BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Vasaris, 2010

Basketball-Football, tas pats “ball”

2010-02-25

Šanchajaus Expo parodos tinklalapyje galima rasti kiekvienos šalies paviljono ar tai nuotraukas ar tai paviljono maketus. Žinoma, ieškau Lietuvos. Ir ką matau:

Mano draugai tai gali priimti kaip didžiausią įžeidimą, ar ne, Justai? :))

Rodyk draugams

Call me “Press”

2010-02-25

Vakar vakar vakar!!! Gavau ne tik patvirtinimą iš žurnalistų sąjungos, kad esu priimta, bet ir “Press Card” (žurnalisto pažymėjimą). Shit, dabar tai jau galėsiu į muziejus eiti už dyką, traukiniams ir autobusams 20% ar tai net 30% nuolaida, į atrakcionų parką visai dienai galiu eiti už dyką aš ir dar įsivesti vieną personą nemokamai (paprastai dienos bilietas kainuoja apie 30eur). How cool is that..

O kur dar naglumo viršūnė ir visokie melavimai, kad neva tai esi žurnalistė, rašai straipsnį ir gali įeiti nemokamai!!!

Žodžiu, jei užteks jėgų, naglumo ir viso kito, melagių pilie - aš atvažiuosiu.

Rodyk draugams

Suomiai ir bingo

2010-02-24

Po neilgų kraustynių atsidėkodama dviems jaunuoliams nusprendžiau pasikviesti juos į beveik už kampo matytą vietinės reikšmės barą.

Prie įėjimo stovėjo jau daug žadantis močiučių/diedukų vaikščiojimo pagalbininkas - balkonėlis/vaikštynė. Visi trys susižvalgėm, nusišypsojom ir nusiteikėm bet kam…

Tik įėjus į barą pasijaučiau net ne paaugle, o vaiku. Liaudis apie kokiu taip daugmaž 60m.. Susirinkę matyt po grumtynių pašto skyriuose, pykčio apraiškų bankuose ir laukimo valandų poliklinikose aptarti dienos įvykių prie baro. Bet turėčiau pastebėti, visi labai tvarkingos išvaizdos, baro stalai spindintys, stiklinės taip pat. Tik padavėja tokia truputi…pavargusi sakyčiau.

Mes nenorėdami išsiskirti iš minios, pasiėmėm po alaus stiklą ir atsisėdom prie stalo. Jei ne DAUG vyresnė publika, dėl visai nieko aplinkos ir ramybės (jokių Beyonce, Suomiškų čestuškių ar super sunkaus Suomijoj yprasto roko), tik tyli tyli kažkur iš už baro skambanti muzika.

Po gero pusvalandžio į barą atėjo kaip vėliau paaiškėjo ir vakaro vedėjas. Augalotas čiut jaunesnis nei dauguma vyras. Visi kažko suskubo (nu ka ten suskubsi, kai balkonėlis už durų) ir nuo vieno stalo pasigriebę po vieną (ir dar vieną draugui) bilietėlį grįžo prie stalų.

Didžiai gerbiamas vakaro vedėjas įsijungė GARSŲ mikrofoną, prieš save pasistatė čiut už žiurkėno bėgimo ratą didesnį tokį pat ratą, tik uždarais šonais su daug kamuoliukų viduje ir prasidėjo žaidimas!

Skaičius vedėjas skaitė sodriu, beveik seksualiu balsu pakartodamas milijoną kartų.

Laimėtoja gavo alaus bokalą. Džiaugėsi moteris. Džiaugėmės ir mes.

Greitu metu darysim vietinių nepopuliarių barų lankymo turą.

Rodyk draugams

Šiaurės pašvaistė

2010-02-22

Išlipu iš savojo autobuso priešpaskutinių daiktų iš barako išsivežti (ryt didysis vežimas) ir kur buvus kur nebuvus, žiūriu - šiaurės pašvaistė matos. Netikėjau iš pradžių, galvojau, kad kokia degalinė spigina, tik kad labai jau daug kur ir labai jau statūs tie šviesos stulpai.

Parpuolusi namo susistačiau kėdę ant kėdės po to dar dėžę, ant jos puodą ir pjaustymo lentelę (žodžiu kas po ranka, tas panaudota fotosesijai) ir pastačiusi savo “trikojį-keturkojį” profesionalų fotografavimo įtaisą, susiradau jau supakuotose ir užklijuotose dėžėse veikiančias batereikes ir puoliau fotografuoti.

