BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Sausis, 2013

Pliusas

2013-01-26

Šį kartą tikrai užsidirbtas pliusas. Draugės statusas veidaknygėje:

Kas dar nemokat suomių kalbos, vertimas: “gero savaitgalio!”

Rodyk draugams

Galvojat Lietuvoj tamsu ir šalta?

2013-01-18


Vakar buvo nuostabi diena Suomijai. Ne tik tai, kad bent jau pietuose švietė saulė, bet ir Utsjoki miestelis išvydo saulę visas 50 min. Saulės nieks nematė nuo lapkričio 26. Spauda apie tai rašė ir visi labai džiaugėsi.

Tai kokio bieso ten gyventi? Bet prisiminiau, kad tikriausia draugė gyvena beveik tokioje pačioje šiaurėje, tik Norvegijoje ir taip gaila jos pasidarė.

O šiandien dar geresnė diena, nes pagaliau temperatūra yra apie -20. Vėl visa veidaknygė blizga nuo orų prognozių „screenshot‘ų“, visi komentuoja kaip pašėlę. Nu ką gali sakyti.

Draugė Anglijoj keikiasi, kad dėl sniego atšaukti egzaminai. O čia vaikiukai mačiau į mokyklą ėjo kaip niekur nieko. Kai kadais pasiskundžiau savajam, kad baigiu peršalti, tai atkirto: „Ne šaltis kaltas, o nepakankamas drabužių kiekis.“ Nebeturėjau ką ir besakyti.

Telefone užsistačiau, kad dienos prognozes rodytų ir Utsjokio miesteliui. Labai žmogiškai pasidžiaugiu, kad yra kas ir blogiau gyvena.

Rodyk draugams

Ruošiatės į Suomiją?

2013-01-11

Pagalvokit dar kartą, ar jūs esate tam pasiruošę!

Rodyk draugams

Pikti paukščiai

2013-01-11

CR-Rovio

CR-Rovio

Ok, blogo nerašiau mėnesiais ne dėl to, kad nėra ką rašyti (ok, iš dalies tiesa), bet ir dėl to, kad neturėjau kada. Pažadu, kad įrašas apie Kalėdas Vietname bus.

Bet dabar grįžtam prie psichozės. Negana to, kad beveik visame Helsinkio mieste veikia bevielis internetas pavadinimu “Angry Birds” (taip, kartais reikia žinoti, kur stovėti, bet toks yra), ir jau spėjo atsidaryti ir užsidaryti piktų paukščių parduotuvė, labiausiai džiuginanti Azijos turistus, maisto prekių parduotuvių (ale hyper Maxima) asortimentas jau pasiekė beprotybės ribą.

Aš pati vis bandau savarankiškai sufotografuoti viską, kad turėčiau ką parodyti, ale dabar radau blogą, kuris visą sunkų darbą už mane jau padarė.

Taip kad - BE READY –> MYGIAM ČIA

Rodyk draugams