BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Liepa, 2010

Marš visi kultūrintis

2010-07-29

Mane kartais prisimenantys ir aplankantys draugai yra gerai, kadangi aš galiu geriau susipažinti su mane supančiu super duper city. Pavyzdžiui, atradau muziejų, kurį reikėtų aprodyti sekančiai turistų bangai. Muziejus vaitaitai kokio dydžio ir nuostabumo (god bles mai pres kard ir nahaliava iejimą, bei ne labai susikaupusią kasininkę, kuri jau nuaugusius žmogus įleido už studento kainą, taip mano turistams sutaupydama po 5eur).

Parodos muziejuje keičiasi kas kažkiek laiko, tad kaip supratau, galiu eiti su visais ir visada. Žinoma, tokios parodos kaip batų, žaislų ir LEDO RITULIO (suplais, suplais) nesikeičia. Bet atsistoti prieš kokius 20 ginklų karo muziejuje ir pasijusti taip, kaip jautėsi tie, kuriuos sušaudydavo; arba miesto makete surasti savo namą; arba pamatyti tikrus meškų medžiojimo spąstus yra jeeeenau kaip fainei!
Taip kad tie, kurie mane dar kada lankys ir tie, kurie manęs nelankys, bet į Tamperę atvyks, čiuožiat į Vapriiki muziejų ir kultūrinatės!

Rodyk draugams

Užpakaliai

2010-07-27

Kodėl yra nieko tokio (o vyrams net labai kokio) atsiversti nuotrauką su moterišku užpakaliu, gausiai pridengtu „stringais“, o pamačius vyriškąjį (taip pat stringuotą), tai jau oi oi fui fui fui, kaip negražu.

Turėjom kokių 7min diskusiją po to, kai kolega estas atvertė Estijos paplūdimių grožybių nuotraukų kolekciją, su daugybe užpakalių.

Nederėtų darbo vietoje vykdyti tokių diskusijų…

Rodyk draugams

WTF to do in Tampere

2010-07-21

Nes o bet tačiau kadangi jau net šiandien pat laukiu Aistužės šeimynos apsilankymo „svajonių šalyje“ po ilgų 3 metų laukimo, tad ir kultūrinę programą pradėjau sudarinėti. Tai besidalindama savo vargais ir rūpesčiais su aplinkiniais žmogais sužinojau, kad kožną dieną Tamperės centre yra organizuojami nemokami turistiniai turai po miestą ir kaip kur norit. Turai priklauso nuo to, ko nori turistai. Ar ten muziejų, ar istorinių vietų ar gražių vaizdų. Gidai uždirba iš to, kiek palieka turistai, tipo arbatpinigiai. Kiek žinau, suma nuo žmogaus svyruoja tarp 5-10 Eur. Bet čia yra visiškai kiekvieno asmeninis sąžinės reikalas, kaip bažnyčioj.

Tokie pat turai organizuojami ir Kaune, ir Vilniuje, ir Taline, ir Rygoje, ir Parnu (Estija).

čekidaut daugiau info apie juosius

Ir dar video

Tampere Free Tour full from Yellow Free Tour on Vimeo.

Rodyk draugams

Paduosiu į teismą

2010-07-20

jutubą už tai, kad neturi dainos, kurios man labai reikia ir noriu įkelti į blogą, bet po šimts suomių, nerandu, negaliu ir mane tai biesina.

bet jei kam nors labai jau norisi, tai spaudžiam ČIA ir klausom “LIE LIE LIE” dainos..

Mano kaimynė greit kvies miliciją ir veš mane į komisariatą už nepastojamą švediškos muzikos klausymasi. Bet o kas man, jaunai ir daug žadančiai :)

P.S. grupę atradau visai netikėtai paskutinio vakaro-paskutinės atotstogų dienos metu - Švedijoje, kai nusprendėm pasivaikščioti po besilinksminantį Umea miestelį ir netikėtai nelauktai užklupom grupę korcentuojančią laive-bare.

I lie because I want to..ūū.. I lie because I have to…ūū… I lie when I don’t want you lie when i don’t need you..because i love you!

Rodyk draugams