BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Liepa, 2012

Telefonas, reklama ir kakučiai

2012-07-24

Mane žiauriai biesina reklama telefonu. Ir atrodo, kad čia kaip su lietum, taip ir su jais reikia tvarkytis… Nu bet viskam yra ribos…
Skambina vyras: Sveiki, mes čia iš 118, siūlome Jūsų kompanijai reklamą.
Ačiū, nereikia.
Kodėl nereikia?
Nes tikslinė rinka ne Suomijoje.
Kodėl ne Suomija?
Nes operacijos vykdomos kitose šalyse.
Kur?
(čia jau meluoju, nes ne jo reikalas) Švedijoje.
Ką čia reiškia, Švedijoje?
(nebetenku kantrybės) Šalis tokia yra, kaimynė. Švedija.
Aaaa, Švedija. Aha. O kokią veiklą Jūs vykdot?
Mažmeninė prekyba. Bet reklamos nereikia, nes prekyba ne Suomijoje.
O kodėl?

Ir dar jis taip piktai man, tipo ko čia laužais…

Tada su kitais reikalais jau aš skambinu į siuntų tarnybą, kuri turi mano siuntinį. Atsiuntė visokias sutartis, kurias reikia pasirašyti, jei noriu, kad jie atstovautų mane muitinėje, kad visokius popierius sutvarkytų, už ką žinoma jie ir pinigus gaus.

Bet suprantat dirba kaip pasaulio valdovai. Be jokių paaiškinimų, nieko. Tai skambinu išsiaiškinti kas ir kaip, kodėl netinka mano siųsti popieriai ir t.t.. Pokalbis tai kaip su kokiu naftos šeichu… Neįmanoma normaliai susikalbėti. Pradėjau klausinėti, kodėl jiems tiek daug problemų čia viskas kelia, kai jų konkurentams viskas tiko ir pritiko. Tada apsiramino ir jau galėjau susišnekėti.

Ir dar esu atakuojama kinų. Bebūdama Kinijoje potencialiam biznio partneriui palikau savo el. paštą ir ką jūs galvojat, gaunu po meilą kožną savitę: Hello Rūta, Have a nice day. Why you not reply?

Mą reik atostogų. Daug vandens ir skėčių kokteiliuose.

Ai, dar. Suomijos migracija pametė mano dokumentus. Ko pasekoje turiu vėl ten eiti ir viską pildyti. Nešiuosi tikriausiai ir kakutį maišelyje. Paliksiu prie durų. Galvos, kad bomba. Mano kaimynė tai palieka. Turi šuniuką. Šuniuko kakučius reikia surinkti. Ji juos surenka. Ir kažkodėl pasidėjusi prie durų laiptinėje juos laiko bent jau valandą. Dar kartą pamatysiu, tai įmesiu pro skylę duryse, ten kur paštininkas laiškus meta. SUPLAIS!

Rodyk draugams

Kauno oro uostas ir suomių jūra

2012-07-16

Aš negaliu išvažiuoti iš Suomijos ilgiau nei savaitgaliui. Vakar su visu būriu suomių susidūriau oro uoste. Nemačiau jų visą savaitę: mezgiau pažintis Švedijoj (Shiny – mačiau kokiame mieste tu ten gyveni :P), valgiau bandeles Danijoje ir ragavau lietuvišką Ruduką gimtajame sodžiuje. Ir tiesiogine žodžio prasme atvirtau į Nekantrią ir pakankamai Greitą Rūtą. Arba - Save. Kas nėra labai gerai. Nes pavyzdžiui vos vakar su šampano bonke nekirtau suomei į galvą.

Oro uoste Duty Free parduotuvėje suprantat perka ten kažką. Aišku, parduotuvės kaltė, kad kaina ant lentynos yra ne tokia pati, kaip kad įmušta į kasą. Sutinku. Juk visko pasitaiko, ne pardavėjos čia kaltė… Žodžiu. Suomė patyrė nuostolių, kurie buvo nei daug, nei mažai – 60 centų. Lietuviškų centų. Kas sudaro 17,377 euro centų. Dėl tokios didelės pinigų sumos ji nepaleido pardavėjos, reikalavo grąžinti pinigus ir keiksnojo ją suomiškai. Pilna sauja lietuviškų centų jau turėjo, matai ji juos išsikeis ar ką nusipirks grįžusi į Suomiją…

Aš gal būčiau nieko prieš, teisybė turi būti ir čia ne tvarka, kad skirtingos sumos ten ir ten. BET galėjo palaukti kol pardavėja aptarnaus ir visus 23 žmones stovinčius eilėje ar ką. Aš aišku pradėjau akis sukinėti, purkštauti, kad „nu ir asilė“ ir apsižvalgiau, kad vienintelė tokia esu iš visų tų 23 likimo brolių. Visi stovi ramūs, stikliniais veidais. Dar labiau susinervinau, kad matot stoviu ant savo žemės, o jaučiuos kaip balta varna.

Nu žodžiu. Tik nervai su tais suomiais.

Bet aš 12 centų ir palikau toj pačioj parduotuvėj. Neturėjo smulkių pinigų kasoje, tai ir nereikalavau.

Manau, kad iki 1lt palikti galima. Ne tokius pinigus žmonės praranda (pvz. Snoro klientai). Nenubiednėjau nei kiek.

Rodyk draugams

Meanwhile in Finland

2012-07-05

Vakar rytą. apie 5 val ryto :) Tamperėj siautuliuks toks pasiplikinęs…

httpv://youtu.be/8H7Qjp9itF8

Rodyk draugams