BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Lapkritis, 2012

Laiškai į Lietuvą

2012-11-02

Kadangi mano siunčiami laiškai į Lietuvą kartais nepasiekia sūnėno, ar tai mamos, pradėjau ant laiškų rašyti laiškus paštininkėms.

Praėjusį kartą suveikė, žiūrėsim ar suveiks ir šį.

Rodyk draugams

Pirdyla auga (kaip žmogus) ir keičiasi

2012-11-02

Pastaruoju metu 107 baigė perst. Gal dėl to, kad gavo naują kolegą ir dabar nebesėdi vienišas kampelyje. Beeet nuo šiol jis išmoko kaip reikia miegoti. Prie stalo. Dažniausiai po pietų.

Visas miegojimas prasidėjo gal prieš porą savaitėlių. Vieną dieną žiūriu, kolega manasis taip gražiai pasirėmęs sėdi, akeles čiut pridengęs ir vieną rankelę padėjęs ant pelės. Vis pažiūrėdavau taip į jį, galvoju gal žmogus ką skaito, ar analizuoja. Nes akytės tai siauros, nelabai matosi ar jis siaurai atsimerkęs ar užsimerkęs.

Ir būtų galima galvoti, kad aš prisigalvoju ir juodinu žmogų. Ale ne. Kolega priėjęs net papurtė, kol 107 prasibudo. Žodžių jau negana.

O šią savaitę 107 išmoko naują pozą. Nusisuka į sieną, pasiima laikraštį į rankas ir labai mandrai pasirėmęs vėl žmogus knapsi. Šiaip manau, kad pietų pokaitukas yra žiauriai gerai. Nes nu tikrai po pietų kiek reikia laiko, kol atsibundi. Bet nu kažkaip keistai atrodo, kai vidury darbo dienos žmogus ima ir pradeda knapsėti.

Rodyk draugams