BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugsėjis, 2011

Turiu šešėlį

2011-09-28

Nežinau, ar čia sutapimas, ar kokia kita viso reikalo priežastis, bet vos grįžau po atostogų į darbą (apie atostogas čiut vėliau), mane persekioja kinietukė. Bet ne šiaip po ofisą iš paskos vaikšto, kas jau ir taip būtų keistoka, bet dar ne taip nepatogu. Kiek nepatogu, kad ji mane seka į tualetą. Kiek išeinu iš tualeto, tiek ji stovi ir laukia. Nu tipo eilės. Bet tualetų ofise ne vienas ir ne du. Tik pasirink. Bet ne. Ji stovi ir laukia. Tai dabar ir galvoju, ar čia „tarp mūsų kas nors vyksta“, ar jos šiaip pūslė pupos dydžio ir ji visus taip „persekioja“.

Ir nei pasakysi, kad „kas tau y“, nei ką… Nei šiokia nei tokia situacija…

Rodyk draugams

Man rūpi…man tikrai rūpi… tik ne jūs…

2011-09-18

Va lygiai tiek man dabar yra įdomios jūsų problemos. Nei daugiau, nei mažiau.

Ryte žadintuvas nuskambėjo trečią valandą ryto, o po devynių jau gaudėm lagaminus nuo karuselės Rodo saloj. 12.10 gėrėm pirmajį bokalą alaus ir draugavomės su baro savininku. Nu jau tokio kietumo dieduko tai reta. Turi penkis barus saloj, keliauja į Skandinavijos šalis atostogauti ir toj pačioj kėdėj jau sėdi apie dvidešimt metų, nuo pirmojo baro atidarymo.

Kadangi buvom pirmieji klientai, dar gavom ir po du gėrimus. To antrojo tai jau niekaip neišgėriau, palikau. Nu ar reik tokio alkoholizmo būti, kad vidury dienos degtinę gerti…

Bet dabar tai jau man tik saulės, saulės saulės ir dar graikiškų vynuogių, prašyčiau…

Nu ir į sveikatą!!!!!!

Rodyk draugams

Helsinkis rulezzz

2011-09-17

Po šimts kalakutų kaip pasisekė.

Suomija kartais gali būti faina šalis (išgirstų suomiai, čiuju iškart atsispaustų ir įsirėmintų tokius žodžius).

Šį savaitgalį Helsinkyje vyksta Helsinkio komiksų festivalis. O aš kaip tik pasitaikiau būti būtent Helsinkyje.

Tai kai sužinojau, kad Stephen Pastis is in town, lėkiau kaip akis išdegusi. Pearls before Swine skaitau jau kokius 5 metus jei ne daugiau.

Fainas šiaip toks, paprastas. Davė pusvalandžio interviu ir šnekėjo apie tai, kaip jam sekėsi pradėti ir tapti tokiu garsiu. Ir pradėjo pasakoti apie savo mėgstamiausius: “Pelė ir kiaulė yra mano mėgstamiausi. Juos dažniausiai skaito išsilavinę skaitytojai. O krokodilai yra labai mėgstamų ne tokių išsilavinusių žmonių.” Va po šito sakinio tai būčiau turėjusi, būčiau kiaušinį į jį paleidusi… Kroksai tikrai patys fainiausi….

Bet nu ką padarysi… Po interviu parašus dalino. Ta proga turėjau nusipirkti jo knygą, kuri, suplais suplais, išversta į suomių kalbą. Šaiposi iš manęs likimas, oi šaiposi.

Eilė nusidriekė ilgiausia. O eilėj beveik vien vyrai. Ir tokie jau nuaugę. Kokių +- 30metų. O jau susijaudinę, prieina, vos žodį pasako. Dar tokių susijaudinusių suomių nebuvau mačiusi :) Nu tai kad būtų eilėj harmonija ir lygybė, turėjau vaidinti kietą. TURĖJAU…

Pasiėmė mano knygutę, sako koks vardas ir praėjo piešti pelę.

- Tikiuos norėjai, kad pelę nupieščiau.

- Iš tikrųjų, tai norėjau krokodilo, bet po tokio komentaro apie krokodilų fanus, tebūnie pelė.

In ja feis, nerdai: dabar turiu ir pelę, IR krokodilą!!!

p.s. Jei nereikėtų ryt 6val. skristi, dabar būčiau bare ir su Stephanu bei jo draugu gerčiau alų. Apie tai, kaip gavau tokį pakvietimą, istorija nutyli.

