BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Kovas, 2011

IT department

2011-03-29

Barako laikais turėjom kaimynę. Augiu ją vadinom. Buvo mūsų augintinis. Ateidavo, pasėdėdavo, studentų duonos atsinešdavo, pajuokaudavo. Smagi tokia žodžiu. Ir iš jos išmokau suprasti vieną savo poreikių. Pažiūrėti.

Kartais visai man nesinori šnekėti su žmonėm, bet tik į juos pažiūrėti. Savotiškas aplinkos pakeitimas ir nu šiaip.. pažintis… Šiandien ėjau pažiūrėti į IT departamentą. Tiksliau į suomius kompiuteristus. Apsisukau ir išėjau nei minutei nepraėjus. Kaip kokioj bažnyčioj su pusiau gyvom skulptūrom. Sėdi visi, nieks nešneka, judesiai minimalūs, tik vaizdai ekranų monitoriuose keičiasi. Tai į ką čia žiūrėsi.

Reikia naujos žiūrėjimo vietos dabar.

Rodyk draugams

Kam problemą kokią vieną?

2011-03-29

Mano gyvenime yra melions ir dar čiut kelios problemos.
-Ant stalo turiu velykinės žolės paką ir negaliu nuspręsti ar jau sodinti ir į ką ją sodinti.
-Nusipirkau užuolaidas, laukiu trumpų vasaros naktų:


tik kad labai jau nosį nuspaudžia, kaip latrė-raudonose į darbą tai neisiu. Ir tas bantukas su žybsinčia akute ne į temą, reiks nukirpt.

-rankose laikau pakvietima į veselę, o suknelės, batelių, rankenuko ir kitų fitimiti tai neturiu.

-iš Suomijos niekaip nepasitraukia žiema ir jei iki velykų nuo šaligatvių nesurinks tų akmenukų, tai kaip mano mama su savo naujais bateliais pavaikščios? (per praėjusias velykas ir turėjom tokią problemą)

-numigau “pokaituko” ir dabar galiu eiti ravėti laukus, kiek energijos turiu. Gal reiktų kokią spintą susitvarkyti ar ką, bet neturiu kada…

-nuo sienos pastoviai krenta Bonas su visa likusia U2 grupe (plokštelės kaverį pasikabinusi turiu)

-negaliu atsakyti į visus žmonių klausimus, kad ir kaip norėčiau.

-jei dar kartą išgirsiu kolegos komentarą apie “Geniuką-Pisliuką”, vošiu su pelės kilimėliu. Nes negaliu, kaip juokinga, o darbe kvatoti negražu…

-nu ir dar planuoju sėdėti ant dietos, bet dievaži, niekaip nenusprendžiu nuo kurio pirmadienio.

Tai va… problemų šūsnis.. Parduodu. Pradinė belekurios problemos kaina - 0lt ir dar primoku.

P.S. Geniukas - Pisliukas, baisiai negražiai, bet kad nu ar aš kalta, kad … žodžiu, vienas toks, toks jau vyresnis, labai jau toks… nu toks linkęs prie moterų… Eisena, žvilgsnis, anekdotai - viskas tik ir sako: Call me pisliukas [ir čia ne mano vienos tokia nuomonė]. O neperseniausiai apsikirpo. Ir kažkaip matyt ne taip jau jį ten nukirpo, kad atejus ryte į darbą, gale stovi stačias kuokštas plaukų, kaip geniukui Vudžiui. Tai va ir turim, Geniukas-Pisliukas. (sėdžiu dabar viena ir kikenu pati sau.. o tai mokam linksmintis)

Rodyk draugams

noriu savo radijo stoties

2011-03-29

ot pramogaučiau

Rodyk draugams

Love is…

2011-03-28

[22:40:06] Draugė.: nostalgija konkreti… :D
[22:40:42] Ruta: konkreti

Rodyk draugams

Man vieną tokį

2011-03-28

Rodyk draugams

LEGO

2011-03-10

Jei turėčiau šunį, duočiau jam vardą Duplo. Taip, kaip Lego kaladėlės leliukams. Duplo. Ir labai gerai jį išdresuočiau.

Man dar reikia lėlės, kad turėčiau kur susmaigstyti savo adatas - niekad jų nerandu.

Ir dar man reikia baliaus. Tokio gero, senoviško baliaus. Kur alus liejasi laisvai, vyrai šokinėja į eketes, o sekantis rytas labai rūkanotas. Ir dar kvepiantis nupjauta žole. (eketė…nupjauta žolė… kažkas čia ne taip…) Idealiausia - pas Lina sode. Naktiniai nuotykiai su peiliais ir šakutėm gelbėjant Tadą nuo forsų, braškių vagystės toliau nuo Linos sodo, kad kaimynų neapvogt ir skambutis vienam iš tėvų, kad atvažiuotų susirinkti visų savo atžalų ankstų šeštadienio rytą. mmm….

Pagyvenę daktarai, atsargiai, švelniai ir minkštai liečiantys nugarą yra nejauku, oi kaip nejauku…

Rodyk draugams

Lietuvoje gyventi geriau

2011-03-08

Bent jau per kovo 8 dieną. Net žodiško pasveikinimo ofise nesusilaukėm. O jau kai per skaipo bendrą konverseišiną viena kitą pasisveikinom, tada jau ir ofiso vyrai susizgribo ir išstenėjo po trumpą „Happy woman’s day“.

O jei tulpių gavot, tai jenau jenau, kaip aš jums pavydžiu.

Skandinavai pareiškė: „mes moteris kiekvieną dieną mylim. Ir gėles galim dovanoti kiekvieną dieną. Nereikia čia atskirų švenčių.“ Bet ar tai daro?
Gėlės čia labai brangios. Ir labai greit nuvysta, tai geriau kelis kartus nedovanoti gėlių ir padovanoti vieną dovaną“. Bet ir to čia nesusilauksi.

Ir koks velnias mane į tą Suomiją nešė?

Rodyk draugams

O mano meilės vasaraaaa

2011-03-04

Praėjusio savaitgalio Lietuvos spaudoje pamačiau nuotrauką su savo mėgstamiausio vaikystės dainininko nuotrauka. Vilčinskas jis vardu. NEPAŽINAU!!!!!!!

Ta proga šiandien su kolega beldėm į taktą ir niūniavom ant liežuvio galo besipinančius žodžius.. Atrodo žinau kiekvieną žodį iki skausmo, bet va kai reikia karaoke dainuot ir nebemoku :) Bet ritmuką tai tokį uch paėmęs. Jei to klepo fone nesigirdėtų, galėtų su Lady Gaga konkuruot.

Rodyk draugams

Fast forward mygtuką man, suomiams greitinti

2011-03-03

Vieną dieną labai sėkmingai sustojo laikrodis. Atrodo nu ir kas, nuneši laikrodininkui ir pakeis elementą. Nė velnio. Laikrodininkai garantiją turinčių laikrodžių nelabai nori, tad turėjau susisiekti su gamintojais ir išsiaiškinti, kas Suomijoje atstovauja jų kompaniją ir galėtų padėti.

Nu ir turėjau aš tą savo laikroduką siųsti į kitą miestą.

Išsiunčiau, susirašiau laiškais, kad greitu metu man pakeis bateriją ir atsiųs atgal.

Atsiuntė. Po dar trijų laiškų ir praėjus lygiai 33 dienoms po išsiuntimo.

Tai kaip gali apie suomius anekdotų nekurti?

Rodyk draugams