BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Birželis, 2013

one.lt

2013-06-18

Kažkurią dieną su drauge prisiminėm tokią senieną, kaip one.lt. Galvoju atsidarysiu savo anketukę, pažiūrėsiu kaip ten kas beatrodo.

Ir buvau nustebusi. Net nežinau, ar čia džiaugtis, ar ne… Bet dar yra tokių, kurie one.lt naudojasi dar ir dabar.. Paskutinį kartą mano anketą Kęstis peržiūrėjo šio mėnesio pradžioje. Ir tiesiog mirgėte mirga prisijungusių narių sąrašas: “mocikas” “laisvut laisvutėlis” “dj” “andriux (jau inžinierius)” “operok molodoj” “KESTASTATOO UK”. Bet tikriausiai baisiausias žmogaus vardas buvo “sperma ne snarglys - atgal neįtrauksi”. Netekau amo tiesiog.

Rodyk draugams

Vagystė virsta žudynėmis

2013-06-12

Neperseniausiai rašiau, kaip nedori žmonės dorą dieną apvogė mano dviratį.

Tai suprantat istorija vystosi toliau… Palikau dviratį toj pačioj vietoj, prie stoties. Grįžusi vakare prieinu ir žiūriu, kad kažkas ne taip. Nu jaučia širdis ir viskas. Jau žinodama kur žiūrėti patikrinu ašis ir akūrat, viena ašis ne, nepavogta, bet atsukta ir atlaisvinta. Bet palikta (kadžing, 11eur sutaupyta). Prisisukau ir galvoju važiuosiu.

Sėdu ant dviračio ir jaučiu, kad galiniai stabdžiai neveikia. Nu galvoju tie pirdukai bus nusukinėję ką. Ale ne, tik ištraukę stabdžių trosą iš tokio metaliuko ir viskas. Susitvarkiau ir va toliau važinėju. Įtariu, kad čigonė man keršija. Prieš porą dienų nedaviau euro ir ji mane apšaukė. Sukryžiavau pirštukus kišenėj, kad jos blogi bumbėjimai prie manes nepriliptų ir nuėjau…

Rodyk draugams

Kimi Räikkönen

2013-06-04

yra suomis. Suomijos pažiba, pasididžiavimas.

Per kokį tai kanalą pamačiau Renault reklamą ir taip man ji patiko. Toks tikras suomiuks.

Tada dar prasėdėjau jutūbėj kokį pusvalandį žiūrėdama visokius video su Kimiu. Nu fainuolis tikras.

Rodyk draugams

Apvogė dviratį

2013-06-03

Ir dar sekmadienio dieną. Palikau porai valandų prie traukinių stoties ir suprantat grįžusi jaučiu, kad galinis ratas kotais beveik krenta iš rėmo. Prirakinau nakčiai prie dviračių taisyklos. Dviračių meistriuks pasakė, kad kažkas ištraukė ir pavogė ašį, o ratas laikėsi ant lenciūgo :) Tai gerai, kad nesugalvojau dar ant jo užsėsti, būčiau ne tik dviratį sužalojus bet ir savo aristokratiško baltumo kojas nusibalnojusi. Ir nešaukit, kad “ko nori, prie traukinių stoties palikai”. Aš ten jį dažnai palieku ir net visai nakčiai. Ir va pirmas atvėjis per du metus kai kažkas susitepė rankas mano dviračio krauju tepalais.

Jokių šventybių žmonėms nebėra. Vagia ir dar sekmadienį.

Rodyk draugams