Per balkoną

Per balkoną

Na o šita, turiu pripažinti, kad atrodo kaip iš kokio tais prožektoriaus, bet aš noriu tikėti, kad ne. Kad čia tikra…

Nebereiks pas Joulupukki į šiaurę važiuoti :) tik aš dar tas tokias ryškias ryškias norėčiau pamatyti. Bet per 2.5m išvysto tokias Suomijos šiaurėje laikau pakankamai dideliu fainumu.

P.S. Rodau didelę špygą tiems, kurie turi pavasarį. Dėl tokio grožio ir -15 dar ateinančius pusę metų nebe taip baisu.

Rodyk draugams

Policija suomiškai

2010-02-21

Kai į beveik griaunamą baraką įsiveržia ispanų/italų/prancūzų gauja ir pradeda tiesiai už durų daužyti langus ir kaimynų duryse išmuša skylę 1val. nakties, o namie esi viena viena, skambini milicijai. Pirmas kartas gyvenime, bet skambinau.
112 numeriu prisiskambinau, iškviečiau. Po 3min atskambina ir dar kartą visko išsiklausinėja. Dar po 22min skambina milicininkas ir prašo atidaryti laiptinės duris, kad galėtų viską apžiūrėti.

Per tas 25min galėjo išlaužti mano duris, pagrobti ne tik mane bet ir mano jau supakuotus daiktus su visais virtuvės rakandais, puse drabužių.

Žinau, kad tai buvo tik latraujančių užsieniečių chuliganavimas po 9d pradedamame griauti barake. Bet truputėlį išsigandau.

O ir atvažiavęs policininkas nebuvo nei toks holivudinis, nei angliškai šnekėjo, net aš savo sulaužyta nesama suomių kalba daugiau žodžių pasakiau nei jis angliškai (milicininkas: “olrait” ir “ID”)

Na ir prieš miegą - dainuška:

Rodyk draugams

Nauji metai Nauji metai du

2010-02-19

Kamera-vumeni-drebančios-rankos antras šventimas ir bandymas būti filmmeikere.
Negraži kalba šį kartą, oj negraži. Bet tik taip galiu save išreikšti šiandieną.

Rodyk draugams

Su naujais su naujais

2010-02-16

(nebūčiau filmavusi, nebūčiau čia rodžiusi visiems, ale baisiai svarbus renginys)

Rodyk draugams

Kaip Suomiai “go green”

2010-02-15

Gal prieš milijardą metų rašiau apie suomių raginimus barako gyventojams taupyti vandenį.

Nu galvoju barake visad tiek pat moki, tai ten tas mokestis už vandenį yra paskaičiuotas, o čia nu va šiaip ragina studžius taupyti.

Beeet, tik po 2.5 čia pragyventų metelių, kai likimas lemia kraustymąsi į butą, pradėjau klausinėti, kiek vidutiniškai mokesčių sumoka vienas gyventojas per mėnesį.

  • Elektra - apie 14eur per mėnesį. (Net neįsivaizduoju, čia daug ar mažai, gyvenime nesu mokėjus mokesčių)
  • Vanduo - nustatytas patovus mokestis žmogui ir LEIDI KIEK NORI!!!

Mano giliu įsitikinimu, THIS IS WRONG. Tai kaip man grįžus gyveni į Lietuvą reiks išmokti per naujo taupyti?

Rodyk draugams

Call in. Radio86

2010-02-15

Te žinos kinietukai, kad su užgavėnėm Lietuvoj ne juokai!

Beje, failo aprašas neatininka įrašo turinio. :) Ir ne ne, aš ne Geni Raitisoja :)

Rodyk draugams

Poni makaroni verks.NOT

2010-02-09

Šiandien ryte prieš išeidama į darbą girdėjau griausmingai besibaladojančius kaimynus. Nu galvoju kraustos žmonės. Nes kadangi mano brangiausią baraką griauna, neva tai per senas, statys naujus, tai jau beveik visi išsikėlę, tik mes kokie 5 belikę visame pastate. Tai kad kas kraustos, nieko naujo ir netikėto.

Bet tai ne, išeinu į laiptinę, o ten du pilvoti-pražilę-piktų veido bruožų suomiai krausto iš tuščių butų VIRYKLES! Atsivarę dar už juos grėsmingiau atrodančią mašiną, krauna viską iš eilės. Tai jei aš grįžusi nerasiu ir savosios, būsiu pikta, rėkausiu ir grąsinsiu sienų išlaužymu. Žodžiu, pasiversiu į Stitch’ą (biski apsėsta aš juo po savaitgalio)

Rodyk draugams