Rodyk draugams

Vyriškumas

2011-09-16

Atostogos. Nei trumpos, nei ilgos – viena savaitė. Ta progą važiuoju iš Suomijos, kur čiut šilčiau. Ryte su visu lagaminu atsibeldžiau į darbą, kad jau tiesiai galėčiau judėti link kur man reikia. Pritempiu savo beveik 20kg sveriantį lagaminą prie gan aukštų laiptų, giliai įkvėpiu ir jau keliu lagaminą ant pirmojo laipto. Pro šoną prabėga jau gan subrendusio amžiaus vyras (40-50m), užšuokuoja laiptais, atidaro duris ir laiko. Laukia kol pritempsiu lagaminą. Džentelmenas matai. Visa suplukusi užtempiau tą lagaminą, jis pastovėjo, pažiūrėjo.

Praeidama pro šoną vietoj ačiū sakau „lopas“. Nusišypsojo taip gražiai. Prasta jo lietuvių kalba matomai, prasta.

Ir šioje situacijoje kaltinu suomes ir jų vyriškėjimą. Per jų nenorą būti moterimis ir dar moteriškomis moterimis aš turiu tampyti savo lagaminus laiptais, kol vyrai laiko duris (bet už tą durų palaikymą tai didelis pliusas, nes jau taip retai jie tas duris laiko, kad net koktu).

Va. Vėl užsimaniau į Lietuvą. Kur vyrai ne tik duris atidaro, bet jas dar ir palaiko. O ką jau kalbėti apie padėjimą nešti nešmenis.

O gal čia tik aš tokiomis šiltnamio sąlygomis augau ir dabar, susidūrusi su anti-rožiniu pasauliu, pykstu ant visų… Į šiltnamį, noriu atgal į šiltnamį!

Rodyk draugams

Kam mums klasikinė muzika?

2011-09-15

Rodyk draugams

Tampere ore

2011-09-15

Neblogai visai atrodo:

http://www.virtualtampere.fi/

Rodyk draugams

ybiejus parduoda, aš perku

2011-09-14

Myliu ybiejų lygiai tiek pat, kiek ir tas apuokas.

Suprantat užsisakiau prieš 7 dienas visokių fitimiti savo fotikui ir rupūže, kiek pinigų sutaupiau:

Reflektorius: 10eur (o jei pirksit pas Simą tokioj lietuviškoj svetainėj, mačiau kainos nuo 90lt prasideda. Žinoma, mano gal ir ne aukščiausios kokybės, bet tokiai pitografčikei kaip man, pac tac.)

Fioliotavas filtras: 4,95$ (dorelis atpigęs, o vėl toje pačioje svetainėje kainos prasideda nuo 39lt. Ir užsisuka, ir naujas, viska).

Dabar dar laukiu mautuko fotikui. Tokios rankovės kaip kad laptopams būna, tai ir fotikams pasirodo yra. Jei su krepšiu reikia kur fotiką vežtis, tai puse kuprinės užima. O kur aš tada jau visus djūtifry gėrimus turiu susidėti? Tai va, už tą tai irgi nei daug nei mažai - 5,90 dorelių. Žodžiu… šventė, ne gyvenimas!

APUOKAS:

Rodyk draugams

Kodėl lietuviams viskas vis blogai?

2011-09-14

va kodėl:

Jei video neveikia, nuoroda ČIA

Rodyk draugams

Skėčių pardavimai tikriausiai aukščiausi Suomijoj

2011-09-14

Suomė: nu pauostyk, kaip smirdi skėtis

Aš: tai neišdžiovinai, palikai kur sulanksčiusi.

Suomė: neee, džiovinau.

Aš: tai kaip tu jį džiovinai, jei neišdžiuvo ir dabar jau pūti pradėjo.

Suomė: nu tai padėjau ten kampe.

Aš: išskleidei ir neišdžiuvo?

Suomė: neskleidžiau… negalima…

Aš: kodėl negalima?

Suomė: nelaimę prišaukia.

Ne, o dabar tai žiauriai laiminga yra. Tik skėtį po kiekvienos liūties turi keisti. Jai tie vienkartiniai lietpalčiai „nykštukai“ būtų pats tas.

Rodyk draugams

Dovanos

2011-09-13


Mėgstu papuošalus. Ir labai. Nors pastaruoju metu nieko tokio baisiai brangaus neturiu įsigijusi ir į tą suomišką darbą čia apsikabinėjusi nelabai vaikštau, meilė blizgučiams cackučiams ne taip lengva išsigydyti. Visokios dėžutės, maišeliai prikaišyti visuose kampuose buvo kaip pas pensininkę kokią. Ir vis taip pagalvodavau kokią didesnę dėžutę įsigyti.

Tai suprantat mano brangiausieji tėveliai, žinodami tokius reikalus sugalvojo man vieną padovanoti. Ir jau kai dovanojo, tai nepasismulkino!!! Gavau visą DĖŽĘ!!! Net lagaminą dovanai išsipirkau, nes į rankinį netilpo.

Bet jau laimės kiek! Rūta(ne ne, ne aš) dar iki dabar pavydi, ane Rūta :)

Va. Bet kur dabar ją paslėpti išvažiuojant kokiom atostogom… Reik saugotis nuo vagiaus ir žulikų…

Rodyk draugams