BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gruodis, 2010

Burbulai šampano

2010-12-31

Čia man vienai ar daugiau kaip tik man vienai šventinė nuotaika šiais metais prieš šventes taip ir nepasirodė. Prieš Kalėdas kažko pritrūko man laiko pasidžiaugti džinglbels melodijomis, net namų nepasipuosiau. Va šiandien nju ier ir visiškai nesijaučia šventės. Bet labai tikiuosi, kad kaip ir per pačias Kalėdas, taip ir šiandien pasijus, viskas pasijus. (Gal gyvo Dambrausko kaip per Kalėdas ir nepamatysiu, bet jutubej paukštis rudeninis tikrai turėtų būti)

Ta linksma gaida, ūsuotas garbanotas Romas

Tad linksmų, gražių ir džiaugsmingų triušmečių jums visiems!

Rodyk draugams

nieka čia nereik mieguoti

2010-12-17

peppar.fi

CR: peppar.fi

Numigusi po darbo pokaituko nei daug, nei mažai, apie tris valandas, esu super duper aktyvi ir visai man ne miegas galvoje. To pasekoje nusprendžiau pasigaminti nuotraukas. Ne bet kokias, o iš vasaros atostogų ir t.t.. Radau ir šitus bernužėlius iš po Flow festival Helsinkyje ir prisiminiau, kad jie egzistuoja :) Jau antra valanda kaimynus linksminu su The Drums muzikėle :) nepykit, teta gote kur po kaire gyvenat ir kaimyne is apačios, kurios vardą jau beveik atsimenu (p.s. 10mėn jau virš jos gyvenu ir net sveikinamės ir pora žodžių persimetame kartais..)

O duotuoju momentu norėčiau pakartoti šitą savaitgalio epizodą (aipeds yra jėėga):

šianakt tiek..

Rodyk draugams

Kalėdų stebuklas

2010-12-16

Nors iki Kalėdų liko vos čiut čiut, blogas.lt radau akciją atrakciją, kuria ir blogeriai (tokia iš manes ir blogerė, tik tiek, kad va turiu vieną ir aš) gali prisijungti prie akcijos vaikams.

Kaip tikra katalikė, neanalizuoju, kam tie pinigai nueis į kišenę, čia jau organizatorių reikalas, bet jei skaitai šį įrašą, dešinėje blogo pusėje surask Kalėdų Stebuklo dėžutę ir ant jos paspausk! 5ct į puzzle fondą ir įkris. Tik tiek.

(aš už protinį vaikų sugebėjimų lavinimą, dėl to ir pasirinkau puzzle. Lietuvai reikia protingų vaikų.)

Rodyk draugams

Prieš miegą..

2010-12-14

…reikia trupučio džiaugsmo, kad baubekai nesisapnuotu ir namų šeimininkių serijoje išvystas smurtas nusėstų ten, kur ponas baubas nepasiekia…

Rodyk draugams

CANDY

2010-12-14

Per draugų draugų draugus šį savaitgalį buvo atrasta Amerikietiškų ir Angliškų saldainių parduotuvė. Tanks gad gyvenu ne Helsinkyje ir ta parduotuvė yra toli nuo manęs, bo padėčiau visus savo pinigus aš ant visų Kisses ir Reese’s.

Bet turiu problemą, kaip ir normali XXIa. parduotuvė, ši taip pat turi galimybę “pirk internetu, apsimokėk pašto išlaidas ir storėk” funkciją…

Kas sekantis į štatus? Turiu užsakymą. Didelį.

Rodyk draugams

Kaip rasti automobilį?

2010-12-09

Kad nepamirščiau ko nors padaryti, užsidedu telefone priminimą. Bet kartais dar viską susirašau į kalendorių kodiniais pavadinimais. Po savaitės atsivertusi tuos pavadinimus neturiu žalio supratimo, ką jie reiškia. Pradėjom apie tai diskutuoti su kolegomis. Vienas kaip 5 klasėje viską užsirašinėja ant rankos, kitas skambina žmonai, o trečias naudojasi prilimpamais lapeliais, kuriuos jau ir pats pradėjo ignoruoti.

Į pokalbį įsiterpęs suomis pradėjo pasakoti apie panašius patarimus viename Suomijos žurnalų. Ir pateikė pavyzdį: jei jums labai sunku prisiminti, kurioje vietoje prie Akropolio palikote automobilį, ant antenos užmaukite kojinę. Rasite be problemų. Bet gerai čia, ar ne?

Ką darai tu?

Rodyk draugams

Vyrai ir “dėžutės”

2010-12-02

Skmabutis pusę pirmos nakties:

Fredrik: turiu tau dovanų. Grįžau iš po renginio ir visi atėję iš rėmėjų gavo po dovanų maišą. Paėmiau vieną ir aš. Nori, kad būtų siurprizas, ar nori, kad papasakočiau ką turiu.

Aš: Noriu ir to ir to. Tai pavardink kelis daiktus ir kelių nevardink, kad būtų siurprizas.

Fredrik: Nu ok. Turiu piniginę, kažkokį papuošalą..tikrai ne tavo skonio… po to..arba skara, arba staltiesė.

Aš: tai negi neina suprasti?

Fredrik: nu dar galėtum ant lamos joti tokį kilimą užsitiesusi.

Aš: aha.. bus dovanų kam nors…ką dar turi?

Fredrik: čia tikriausiai lūpdažis…nors..ai ne, parašyta blakstienų tušas. Toliau..hmm..dėžutė…čia gal…nors…tikrai neįsivaizduoju ką čia gali su tuo daiktu daryti.. Dar viena dėžutė.. ir nei parašyta, nei ką, kaip čia viską pažinti turi…

Aš: ok, tada vardink tai, ką pažysti. Visa kita bus siurprizas.

Fredrik: pokalbis tikrai nevyksta taip, kaip aš jį įsivaizdavau.

Labiausiai tai noriu pamatyti tą kilimą lamai…

Rodyk draugams

Apkabink suomį

2010-12-01

Kažkas kažkur (nu kur daugiau, jei ne veidaknygėj) užmatė, kad šiandien (Gruodžio 1d) yra “Hug a Finn” (apkabink suomį) diena. Atsiprinteriavom va tokį kaip pateikta viršuje lapą, ir su dviem bendradarbiais perėjom visą ofisą ir apkabinom visus visus suomius.

Įdomioji dalis: tie, kurie baisiai komunikabilūs (žmonių kalba tai reiškia - pasisveikina, kartais net nusišypso ir jei ne tik paklausia “kaip sekasi?”, tai bent jau ištaria frazę “kaip savaitgalis, aš tai prisigeriau“), tai apsikabino, viską. O tie jau kur tikri suomiai (kad nereikėtų sveikintis, nuleidžia akis; priartėjus arčiau nei metrą išsigąsta ir klausia “WHAT?”; su išoriniu pasauliu turi tik būtino egzistuoti kontakto kiekį), tai arba viena ranka apkabindavo, arba taip jau abiem, bet tik čiut čiut ir baisiai trumpai.

Gerai bendradarbis ir pasakė: suomiams nėra jokių problemų nuogais pimpalais visiems kartu sėdėti saunoje, bet apsikabinti, visiškai pilnai apsirengus, tai jau nu jenau jenau, kaip nepatogu. (atsiprašau už “pimpalus”, bet čia kaip “iš dainos žodžių neišmesi”)

Rodyk draugams