BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Vasaris, 2011

Tualetinis popierius - vieta reklamai?

2011-02-24

Darbo sumetimais ieškau info apie tualetinį popierių (kinai išrado, ar kažkas tokio). Ir ten kalbama, kad visokių paveiksliukų ant popieriaus būna (Bušas, Hilton ir t.t.), bet kompanijos savo reklamų spausdinti dar nedrįsta.

KODĖL NE?

Pagalvojus, juk jei žurnalus ir knygas į tualetą susinešti pamiršti, tai jau beveik mintinai išmoksti oro gaiviklio sudėtį ir mintinai žinai kiek plytelių yra nuo durų iki sienos kampo. Tai jei reklama būtų ant tualetinio popieriaus, susilauktų endles namba of ze ryders!

Na taip, tualetinis popierius ne pati geriausia vieta formuoti įvaizdį apie savo prekinį ženklą, bet c’mon! Tikimybė, kad žmogus perskaitys tavo reklamą padidėja n kartų lyginant su pvz. lankstinuku. Bet čia tik mano nuomonė ir “mokslininkai šito dar neįrodė.”

P.S. Turėčiau pinifų, tuoj pat šitą idėją užpatentuočiau…

Rodyk draugams

Jūsų bilietėlis. Mano bilietėlis

2011-02-21

Viešajame transporte aš galiu pakęsti verkiančius kūdikius, lojančius šunis, metalistus klausančius muzikos taip garsiai, kad ir aš šalia sėdėdama galiu girdėti ir net knarkiantys dėdės nėra nieko blogo.

Bet jau traukinių konduktoriai, ankstyvą pirmadienio rytą, su ta savo energija, garsiu balsu ir naglumu per 1,5h sugebėti pažadinti mane du kartus ir prašyti bilieto tai yra aukščiau visko.

Rodyk draugams

skaipas ar pabėgimas?

2011-02-16

Bendradarbė skambina į Kiniją. Telefono linija prastoka, nieko ji negirdi. Tad turi pasiūlymą:
Ji: - Should we try Skype?
Kinas: - What? to escape?

(vertimas: -Gal pabandykime skaipą? -Ką? Pabėgti?)

Rodyk draugams

Komplimentai suomiškai

2011-02-14

Ryte temperatūra nei daug nei mažai -25.
Kaip tikra nelietuvė į darbą išėjau su žieminėmis kelnėmis, pačiu šilčiausiu mamos numegztu megztiniu, žiemine striuke ir kailine kepure (nei ten kailis, nei ten ka, šiaip pūkuota tokia).
Berniukas vietinėje parduotuvėje ant kampo laaabaaai jau šypsojosi ir į akis net nežiūrėjo. Nusprendžiau ignoruoti.
Prie pat ofiso sutikau bendradarbį. O jo “labas rytas” man nuskambėjo kažko labai jau linksmas, kaip pirmadienio rytui. Vėl nusprendžiau ignoruoti.
Išeidama po darbo namo, vėl visa apsimuturiavau ir kaip tyčia sutikau bendradarbį. Žiūri žmogus, šypsosi. Nu jau niekur nedingsi, galvoju reikia paklausti:
Aš: panaši į pingviną?
Jis: nea, į Michelin berniuką.

Mažiau reklamų ir daugiau laidelių apie gamtą suomiams, prašyčiau.

Rodyk draugams

Keičiuos pavardę

2011-02-03

ne ne, nesiženyju. Bet nu tikrai. Kaip mano aplinkos žmonėms būtų lengviau, jei mano pavardė būtų ne 14 raidžių, o vos keturių ar penkių.

Iš kolegos radijo laidos, kuriame jis pasakoja apie mano darytą interviu:
Min kollega Ruth Klima har snakket…” (o taria tai iš vis: “Hūt Klaim”)

Nebesivargina jau žmogus. Nutrumpino, kaip jam geriau ir vsio :)

Rodyk draugams