbą ir pasiėmusi rytinės kavos puodelį atsidarai pagrindinį savo pačios nuostabiausios kompanijos puslapį ir kąąąą o kąąą gi ten matau??!!!

http://www.radio86.co.uk/ o jei jau ten koks kitas straipsnis, be mano nuotraukos, tai va šitas buvo šį rytą

Negerai, oj negerai per kalėdinius vakarėlius lysti į kadrą…

Rodyk draugams

Tegu godas blesina ameriką ir jos džankfūdą

2010-01-17

Mano kolega, gal prieš milijoną metų, berods per naujus metus važiavo į mano svajonių šalį. Pačiu pirmu prašymu užsiprašiau žalio pakelio rūgščių Skittles. Europoje tokių rūgščių nerandu. Parvežė. Iš pačio bruodviejaus. Valgau po vieną - du per dieną. :)

O šiandien prisikepiau kalną pačių lietuviškiausių mamos blynų iiiiirrrrr užsipyliau klevų sirupu… (ok, jis kiek pamenu yra kanadietiškas, bet nes o bet tačiau kadangi aš jį atradau būdama Amerikoje, tai jis man yra amerikoniškas)

Taip, aš viena iš tų amerikos džankfūdo fanių. Beniaus ir Džeriaus aiskrymai yra da best..

Sėdžiu dabar visa aplipus tuo klevu sirupu iki ausų, bet jau taip skanu…..

Rodyk draugams

SŠCČZŽ

2010-01-14

Kinietė ofise kas rytą pradėjo mokinti po du kiniškus žodžius kasdien. Žinoma, tokiai tinginei kaip man, reiktų bent jau po du SUOMIŠKUS žodžius mokintis kasdien.

Mini pamokėlių metu tik dar kartą įsitikinau, kad suomiai nemato skirtumo tarp S ir Š, C ir Č, Z ir Ž. Ir negali jų gerai ištarti, nes jiems tai dvi vienodos raidės.

Labai juokinga, kai jie sako ne Spanish, o Špęnis :) ir jei žodyje yra tos dvi raidės, tai jas visuomet būtinai apkeičia vietomis.

Ačiū lietuvių kalbai už pralaužytą liežuvį :)

Rodyk draugams

“Laiminis” pyragas

2010-01-13

Kadangi pastaruoju metu mane labai stipriai sukaustė sindromas: darau viską, kad tik nereiktų… Tai vakar atsidariusi šaldytuvą ir radusi maišą laimo vaisių, likusių nuo Naujų Metų nuostabiai nepakartojamo šventimo, nusprendžiau juos sukepti į pyragą.

Nevaidinsiu čia išradingos, didžiosios pyragų kepėjos ir prisipažinsiu, kad receptą nusigūglinau. Pyragą iškepiau. Tik jau baisingai pirštai pavargo spaudžiant sultis. O šiaip tai paprastumo komiškai paprasto. Taigis:

  • 5vnt. laimo vaisių (sultims)
  • 2vnt. kiaušinių
  • 1 st. cukraus
  • 125gr. margarino
  • 1st. miltų
  • kepimo sodos, druskos, riešutų (pati dakūriau, recepte nebuvo)

Į ištirpintą sviestą suberti 3/4 cukraus. Įmaišyti kiaušinių trynius ir du šaukštelius laimo žievelės gabaliukų (sutarkavau su morkine tarka). Suberi miltus, kepimo miltelius, druską. Į išmaišytą masę supili 3/4 laimo sulčių ir sudedi kietai išplaktus baltymus.

Kepti apie 30min. Atšalus pyragui, užpilamas glaistas.

Glaistas: į likusias sultis sudėti likusį cukrų ir ištirpinti “ant ugnies”. Kai viskas ištirpsta, užpilti ant pyrago. Glaistas labai greit kietėja, tai viskas turi trukti ne ilgiau nei 5min. Ant viršaus dar užbarsčiau kapotų riešutų.

Ofisinė sėkmė garantuota :)

Rodyk draugams