BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Balandis, 2011

sorry X, negalėjau susilaikyti

2011-04-28

X: noriu namo jau..
ką daryt ?
Y: eik. sakyk kad skaud peliuka. Suvaidink, kad susimusai is tuliko pareidams
X: durim privėriau
Y: :D :D :D :D :D

Rodyk draugams

kinų horoskopai

2011-04-27

translate.google.com
pasirenkam vertimą: English-Lithuanian
ir verčiam žodį “Goat”. Ir koks paskutinis variantas?

Juokinga jau kokias porą valandų…

Rodyk draugams

nuskandinau gėlę

2011-04-26

Nu kur nenuskandinsiu, kai praeidama pro šalį vis užpilu vandens, nes mano giliu įsitikinimu, ji vandenį mėgsta. Valiau dulkes, pakėliau, žiūriu, kad vazonas pilnas vandens, o vos prilietus gėlę ji pradėjo virsti ir visai išvirto. bet aš labai sėkmingai ją sugrūdau atgal ir dabar žiūriu, kad vis dar gyva. Kad miršta ar nemiršta, man būtų kaip ir dzin, bet kad gėlė ne mano. Vieną tokią “nesavą” nudvasinau vos įsikėlusi į butą, dabar antra jau dvesia. Trejų seniausiai nudvėsusių žibučių net neskaičiuoju… Ten žibutės, jos (jaučiu) vienmetės.

Mama kaip nujausdama kaktusiuką dovanų atvežė. Ai, dar velykinė žolė man labai gerai auga. Galėčiau triušius auginti… Vaikystės laikais, mūsų laiptinėj gyveno toks senis. Jo net vardo nieks nežinojo. Butą buvo gavęs iš velniai žino kur, bet jis ten vienas gyveno, gėrė ir namo pareidavo tik triušių pasišerti. Taip taip, bute augino triušius. Atsimenu, kaip laiptinės moterys vis rasdavo priešasčių jaudintis “ar dar nenumirė”. Ir dar jis labai smirdėjo. Laaaabbbaaaaiiiii. Bet žmogus geras būdavo. Kai ateidavo jo eilė šluoti laiptinę, jis mano draugei arba jos sesei nupirkdavo tokį didelį maišą saldainių, kad jos už jį iššluotų laiptinę. Geras dėdė Senis buvo… Kaži dar nenumirė?

O narkomanas Bičas ir mirė žmogus. Mobiliakų dar nebuvo, tai pas jį atvažiavę draugai dyleriai ar velnias žino kas tokie, kieme pypindavo mašiną ir šaukdavo: “eee, Bičai, išeik”.

Jenau, kaip pasiilgau “buto” laikų - kai pilnas kiemas vaikų, visi su visais kariauja, draugauja ir suka aferas, kaip už namo nubėgti ir ant blokų palakstyti. Statomi sovietiniai namai buvo gerai. Daug tų blokų, aukštai sustatyti. Jokio sargo ir jokios apsauginės tvoros (bent jau aš tokios neprisimenu). Jei pasprukai iš kiemo, bėk blokais kiek kojos neša. O dabar, vaikai ant triratuko be šalmo neužlipa… Saviems dar ir apsaugas ant rankų, kojų, ragu, nagų uždėsiu :)

Rodyk draugams

Storėju. Konkrečiai.

2011-04-26

Aš myliu savo šeimą, bet gerai, kad jie aplanko mane tik kartą per metus (bent jau iki šiol)…
Grįžusi į Lietuvą kemšu viską, kas tik valgoma ir yra aplink mane 50m atstumu. Žuvis su saldainiu, rūkytas kumpis su čipsais ir dar viską užgeriu kokia gira ar kuo… Kaip į kokią šiukšlinę - viskas sueina. Bet po to grįžtu į Suomiją ir gyvenimas teka sena vaga – jogurtas pusryčiams, pietūs ir kokia košė vakarienei.

