BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Balandis, 2010

Plaukiai

2010-04-29

Kodėl o kodėl 99% informatikų (aš kalbu apie tuos, kur supranta tik nuliukų ir vienetukų bajerius) nešioja ilgus plaukus surištus į bizą?

Čia šiaip labai rimtas klausimas, kuris man neduoda ramybės jau eilę metų.

P.S. mūsų informatikai sėdi kitame aukšte, tai specialiai suradau reikalą ten nueiti ir suskaičiuoti keli iš jų yra ilgaplaukiai. Iš 8 net 6,5 yra gan plaukuoti (tas 0,5 tai yra su skiautere. Didele skiautere. Kai ją susišukuoja ant šono, tai plaukai net ausį dengia).

Rodyk draugams

Nacionalistai..

2010-04-29

Mane jau baigia daėsti suomių nacionalizmas. Kartais aš jiems to pavydžiu, kad jie taip moka viską girti ir pavyzdžiui yra įsitikinę, kad jei jau Suomijoje nėra Skittles, tai tik dėl to, kad ten greičiausiai yra nuodingų E ir Suomijoje jie yra uždrausti (čia aš neprisigalvoju, suomė bandė man taip viską paaiškinti, nacionalistė suomė, o tiesos tai kažin kiek).

Bet per tuos nacionalizmo akinius jie pamiršta, kad kitose šalyse viskas yra kitaip ir žmonės turi skirtingas tradicijas, kurios jų akimis yra „kvailos“ arba „juokingos“, kadangi niekas jų nuostabiojoje Suomijoje taip nedaro.

Taigi, kaip žinia gegužės 1oji čia nu jau tokia šventė visiems, kad jei jau neturi planų kur prisigerti ir dar neturi viso pikniko rinkinio (popierinių girliandų, plastikinių šampano taurių, popierinių lėkščių), tai jau tikriausiai su tavimi kažkas ne taip.

Tokį savo elgesį bandau paaiškinti tuo, kad aš NE SUOMĖ ir man gegužės 1oji yra eilinė nedarbo diena ir mano DNR nefiksuoja jokių prisigėrimo poreikių. Sulaukiau tik „tu pamišusi“ žvilgsnio ir klausimo „tai ką veiksi?“. Išvažiuosiu. Toli nuo visų girtų Tamperės veidų. Važiuosiu pažiūrėti kito kaimo gyventojų gėrimo tradicijų. Dėl įvairovės.

Taip, šiandien aš pikta ant suomių.

Rodyk draugams

Vizitinės kortelės kiniškai

2010-04-29


Kadangi mūsų įmonės tėvelis į Kiniją skraido dažniau nei eina į maisto prekių parduotuvę duonos, tai viskas, ko mums reikia ir įmanoma pagaminti Kinijoje, gaminama Kinijoje. Tėvelis parveža trim lagaminais, jei reikia.

Parvežė ir mano vizitines korteles. Bendroj sumoj dabar galiu sutikti 400 žmonių ir palaiminti juos savo vizitine. Atsidarau vieną iš dėžučių, kad apžiūrėčiau viską kaip priklauso, ir ką randu? tarp kiekvienos vizitinės kortelės - skiriamasis popierius. Plonesnis už kopijavimo, toks beveik persisviečiantis.. BET POPIERIUS

O po to jie kalba apie aplinkos apsaugą ir kaip Kinija su tuo kovoja. Matomai ne taip sklandžiai ta kova ir vyksta..

Rodyk draugams

Super duper business plan

2010-04-27

Aš šiaip savo giliu įsitikinimu manau, kad tikriausiai sėkmingiausias ir labiausiai pastovus verslas (po laidojimo paslaugų verslo) yra vėliavsiuvyba. Ypač čia. Šiandien yra veteranų diena ir oficialiai reikia iškelti vėliavas (kilnoja čia jas labai dažnai).

Eidama į darbą skaičiavau, koks daugmaž maksimalus vėliavų skaičius gali tilpti viename kieme. Jei kiemą skaičiuosime 4 namams, tai ir lygiai 4 vėliavos tilps viename kieme. O jei namas neturi kiemo (būna ir tokių), tada vėliava keliama ant namo stogo.

Taip išeina, kad kiekvienam namui reikia bent vienos vėliavos.

Per kiek laiko nusidėvi ir nublunka vėliava? 3-5 metus? (Čia jie ją kilnoja tiek kartų per metus, kad jaučiu būtų pigiau laikyti iškeltą ir nemokėti vėliavos kėlikams algų, bet keisti vėliavas kasmet..nieko jie nesupranta).

Taigi, įsivaizduojat kokios pajamos, jei vėliavas siuvi krizės nukankintoje pvz…Graikijoje (jų darbo jėga šiuo metu gal ir nėra pigesnė, nei Kinijoje, bet mažiau reikalų su muitine ir t.t.). O po to jas pardavinėji suomiškomis kosminėmis kainomis, bet žemesnėmis nei konkurentai ir stebuklingu būdu tampi vėliavsiuvybos monopolininkas (čia jie monopolius mėgsta, rami tauta).

Žodžiu, spjausiu kurią dieną aš ant to savo plano tapti superduper-pasaulinio-lygio-elito-žvaigžde ir siūsiu vėliavas savimi besididžiuojančiai suomių tautai. Ar ne tam į mokyklėlę ėjau?

