BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugpjūtis, 2013

Restorano diena kicks ass!

2013-08-19

Sori už “ass”, bet tikrai.

Jau nuo 2011m gegužės gana greitai pradėjo plisti Ravintola päivä (restorano diena) konceptas. Dvi panos sugalvojo, kad būtų smagu atsidaryti restoraną bent dienai ir “pažaisti” restoraną. Pasirodo, kad Suomijoje nėra jokių apribojimų ir nereikia leidimų, jei restoranas/kavinė/maisto stotelė veikia tik vieną dieną.

Tai dabar keturis kartus per metus visoje šalyje bet kuris asmuo, bet kurioje Suomijos vietoje gali pasistatyti staliuką ir pardavinėti maistą. Pasižymi savo restoraną svetainės žemėlapyje ir klientai jau žinos kur ateiti, net jei restoraną turėtum balkone, svetainėje ar centrinėje gatvėje.

Pvz. vakar negaminau pietų, nes išėjom į savo rajono šoping strytą, radom net visus penkis pardavėjus, kurie po 3-5 eur pardavinėjo visokių užkandžių. Tai pradėjom nuo kiniškų spring rolls, gvatemalietiškos vištienos ir užbaigėm “Crazy bannana” kavinės kava. Nu super, nu.

Tai žodžiu, turint reikalų su Suomija, šitą svetainę reikėtų žinoti www.restaurantday.org

Rodyk draugams

Stilius Helsinkio (ir ne tik) gatvėse

2013-08-14

Primiausia, tai aš nesu jokia stiliaus ekspertė ir stengiuosi savo nuomonės apie madą nereikšti, nes mada labai jau subjektyvus dalykas. BET kartais tai jau tikrai nesusilaukau.

Šaltinis ir DAUG DUGIAU perlų VOS PASPAUDUS ČIA.

Ir tie žmonės nėra išgalvoti. Jie tikri. Pati savo akimis mačiau. Tik straipsnyje pateikti geriausi iš geriausių..

Rodyk draugams