BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugsėjis, 2012

Pirdyla

2012-09-25

Aš pakantus žmogus. Vakar kenčiau kolegės žiūrimus video, kuriuos ji žiūrėjo be ausinių ir taip kankino visą ofisą, nes nauji mano susėdovai, kaip ir aš, žmonės pakantūs.

Tada naujasis kolega kinas, kuriam yra kemsubiški, pradėjo lygiai taip pat garsiai klausyti repo. Kiniškai. Be ausinių. Mudu su anglu vėl sėdim sukandę dantis. Nes mes faini ir pyktis nenorim.
Naujasis kinas, duokime jam vardą – Numeris 107, visada turi klausimų. Ir ne vieną, ir ne du. Ir aš šiaip jo nesuprantu, kai jis šneka angliškai. Tikriausiai tos virš bambos užkeltos baltos kostiuminės kelnės ir demonstruojami per dideli batai blaško mano dėmesį.

Tai kad jis prie manęs nelystų, aš užsidedu ausines. Kartais net be jokios muzikos. Kad matytų ir nelystų. Tai sėdžiu šiandien iš pat ryto apsikabinusi kavos puodelį, visa pikta (taigi ryc) ir tik girdžiu – pyyyyyrst. Neperdedu. Ilgas, riebus pyrst. Nei kur akių dėt. Nes girdėt tai girdėjau. O turėjau negirdėti. Bet kas fainiausia, tai jis pats nieko, sėdi toliau lyg būtų pilvas sugurgęs. Aš suprantu, kad Kinijoje tai normalu ir tt ir pan, bet aš ne Kinijoj sėdžiu ir perdimas čia nėra OK.

Tai dabar Numerio 107 garsūs arbatos šliurpčiojimai bus kaip muzika mano ausims. Kuo karštesnė arbata, tuo ilgesnė daina.

Rodyk draugams

Tekšių mafinai

2012-09-23

Žodžiu, gavau du kibiriukus tekšių, kurios jau buvo sušaldytos ir atitirpo. Ką su tokiom daryti. O kadangi man smegenys jau išplautos sakiniu “tekšės - skandinavijos auksas”, išmesti gaila. Tiek žmogus darbo įdėjo jas surinkti… Tai ėmiausi sekmadienio kepimo meno ir kepiau mafinus su tekšėmis.

Gavosi superinis rezultatas! Ir receptas paprastas kaip du kart du.

Ir kadangi esu pavargusi, receptą išsiversit patys:

2 eggs
2 dl sugar
50 g butter or margarine
1 dl milk
3 dl wheat flour
1 1/2 tsp baking powder
1 tsp vanilla sugar
1 dl cloudberry jam
White chocolate to use for garnish
Orange sprinkles

.. .. .. .. .. .. .. ..

Set the oven to 225 C. Whip the eggs and sugar until light. Melt the butter and add the milk and bring it to a boil. Stir the butter/milk mix into the eggs and sugar. Mix the flour, baking powder and vanilla sugar, then add it to the wet ingredients. Divide the mix between the cups. Add a bit of cloudberry jam to each cup. Bake for about 12 minutes. Melt the white chocolate and spread it on top of the muffins and add the orange sprinkles.

Rodyk draugams