BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Kovas, 2010

Žemės valanda

2010-03-31

Ok, vėluoju su įrašu, bet žemės valandą palaikiau Žemę. Nors ir turėjau svečiuosna būrį jaunuolių, kepėme pyragą, žaidėme Meksikos Traukinį (paturbintas domino žaidimas), bet šviesą išjungėme (orkaitė nesiskaito).

O kadangi aplinkinių namų gyventojai nelabai dalyvavo akcijoje, tai nusprendėme pratęsti akciją ir nejungėme šviesos visas 5 valandas. Prie žvakių buvo sunkoka suskaičiuoti tuos taškiukus, bet ko nepadarysi dėl Žemės.

Rodyk draugams

Alisa Stebuklų šalyje-NOT

2010-03-30

Kai internetu įsigyji bilietus į 3D filmą milijoną valandų prieš filmo seansą, kad jau tikrai tilptum, o nuėjus į kino teatrą malonaus veido moteriškė pareiškia, kad bilietai priklauso kitam, tos pačios rūšies kino teatrui kitame miesto gale, o tų 3D akinių ir filmo vis tiek norisi, tada eini namo, statai kompiuterą prieš sofkutę

ir kerpi akinius.

Tik 3D efektai prastoki buvo :)

Rodyk draugams

Žolė ir velykai

2010-03-28

Nes o bet tačiau, kadangi KIEKVIENAIS metais pastaruosius čiut daugiau, nei 20 metų vis užmirštu pasėti žolę velykoms, tai jau šiais metais rupužki kad susigriebiau! Pirmasis bandymas nepavėluoti buvo prieš mėnesį, kai norėjau būti tikra, kad žolė išdyks laiku, pasisodinai, prižiūrėjus ir po savaitės atostogų grįžusi radau pilną vazoną beveik 10 cm aukščio žolės. Gaila, kad triušio neturiu..

Tai jau šį kartą išmokusi pamoką, kad per anksti sėti yra netiesa, antruoju bandymu žolę užsėjau 4dienį vakare. Sėjau šitaip va ir va kaip:

O šį rytą iš pat ryto, auginiai mano jau tokie ūgtelėję sakyčiau:

Kad neperaugtų per savaitę, tai jokių šilumos vonių, tik šviesa, šviesa, šviesa :) Va taip įsisavinom milijoną eurų iš europos sąjungos fondų :)

Rodyk draugams

Esu aš moteris

2010-03-26

Labai atspindi mane šiandien, kai iš pat ankstaus ryto pavaduotoja prašmėžavo su MANO sijonu (viens prie vieno, kaip mano, tik gal 3 dydžiais didesnis, nesakau, kad aš neturiu šiknos, bet ji tai ją tikrai TURI).

O ir sijonas ant manes tikrai geriau atrodo (senolių išmintis: kas kitas šuniui uodegą pakels, jei ne jis pats). Gerai, kad pėdkelnių ryte neradau, o tai būtume abi kaip sesės dvynės, veidrodinis atspindys… (Rytis C.)

Rodyk draugams

Aš myliu žmones

2010-03-25

ir man faina pliurpti valandų valandas apie jų šunų apsilankymus pas veterinarą, sudužusio butelio šukes kiliminėje dangoje, bendradarbių kalbas apie ledo ritulio varžybas, alergiją morkoms, neištirpusio sniego kalnus šalia namų, rusiškos ruletės kvailumą, kompiuterio senumą, artėjančią paniką darbe, kraustymosi bėdas, kambariokų nekalbumą, pomidorų auginimą ant palangės, traukinių tvarkaraščius, artėjančio savaitgalio planus, kirpėjos neatidumą, šalia atsidariusio restorano savininką, bibliotekoje rastą knygą, ant sienos pakabinta fotografiją, apelsino sultis geriamas išsivalius dantis, darbo pažymėjimo kokybę ir pasibaigusį benziną automobilio bake ar žmonas, kurios ruošiasi atostogų į Tailandą.
Bet kartais, labai labai kartais…

mano darbas man patinka ir dėl to, kad galiu užsidėjusi ausines dirbti savo pasaulyje su savo muzika…

Rodyk draugams

Alus kiniškai

2010-03-24

Kinijoje, viename kaimelyje pavadinimu Qingdao, alų galima pirkti kilogramais ir į kokią nori tarą: butelį, bambalį, sloviką, bačką, maximos maišelį. Up to you! :)

Rodyk draugams

Kaip o kaip?

2010-03-23

Mano labai faino būdo bendradarbė į darbą ateina su jau ne vienu “džemperiu”, kurio praplyšusios alkūnės. Aš ne apie tai, kad galima taip eiti ar ne, ne mano reikalas, kaip kam gera tas taip tegu ir eina, bet nes o bet tačiau, aš niekaip nesuvokiu, kaip galima prasiplėšti alkūnę? Skaytum užkliuvo kur, bet ar su visais dviem džemperiais ir abi alkūnes? Ir gyvūnų jokių neturi..

Čia šiaip, pastebėjimas.

Rodyk draugams

Taip taip, aš esu Mikutavičiaus gerbėja, bet myliu Lietuvą

2010-03-22

Rodyk draugams

Flads gimtajame sodžiuje

2010-03-21


Kai iš sesers gaunu tokią nuotrauką su savo gimtojo sodžiaus vaizdais, tai taip keista pasidaro… Gerai, kad čia tik ežerai, tai jokiu ledonešių nebus..

Rodyk draugams

Ar aš čia tundra ar kaip?

2010-03-20

Kai savo akimis pamatai, kad tokie dalykai, kaip žaidimų manual’ai (instrukcijos) egzistuoja spausdintoje versijoje, ir tai sakydama aš turiu omenyje normaliai kaip knygas atspausdintus 300-400-500 puslapių leidinius, tai tiesiog atima žadą…

Motriškos, įsivaizduojat? Yra KNYGOS KAIP PEREITI ŽAIDIMUS!!! Ten visos paslaptys surašytos! Jei esat žaidusios Super Mario, tai pasakytų kurį grybą geriausia suvalgyti kad užaugtum didesnis, arba Solitaire žaidime pasakytu kurią kortą geriausia kur dėti, kad greičiau tie fejerverkai pradėtų šaudyti. Beveik kaip maxima išpardavimų laikraštukas, tik daug didesnis ir visko daug daugiau…

Šokolado man, duokit šokolado!

Rodyk draugams