BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Liepa, 2011

Helikopteris

2011-07-26

Duotuoju momentu aplink namą skraido helikopteris. Tikras helikopteris. Ir matomai turi misiją, nes paskraido, atskrenda iki tam tikro taško tiesiai prieš mano langus, sustoja ore, pakaba ir vel apsukęs ratą sugrįžta pastovėti… Gal mano svajonė būti pasaulinio lygio žvaigžde jau PILDOSI?! omg omg, gal kaip tikrai žvaigždei derėtų išeiti į lauką ir pamojuoti? Hmm.. kaip tokioje situacijoje būtų pasielgusi Diana? :)))

P.S. ir ne, man dar protas nepasimaišė… :)

Rodyk draugams

Kinams Suomija yra puiki vieta gyventi

2011-07-22

Šiandien pastebėjau, kad vietinės reikšmės kinų restoranas, esantis beveik mano kieme, ne tai kad susistatė pigiausius plastikinius baldus lauke (bus matai ir lauko restoranas dabar), tuos tokius baltus, kur labai populiarūs buvo „plastiko į Lietuvą atėjimo laikais“, bet dar pasikabino ir tą tokį atsukamą/išvyniojamą skėtį-stogą. Nu kur prisuki prie sienos ir kiek reikia, tiek jo išsitempi. Bet tokį ne į temą pasikabino, kad žiauru. Svarbu, kad yra ir atlieka savo funkciją. O kaip jau ten atrodo, tai ar kam įdomu… Nu grynai kaip suomiai…

Kitą kartą tikrai gerai pagalvosiu, ar eiti ten… Maistas labai skanus, nu bet jau aplinka tai dievaži…
P.S. Skandinaviškas minimalizmas, mano nuomone, yra išsigalvojimas norint pridengti skonio neturėjimą…

Rodyk draugams

negerai

2011-07-19

Mane muša iš vėžių, kai žmonės galvoja, kad jų darbas yra svarbesnis, nei tavo. Ir kad tu nors ir užsiėmęs, bet nu vis tiek kažkaip turi padaryti tai, ko prašo.

- Čia nėra skubu. Kada turėsi laiko, tada. (Dar du sakiniai tarpe ir tada…) Nu tai kuo greičiau padaryk, gerai?

Taip ir iškrito tušinukas iš rankų…

Rodyk draugams

Rolikai

2011-07-18

paskutinį kartą ant jų stovėjau….hmm.. gal prieš kokius 4 metus… Tebeturiu pas tėtį ir mamą. Buvau nusipirkusi iš sutaupytų pinigų. Buvau kokių 13 metų tikriausiai, kai išmokau jais važinėti.

Šeštadienį sutikau seną (ir metais, ir pagal pažinties laiką) kambariokę. Ilgai nesimatėm. Bet aš LABAI gerai atsimenu jos apimtis. Sutinku dabar - trečdalio žmogaus nebėra. Pasirodo, kad rolikais varinėja…

Šiandien nusipirkau ir aš. Gerai, kad Suomijoj vasaros trumpos, nes jau dabar išpardavimai didžiausi. Už pusę kainos kai paėmiau…

Parbėgusi iš darbo kad puoliau valgyti, persirengti ir į trasą. Kad daug gėdos neprisidaryčiau, paėjau toliau nuo namų. Prisėdusi ant suoliuko užsidėjau, pabandžiau atsistoti. Ir ką jūs sau manot - stoviu. Nelabai stabiliai, bet stoviu (dėl stabilumo pradėjau kaltinti žvyrą, nes atseit ant asfalto tai daug lengviau stovėti). Nukrypavau ant asfalto. Šaligatvis su nuolydžiu, tai aš tuo nuolydžiu labai sėkmingai ir pradėjau slysti… Bandau stabdyti, ne kas gaunasi. Gerai, kad degė žalia šviesa, tai per perėją labai sėkmingai prariedėjau… Pagyvenusių suomių pora ėjo vis atsisukdam, tikrindami, ar aš dar sveika ir gyva. Arba kaip tik laukė, kol dribsiu. O tai būtų pasijuokę…

Tada sugalvojau, kad reikia važiuoti į kalną, nes tada jau šansų nuriedėti yra mažiau. Susiradau tokią atokią gatvę, kur mašinos nevažinėja ir beveik valandą važinėjau pirmyn atgal. Sustoti su kulnu jau beveik prisiminiau. Youtube pažiūrėjau kitokius būdus, ryt mokysiuosi. Nes matomai vien važiuoti neužtenka. Reikia ir sustoti mokėti. O aš pratusi savo gimtojo sodžiaus stadione važinėti…

Pareidama apėjau jau artesnius plotus. Išsityrinėjau, kur geresnė ir atokesnė gatvė, kad daug kaimynų čia į mane nežiūrėtų…

Bet laukiu nesulaukiu kada prisiminsiu ir turėsiu naglumo per posūkius kojas keisdama važiuoti. Jau nekalbu apie mokėtus važinėjimusis atbulomis…. Ech, jaunyste, kur tu?

