BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Spalis, 2011

Ir suomis turi širdį

2011-10-31

Stoviu parduotuvėj eilėj, iki traukinio likusios 5 min. Suomiška pardavėja jau įprastu greičiu skenuoja prekes. Mano nervai jau kaip įprasta nelabai belaiko. Bet taip apskaičiavau, kad jei pabėgėsiu, į traukinį tikriausiai spėsiu.

Nu ir kur buvus, kur nebuvus - staigmena! Neveikia kortelių skaitytuvas. Aš, žinoma, XXI amžiaus gyventoja grynų pinigų nelabai su savimi nešiotis bemoku. Neturiu net tų penkių devym. Pardavėjai bandau sakyti, kad nereikia man tos mėsos ir tų grybų, man reikia bėgt. Ji jau pasiėmusi mano kortelę dar bando ten kažkur braukyt, bet nelabai kas išeina. Už manęs bestovys toks vyriškis ištraukė 6eur, sako imk.

Aš vaikas auklėta, kad skoloj likti negali. Jis savo pinigus man bruka, aš spardaus. Susirinko savo prekes, padavė pardavėjai pinigus ir sako: -aš moku.
Ir nuėjo.
Viltis yra. Gal vis dėlto čia gyventi galima…

Rodyk draugams

Problema kaip reta

2011-10-26

Penktadienis – didi diena. Taip ilgai lauktas ir išsvajotas helauvynas Kalėdinis kompanijos vakarėlis. O vakarėlis neįprastas. Eisim į muzikinį teatrą žiūrėti spektaklio. Nu turėtų būti nieko.

Tai jau nuo praėjusios savaitės čia tarp mūsų motriškų prasidėjo kalbos. Nu ir kokios kalbos gali būti tarp moterų? KĄ RENGTIS? Maža smulkmena – į teatrą einam tiesiai po darbo. Tai diskusijos tikrai užvirė kaip niekada.

Rusaitės puolė įkalbinėti puoštis vakarinėmis sukniomis (!!!). Skandinavės purtė galvas ir nori eiti taip kaip sėdi ofise – su savo bulbių lauko nutampytais megztiniais (gal čia kiek ir persūdžiau, bet nedaug, nedaug), o aš siūliau alternatyvą – ateiti bent jau su švarkeliais kokiais, ar kelnėmis, ne džinsais. Bet olandė sakė kad kaži, ji tikriausiai savo kaubojiško stiliaus tikrai nekeis ir tikriausiai stos į skandinavių gretas.

Tada bandžiau papasakoti, kas tai yra teatras ir kodėl reikia puoštis, nes tai ne tik šventė mums, bet tai taip pat pagarba aktoriams, po šimts ten visko kitko. Tai dabar žiūrėsim kaip čia bus.
Bet kalėdinis vakarėlis spalio gale vis tiek kažkaip labai jau keistai…

Rodyk draugams

Išlik savimi

2011-10-19

Taip vat žiūriu aš į to gyvio elgesį ir toks jis man mielas, toks savas… Atrodo aš, tik lamos kaily

Rodyk draugams

Suomiška policija

2011-10-12

šiaip ne labai atsargiai elgiasi. Pavyzdžiui ID korteles atsiunčia paštu. Paprastai ant voko ranka užrašytas mano adresas, idėta kortelė, nei laiško kokio, nei palinkėjimo…

O ką jei pačtorka pradėjus kokį biznį su teroristais sekso žaislų pardavėjais? Pavogtų mano tą kortelę ir po to mano vardu turgavotu visokiais guminukais… Ne taip aš savo gyvenimą planavus esu… :)

Rodyk draugams

Anglas

2011-10-11

Ramiai audringą ir lietingą spalio dieną ramiai sau žmogus pasidėjęs ružavas (gerai gerai, ROŽINES) slides va dirbo visą dieną kaip niekur nieko.

“Visada pasiruošęs” padėty jau laukia sniego matomai…

Rodyk draugams

Čia reiktų susirūpinti ar kaip?

2011-10-09

Po ilgų planavimų ir laukimų sumetėm šmutkes. (Katalikų bažnyčiai ir mano močiutėms tai tikriausiai nelabai patinka…bet kad aš ir nesigailiu taip baisiai, tai čia jau greičiausiai dar baisesnis dalykas, nu bet yra kaip yra…) Bet dabar viskas pakrypo labai keista linkme:
- O, kaip faina, kad gyvenam kartu!
- Aha, tikrai faina.
- Kada tu į Lietuvą važiuosi?
- Po poros savaičių, kodėl klausi?
- Ai, nieko, planuoju ką veikti.
- Nu ir kokie planai?
- Prisipirksiu alaus, čipsų, šaldytos picos, žiūrėsiu filmus ir žaisiu kompiuterinius žaidimus.

Nuskambėjo kaip labai detalus ir gerai apgalvotas planas… Čia visiems vyrams taip būna, ar kaip?

Rodyk draugams