BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gruodis, 2011

Paelfink ofisą

2011-12-16

Kolega (turiu įtarima kuris/ -i) paelfino mūsų vadovus. Visą dieną kikenom, kikenom, o į vakarą video jau ir iki vadų nuėjo. Pakikeno ir jie (tikiuosi…)

http://elfyourself.jibjab.com/view/SjLdwiEVQDNrwiXp?cmpid=ey_url

Rodyk draugams

Mano savijauta po susirinkimų…

2011-12-14

Rodyk draugams

Duokit man išeiginę…

2011-12-09

… tai galiu išprotėti. Antradienį ta jau kaip ir nepriklausomybės diena čia buvo, išeiginė kaip ir visiems. Tai Rūta darbavosi. Pusryčiams:

Desertui sausainiukai - sagos:

ir dar prie viso to juvelyriką apsivaliau. Gavau iš kolegos tokį receptą, kaip sidabrą nusivalyti. Nu ir tiesiog kaip ranka viską nuėmė: į dubenį reikia įtiesti aliuminio folijos, dėdi šaukštą druskos ir užpilti šiltu vandeniu. Sudedi blizgučius, palaikai apie valandą (man pakako ir pusvalandžio) ir vsio, viskas gražūgražiausiai nuvalyta.

Rodyk draugams

Ale kas per piktums…

2011-12-08

Rodyk draugams

Suomijos prezidentė

2011-12-06

makiažą ir šukuoseną pasidaro tik kartą metuose - per Suomijos nepriklausomybės dieną, nes va būtent šiandien, net dvi su trupučiu valandų per priėmimą spaudžia ranką visiems garbiems svečiams, o per teliką visą tą spaudimą stebi visi 5 milijonai suomių.

Buvusi bendradabė gyrėsi: NEĮSIVAIZUOJI, šiais metais einu į priėmimą!!!

oi oi oi oi oi, galvoju. Sakau tai jau spausi ranką ten, viska. Sako “ne ne, dirbti reiks. Stovėsiu 4 valandas  vienoj vietoj, net į tualetą nieks neišleis.”

Va. Iš to galima spręsti, kad tas priėmimas kaip ir didelis reikalas čia.

Rodyk draugams

Pamoka išmokta

2011-12-03

Šaltis, ledinis dviračių takas ir dviratis 7 val. ryto ne pati geriausia kombinacija. Bet suomė bobute pribėgo paklausti, ar viskas gerai. Nu gal ir yra vilties su tais suomiais…

Rodyk draugams

Rask vyrą

2011-12-02

Rodyk draugams

Suomiški mokesčiai

2011-12-02

Šiandien daliai gyventojų (me me me me) grąžino mokesčius. Suomiška tvarka tokia. Kad pinigai iš šalies neišvažiuotų ir visi tuos gautus pinigus ant kalėdinių dovanų išleistų.

Tai suprantat Nordea bankas ryte tik cakt ir visiems dvigubai didesnes sumas išmokėjo. O džiaugėsi tauta, o džiaugėsi, net per žinias pasakojo.

Bet pasirodo jau klaida ištaisyta ir visi turi tiek, kiek turėjo gauti.

Ale gali tie suomiai būti greiti, kai labai nori…

Rodyk draugams