BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Kovas, 2012

Kodėl bobos neturėtų dalyvauti Eurovizijoje?

2012-03-08

Labai išmoningai pasinaudodama savo žurnalisto kortele ir mojuodama savo kiniškos darbovietės pavadinimu sukuosi labai gerai aš čia.

Praėjusią savaitę ėmiau interviu iš visų čiut pagyvenusių moteriškių numylėtinių Il Divo. Šią savaitę siaučiau po restoranus. Darbiniais (aha aha) reikalais, apsilankiau 3 aukščiausios klasės restoranuose, Pekine. O jau apšokinėta buvau, oioi. Berniukai baltom pirštinėm mano paltą nešė, į taxi sodino ir klausė ar nenorėčiau dar stiklinės vandens. Tačiau būdama visiška savanaudė labai greitai apsisprendžiau, kuris restoranas gaus geriausią review. Aišku, kad tas, kuris man daugiausia davė :) Šiandien tokius pietus valgiau, kad net nežinojau ar taip šakutę laikau… Baisus kaimas turėjau pasirodyti… Bet už tą taurę ŠAMPANO dabar turėsiu atidirbti ir pasistengti…

Ai, ir jau beveik susidraugavau su spaudos kiosko pardavėju. Vos ne kasdien einu pirkti mados žurnalų. Gan nebrangūs čia jie. Tik kad užtaikau ant visokių nesąmoningų. Tai receptų pridėta, tai paveiksliukų su nėščiomis moterims. Vakar jau klausė mano naujas draugelis “Jų Es Ei?” (USA?) (Matomai stereotipas “durni amerikonai” egzistuoja ne tik Lietuvoje) Palinksėjau galvą. Nepradėsiu rėkti, kad kaimieti tu, ar nematai, kad aš lietuvė.

Ir dar. Prancūzai turėtų rasti būdą, kaip IŠMOKTI šnekėti angliškai. Vieno interviu metu kartais tikrai nesuprasdavau, ką tas vyras sako… “Hrab in avohado viz ksflsfhlshcihihaslh “  teks tas vietas iškirpti dabar. Nes tikrai nemanau, kad kinai gerai kerta prancūzišką akcentą :)

P.S. Pavadinimą tai grynai dėl intrigos tokį sugalvojau. Gi tikrai daugiau žmonių dabar eurovizija domisi, nei mano gyvenimu Kinijoje :)

Rodyk draugams