P.S. apie tą planą tai aš čia ne rimtai. Pardavę mano blogo įrašus po 20metų tikrai nieko neuždirbsit… Nors Žemaitė irgi nesitikėjo, kad ant lito banknoto bus atspausta…

Rodyk draugams

Po pusės skarbonkės kondensofkės

2010-04-26

…tai tik gert ir gert vandenį. Nežinau, ar tokį kiekį vienu prisėdimu suvalgiau tik dėl fakto, kad esu viena namuose ir protestuodama tokiam reiškiniui elgiuosi kaip lygiai 8 metų vaikas, ar dėl to, kad man jau dvampenki su kapeikom (tokiame amžiuje darai ką nori, kur nori, kada nori), užėjusi saldumynų manija, baigėsi čipsai (o tai pastebėjau stebėtinai vėlai) ar (pasak šiandieninio brangiosios sesers mielo pasisakymo) tiesiog esu SENMERGĖ, kuriai betrūksta šuns, darželio po langais ir lysvės pomidorų ant palangės. (mama taip ir norėjo pridurti, kad sėklų paskolins..mačiau iš akių…per daug gerai ją pažįstu..God bless webcam)

NESĄMONĖ. Aš tiesiog geriau nei kiti moku mėgautis gyvenimu ir lietuviška kondensofke.

O ir blynų bendradarbio gimtadienio proga užmiršau iškepti..Blynai jam kaip tortas…daugiau niekada, niekada po ne vieno stiklo studentų duonos nebežadėsiu nieko nieko…

Rodyk draugams

Visi vyrai vienodi…

2010-04-26

…kai žmonų nėra namie. Tada jie perka šaldytą picą ir kolos. Sakė net picos skonis kitoks “toks laisvės prieskonis” :)

Vakar išleidom vieną bendradarbę į Kiniją, o jos vyras taip pat kolega. Tai dalinosi pirmojo vakaro įspūdžiais su bendraminčiais.

Aš tai čipsus valgau, kai viena namie būnu :) Tikrai skanesni :)

Rodyk draugams

Kasmetinis žuvies turgus

2010-04-25

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet atsitiko mūsų kaime žuvies turgus. Aišku, panelė Rūta išsiruošė pasižmonėt - save parodyt ir į kitus kaimo žmones pažiūrėt.
Didžiausias smagumas panelei buvo tas, kad galėjo eiti ir ragauti visko ko tik nori (pietų po turgaus kaip ir nebereikėjo), tik reikėjo jai išklausyti visų suomiškų ngvkjsfngisehgieurhiwf, kai pardavėjas pasakojo apie produktus. Bet niekis, ne pirmas kartas.

Kadangi visi pardavėjai LYGIAI TIE PATYS ir asortimentas, ir išdėstymas TOKS PAT, tai kaip ir nebuvo nieko naujo, tik šį kartą labai dėmesį patraukė sovietinę atmosferą kuriantys gramofonai ant stulpų.

Ir kiek šypseną kėlė rimtai suomiški apsaugos darbuotojai, su kepurėmis PIPO :)

Rodyk draugams

Krevečių rutuliukai

2010-04-24

Taip taip taip, gaminau valgyti.
Kadangi reikia parašyti straipsnį maisto tema, tai nusprendžiau pagaminti kažką kiniško, nupotograpuoti ir aprašyti.

visai nieko gavosi

Rodyk draugams

Kodėl bloginimas yra blogai?

2010-04-23

Nes kai reikia parašyti paprastą straipsnį apie paprastą patiekalo gaminimą, tiesiog nebemoki žmogus rašyti. O jei dar per ausines spiegia lengvo roko draugų grupės čestuškės, tai joptvaimat kaip ne taip rašosi.

Bloginimas kaltas, nes skaitydama kelintą kartą matau, kad lygiai taip pat rašyčiau blogui…

Vihreä Maa - Vihreä Maa (jei planas išdegs, šiandien juos matysiu ant scenos, o ne prie stalo su pop-kornu rankose)

Rodyk draugams

Kantrybė statybininkui ir saulei

2010-04-22

Aš šiaip manau, kad esu pakantaus būdo. Galiu pakęsti priespaudą blogą vadovą, girtą autobuso draugą ar lėtą internetą. Ir tyliai, bet kaip nors su tuo kovoju.

Šį kartą kovoju su rytine saule(porą savaičių ir su ja reiks kovoti 22h per parą), kuri tiesiai per langus kiekvieną rytą spigina tiesiai man į akis:

taip taip, užsikabinau mini dekutį, nes tamsiosios aukso vertės užuolaidos per kraustynes pasimetė.

O antra kova yra su po langais dirbančiu lygiai VIENU darbininku, kuris darbą pradeda lygiai 7h ryto ir baigia čiut po 6. (nei ryte pamiegosi, nei pietų po darbo pakrisi)…

Keturių dienų (po 11h per dieną) darbas:


Griauna kiemą, statys kažką. Gerai, kad ne su saule ateina, su saule išeina, o tai birželį pernakt žmogus dirbtų…

Susiradau ausų kamštukus. Tik baisu ryte žadintuvo nepragirdėti…

Rodyk draugams