Dar šiandien man buvo uždrausta be apsaugų net nelipti ant tų “velnio batų”. Nu taip taip, ko dar?!

Rodyk draugams

Vėžlys

2011-07-15

Rūta: noriu vezlio
J: pasidėk žaislinį
beveik tas pats bus
Rūta: tokio maziuko, kur ziema mieg. nereik nieka daug ten jo priziureti, nieka
J: pastumsi kas savaitę į kitą kampą

Rodyk draugams

skusti kojas ar zgrebenti?

2011-07-14

Kojų nesiskutau jau kokis 8 metus (ne ne, sakinio antrą kartą skaityti nereikia, aš jų tikrai nesiskutau). Bet iš antro savo gyvenime gauto atlyginimo kai nusipirkau depiliatorių, taip tuos plaukus ir roviau. Prie skausmo pripratau tiek, kad dabar tikriausiai miegančiai galėtų juos rauti, nejusčiau.

Bet su tuo rovimu problemų visokių būna. Nu kas rauna, tas žino…

Ir kadangi iš visokių dovanų maišelių esu prisirinkusi ir kremą, ir vašką, ir kažkokį užpurškiamą marmalą, šiandien sugalvojau pabandyti ir pažiūrėti kaip ten viskas einasi.

Žodžiu, iš to gausybės rago išsirinkau tą užpurškiamą marmalą. Užpurški kaip putas, palaikai iki 6 min ir po to jas nuskrebini su tokia mentele. vsio. Galvojau nesąmonė, nei man nuės tos putos tuos plaukus, nei ką. Tai taip užsipurškiau kaip per reklamas, kol sulaukiau tas 6 min išsiploviau indus ir viską nuzgrebenau. Rezultatai - stulbinantys. Kojos kaip po skutimo. Tik keli lopai likę, reikės su peiliuku nuskusti, nes matomai reikėjo plačiau užpurkšti, ne taip kaip per reklamas.

Tik kvapas lygiai toks pat, kaip kad paauglystės-ekspermentavimo laikais su drauge per pusę buvom nusipirkusios tokį kremą. Ant pabandymo. Smirdėjo lygiai taip pat.

Bet vis tiek nesuprantu, negi tuos kremus tikrai kažkas perka ir tikrai taip skutasi-zgrebena tas kojas? hmmmm…..

Rodyk draugams

anglų kalbos pamokėlė

2011-07-13

R: kaip angliškai “glostyti” ?
A: tu glaust

:)))

Rodyk draugams

jenau jenau….

2011-07-12

Kopyraitas Kinijoje kaip ir neegzistuoja. Nu ir gerai. Įdomu man čia.

Beeet…. jei sugalvoji naudoti kokį jų šūdniekį, tai turi parašyti penkiolika meilų su prašymais, po to dar gauti aštuoniolika patvirtinimų ir tada jau žiūrėk galėsi kažką gauti.

Bet jei jie pasiima kažką tavo, tai net nesvajok gauti net pranešamąjį meilą, kad žiūrėk, paėmėm ir panaudojom… Jaučiuosi turėjusi proto nutekinimą…

Straipsnis lietuvių kalba

Rodyk draugams

Kašis nėra blogai!

2011-07-11

Aš džiaugiuosi. Aš labai nuoširdžiai džiaugiuosi. Ir nors rungtynes įsijungiau ketvirtame kėlinyje ir man turėtų būti žiauriai gėda, aš vis tiek daugiau džiaugiuosi, nei kad gėdijuosi :))) Su visu sumuštiniu atšvenčiau!

Jeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!

Rodyk draugams

Traktorius ir suomis

2011-07-08

Nu negali būti juokingiau. Prieš daugiau nei pusantro mėnesio prekybos centre per kurį praeinu kiekvieną rytą eidama į darbą (kiekvienos moters svajonių kelias) pastebėjau, kad prie vieno iš įėjimų buvo pastatytas toks mini traktorius. Nu žodžiu mini duobkasys :) Ir lyg matydavau aš ten sėdint žmogų. Bet prie suomių keistenybių baigiu priprasti, tai galvoju maža kas, gal ilsisi koks darbininkas ar kas. Vakar einu pro šalį su savo pienišku kokteiliu, žiūriu - aplink tą traktorių žmonių apstoję, o traktoriuje sėdintis asmuo – barzdą skutasi (aha aha aha). Visa smalsumo nugalėta šiandien pradėjau googlinti, kokią nesąmonę suomiai vėl susigalvojo… O pasirodo, kad kažkokia proga paskelbė konkursą ir tam, kuris tokiame traktoriuje išsėdės ilgiausiai, gaus 35 000 EUR prizą.

Iš šešių dalyvių yra likę keturi. Ir sėdi jie visi skirtinguose miestuose.

Kaip supratau konkursas prasidėjo birželio 1 dieną ir tebesėdi jie ten iki šiol… Gali net per webcam juos stebėti, kaip išsižioję miega arba krapštosi nosį :) Nu žiauriai įdomu :) O va stebėti galima paklikinus čia.

Rodyk draugams