O kokia situacija, kai atvažiuoja tėvai? O tokia, kad tas dienas, kol jie yra čia, valgau valgau valgau ir jiems išvažiavus VĖL VALGAU. Namie, šaldytuve turiu kokį kilogramą (jei ne daugiau) mėsos gaminių – dešrų, kumpių ir t.t.., sūrio nesuskaičiuojama gausybė iiiiiiirrrrrrrrr BANKŪHINAS!!! Best cake in the world! Turiu pasidėjus prie kompo ir ĖDU. Viena ėdu. Bandžiau morališkai paveikti Fredriką, kad pasiimtų bent pusę, ale išmokęs yra, nebeklauso… Į darbą tai neneši. Per 10min skėriai suvalgys… Tai dabar ir mintu. Bankūhinas, dėšra ir užsikandu sūrio… Saldaininę su keliais kilogramais Aguonos ir Kregždutės saldainių jau paslėpiau… Bet va, jaučias, kad tėvai mane dar myli :)

„Dieve, jei negali manęs sukūdinti, bent jau padaryk mano draugus storus…“ - nepamenu kas.

Rodyk draugams

no can

2011-04-21

Šiandien visi į mane žiūri. Ir taip baugu darosi. Atrodo žiūri ir žino, ką vakar veikiau… Šiuo metu, giliai giliai viduje nekenčiu tavęs, Vika. Tikrai nekenčiu. Nes aš tai darbe, o tu tai miegi ant mano sopkutės. Jenau jenau… Sielą parduočiau, kad galėčiau namo eiti.

Darbe tokie visi linksmi, šypsos, nes jau kaip ir beveik atostogos… Saldainius nešioja ir kabinėjasi. DUOKIT MAN RAMYBĘ, for once. Nu žiauriai pavargus esu, žiauriai. Bet tai kam nepasitaiko?

Ai, dar pasidovanojom po stiklinę vakar. Nu tokios geros buvo! Vika sakė vešis ją namo. Nu dar pažiūrėsim…

Ir snieglentė su ratukais ant žolės vis dar žiauriai juokinga.*

Ir jei mažiau šiandien nudirbsiu, nei įprastai, sąžinė negriauš, nes numatydama vakarykštį nuotykį, pasistengiau ir pasidarbavau prieš tai, nes nu darbus tai aš turiu padaryti… Pati radijo laida nesusikurs…

*Draugė mano brangiausia atskleidė paslaptį, kad nusipirko vaučerį dviems ir dabar ieško to antro žmogaus, kuris su ja eis išbandyti snieglentės, kuri yra su ratukais ir gali su ja važinėti ant žolės. „-Ir tu gali įsivaizduoti, nieks nenori su manim eiti. Siūliau penkiems žmonėms ir nieks nenori, įsivaizduoji???“ Įsivaizduoju… tikrai….
Viskas būtų gal ir gerai, bet baisiausia, kad ji nesutinka pasivažinėti riedlente, nes anot jos, riedlentė ir snieglentė su ratukais YRA NE TAS PATS. Greit pradėsiu ieškoti josios ant tos snieg-ried-lentės jūtūbėj.

Rodyk draugams

Išsiregistravau iš Lietuvos

2011-04-19

Vsio, oficialiai išsikrausčiau iš Lietuvos. Šiandien, po ilgų ilgų paieškų atitinkami draugai iš atitinkamų institucijų atsiuntė nuorodą, kur galima internetu išsiregistruoti iš Lietuvos :) Jei ne tie socialiniai mokesčiai Sodrai ar kam ten, tai dar būčiau ilgai ir ramiai sau gyvenus. Taip kad dabar jei jau deportuos mane Suomija kartu su visais arabais ir afrikiečiais, tai nežinau kur nudeportuos, nes pas mamą ir tėtį jau nebegyvenu.

Bet jei dar yra tokių, kaip aš iki šiandienos pietų kaip buvau, kad kelinti metai užsienyje, o vis dar priregistruoti Lietuvoj ir tėtis turi mokėti visas komunalines paslaugas už vieną žmogų daugiau, nei reiktų, tai spaudžiam nuorodą ČIA ir išsiregistruojam. 5 min darbo maksimum.

