BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Balandis, 2013

Laisvę tatuiruotėms!

2013-04-02

Grįžau namo ir susimąsčiau, kad tikriausiai televizijos nežiūrėjimas yra baisus dalykas. Užmiršti žmogus, kad egzistuoja baisuokliai, kurie nužudo gėlių pardavėją ir gėles visam kaimui išdalina (ryte žiūrėjau kažkokios laidos pakartojimą).

Žurnalų neskaitymas taip pat yra nuodėmė. Stiliaus žurnale redakcijos žodį parašęs ponas Giedrius Drukteinis nuotraukoje atrodo linksmas, intelektualus ir fainas. O straipsnyje rašo, kokia neskani mėsa, nes ją pjaustė tatuiruotas virėjas “Žvelgiau į tatuiruotas virėjo rankas ir negalėjau atsikratyti įspūdžio, kad tos rankos nešvarios. Suvokiau, kokią didelę reikšmę turi tam žmogui mėlyni piešiniai ir simboliai, tačiau pjaustomo kumpio skonį taip atrodančios rankos gadino.” WTF?!!!

Ir visas straipsnis tik apie tai, kokia vidutinybė yra žmonės, kurie darosi tatuiruotes. Ar stomatologijos doktorantūrą besimokantis žmogus vidutinybė? Ar tas, kuris mirus močiutei išsitatuiruoja frazę “Tu išmokei mane tikėti angelais” yra vidutinybė? Ar mamos atminimui ištatuiruota jos mėgstamiausių gėlių puokštė yra vidutinybės išraiška? Kiekvienam žmogui tatuiruotė kažką reiškia. Ne kiekvienas turintis tatuiruotę yra kalinys, kuriam tatuiruotė reiškia statusą gaujoje ar atkalėtus metus.

Nors pati tatuiruočių neturiu, tačiau didžioji dalis mano pažįstamų turi bent po vieną. Ir man visuomet smagu su jais pakalbėti apie tai, ką jos reiškia, kokia yra jų prasmė ir istorija. Iš dalies net žmogų geriau pažįsti. Jei ne A.Mamontovo interviu, būčiau liepusi mamai atsisakyti žurnalo prenumeratos.

“Mane tikrai užknisa žmonių nesugebėjimas į kai kuriuos dalykus pažvelgti plačiau, išlipti iš savo smėlio dėžės.” - A.Mamontovas.

Einu ieškoti senų Stiliaus numerių, gal dar kokių perlų bus prispausdinta.

Rodyk draugams