O vis niekaip neprisiruošdavau…Kažko širdį suskaudo kai atėjo meilas, kad išregistracija patvirtinta…

Rodyk draugams

Suomija suomiams

2011-04-18

Anekdotų šalis ta Suomija. Ir ką į valdžią išsirinko? Skinus. Nu ne skinus, bet „True Finns“ partiją.

Vakar rinkimai buvo, tai pirmoje vietoje komunistai, antroje ten kažkokie normalūs(socdemai marods), o trečioje vietoje „antieuropietiška populistinė politinė jėga”. Kur turėdavo kokius 4-5 narius seime, dabar turės 39. Partijiniai nori išstoti iš Europos Sąjungos, mažinti imigrantų skaičių (kvepia Rūtos deportacija) ir nu ką, kaip ir viskas. O to vyresniajai šalies kartai ir užteko. Va ką daro senstanti populiacija. Prašau. Žinant suomių patriotizmą, tik tokios programos jiems ir tereikėjo: Suomija – suomiams.

Nu įdomu dabar bus pažiūrėti, kaip šita „nuostabiausia šalis pasaulyje“ gyvens… Oi kvatosiu demonišku juoku, oi kvatosiu…. (nu tikra lietuvė, ne kitaip… džiaugias kai kaimyno daržinė dega. Tik kad dabar aš pati toj daržinėj)

Rodyk draugams

tyvy meiks it

2011-04-12

Per em minus vienas šiandien išgirdau dainą iš tų laikų, kai anglų kalba dar buvo neištirti toliai, o patikusią dainą dainuodavom ne žodžiais, o garsais. Ir pastebėjau dalyką, kad ir dabar smegenys nenori įsiklausyti į žodžius, o niūniuoti taip, kaip ankščiau…

tyvy meiks it…tyvy yven breiks….tyvy meiks…a sūūūūper sta sau haaarrr…..

Rodyk draugams

Taupymas

2011-04-11

Taupymas yra gerai. Ir net labai gerai. Bet kai taupymas prasideda ne ten, kur reikia ir ne tada, kada reikia, tada jau mane paima biesas.

Darbe taupom elektrą. Nekaisdami vandens. Reikia vandens arbatai? Užkaisk visa katila, pripilk į termosą ir va, turėsi. Nesvarbu, kad tas termosas išgeriamas per maksimum pusvalandį (ne piko metu, šiaip ir 15min užtenka) ir šiaip ar taip, niekas neturi laiko net kavos filtro iš aparato į šiukšlinę išmesti, tai kas ten tuos puodus kaitinės.

Ne į temą:
Vyriškas pastebėjimas apie plaukų surišimą: “Nu ji ten kažkaip tuos plaukus prisispaudus” “Prisispaudus? Tai gal prisisegus?” “Nu ką aš žinau, prispausti tokie.” Mirk juokais…

Rodyk draugams

Ne pati protingiausia asmenybė

2011-04-07

arba išsiblaškymo lygis – neįtikėtinas

Vakar matai panelė Rūta įsigijo nuostabiausią foto aparatą pasaulyje Canon 550D. Mmmmmm….. Williams’as jis vardu.

Tai va. Ir ėmė Rūta fotografuoti viską, kas tik aplink. Vos nutraukusi kelis kadrus, ciekavnumo nugalėta puolė traukti atminties kortelę lauk ir tikrinti nuotraukas computeryje. 5 min pagirų Skaipe ir vėl Rūta puolė viską potograpuot.

Bet kad kortelės atgal į fotiką neįsidėjo, tai pastebėjo tik po labai daug laiko…
Taip susibiesinau!

P.S. Simai, nebūtum man 800lt nuolaidos padaręs, ane? Tai neturiu blogai jaustis, kad jums biznio nepadariau? O rupūže, šiandien jau tik 300lt skirtumas… nu bet ar aš kalta… Pirksiu atminties kortelę iš jūsų. :)

Rodyk draugams