BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Kovas, 2014

Karalius nuogas

2014-03-28

tai nuogas, bet nereik jo piešti taip labai jau nuogo. Vakar užsukom į Hakaniemi turgelį po stogu (Hakaniemi kauppahalli - Hämeentie 1a, 00530 Helsinki). Man labai tokie turgeliai patinka. Kažkuo primena namus. Čiut piktokos pardavėjos, dideli vyrai kruvinais žiurstais ir žuvies kvapas. Tai suprantat pasirodo, kad antrajame jo aukšte yra visai nebloga kavinukė ir kelios suvenyrų, atviručių ir sendaikčių parduotuvėlės. Nu labai jauki vieta.

Išeinant maniškis negalėjo praeiti pro senų knygų skyrių. Sako “kokių turit švediškų knygučių vaikams”. Tai kai pradėjo nešti, o mes kai prisipirkom, visus mano pinigus iš slaptosios kišenėlės išleisti turėjau, nes atsiskaityti tik grynais gali. Tai suprantat viena mumių knyga su autorių Tove Jansson ir Per Olov Jansson parašais, o kita su plikais pimpaliukais. Tai kaip gali nepirkti?

Rodyk draugams

Nes dabar madinga bloguose turėti video su jąja

2014-03-26

O kadangi aš esu žiauriai madinga, tai įsidėsiu ir aš. Plius, ji yra…tamtamtaaaam - SUOMĖ. Ir dar druska į žaizdą - švedakalbė suomė. Ir visai paprasta mergaitė, kuri vieno interviu metu sakė, kad dirba pardavėja ir turi perdaug laisvo laiko. O dabar jau turi net keletą patarėjų, kurie jai pataria, ar eiti į Meksikos apelsinų sulčių reklamą ar laukti didesnio “užsakymo”.

Aš jos vietoj laukčiau užsakymo iš Vikos (Beckham).

Tai tie, kas dar nematėt (t.y. kas nesat iš tų 10mln žmonių, kurie peržiūrėjo video), hier jų gau:

Šito tai pabaiga geriausia:

Rodyk draugams

You can take Finns out of Finland

2014-03-26

but you can’t take Finland out of the Finns…
(vertimas šiokis tokis: suomius iš Suomijos gali išvežti, bet Suomijos iš suomių tai ne.. labai jau pažodinis vertimas :) )

Man tai geriausias komentaras “-You are dressed differently, where are you from?“. Ir galiu kirsti lažybų iš rupios duonos kepalo, kad jis tuos marškinius USA nusipirko :)

Rodyk draugams

Dar vienas (ne)Tikro skaitytojo laiškas:

2014-03-24

“Prieš keletą metų mane užpuolė pelėda. Nuo tada ir prasidėjo bėdos - namų apyvokos daiktams pradėjau duoti vardus, išmokau senųjų majų kalbą, pradėjau vaikščioti į jahovistų karalystę, nors jiems ir nepriklausau. Tačiau vieną dieną, berašydamas piktą komentarą delfi, išgirdau balsą iš gretimo kambario, kuris pašnibždėjo paskaityti FINLANDiją. Po keleto parų skaitymo pasikeičiau kardinaliai. Nebeskambinėju savo eks ir nebandau jos įtikinti, kad esu nėščias; išmokau skusti bulves ir nebemušu kebabų pardavėjų.” - Leinardas iš Šakių, 29m.

Rodyk draugams

(ne)Tikros skaitytojos laiškas

2014-03-23

“Kasdien pagalvodavau, kodėl aš gyvenu? Kam reikalingas ūkinis muilas, jei yra muilas su tulžim? Kodėl šviesoforo spalvos yra raudona, geltona ir žalia? Neturėjau ramybės eilę metų. Bet vieną dieną draugė liepė paskaityti FINLANDija blogą, kuris apvertė mano gyvenimą aukštyn kojomis. Dabar lankausi parkuose, nebeužpuldinėju gulbių ir pradėjau megzti šalikus.” - Irutė, 22m.

Rodyk draugams

(Ne)tikri skaitytojų atsiliepimai

2014-03-21

“Pastaruoju metu mane kankino nemiga, pradėjau valgyti bandeles su razinomis, vaikščioti į bingo žaidimus šalia esančiame bare. Negana to, susidėjau su korumpuota mėsos kombinato sarge. Bet vieną dieną atradau FINLANDija blogą ir mano gyvenimas pasikeitė. Tapau savimi pasitikintis, sveikai besimaitinantis ir linksmas žmogus.”- Povilas, 52m.

Rodyk draugams

Kai noras dainuoti stipresnis

2014-03-11

už sveiką protą. Arba jis tikrai draugų neturi, arba turi, bet jie labai jo bijo. Afroamerican Kim Jong-un’as.

Rodyk draugams

Policija yra draugai

2014-03-06

Nutiko toks netikėtumas. Šiandien sulaukėm skambučio iš policijos.

O istorija prasidėjo nuo to, kad prieš Kalėdas maniškis internetu nusipirko… na pavadinkime prekę “Daiktu”. Pirko iš Žmogaus, susirašė, susiskambino, viską. Žmogus sako “-Pervesk pinigus, atsiųsiu Daiktą”. Kadangi tai jau ne pirmas kartas, kai kažką perkam iš nepažįstamo žmogaus, mano žmogus pasitikėdamas pardavėju pervedė pinigus. Paklausė Žmogaus, kada jis tą daiktą išsiųs. Žmogus sekančią dieną atrašė, kad pinigus gavo ir Daiktą jau išsiuntė.

Maniškis savaitę laiko laukė pačtorkos, man iš namų paštorkos atėjimo laiku neleido išeiti, kad tik nepramazinčiau siuntinio. Po savaitės laukimo skambina Žmogui. Žmogus nekelia ragelio. Rašo meilą, neatrašo. Kažko kilo įtarimas. Pradėjom gūglinti Žmogų. O pasirodo, kad Žmogus su kuriuo susirašinėjo, turėtų būti kokis tai žymus Suomijos jaunimo futbolo lygos žaidėjas. Nes toks vardas ir pavardė visoje šalyje vienintelė. Hmmm… Plius pinigai pervesti į kito žmogaus sąskaitą. Ups. Didelis UPS. Bandom feisbukinti pinigų gavėją, maniškis tokio neranda. Aš feisbukinu su savo fb, YRA. Ko pasekoje matyti, kad maniškį jis gražiai užblokavo. Ups.

Po keleto grąsinančių žinučių ir el. laiškų maniškis nesulaukė jokio atsakymo ir jau sakė tikrai tikrai eis į policiją.

Bet kadangi mums čia visokių reikalų atsirado (gimė lelė), tai visas šitas reikalas pasimiršo.
Tai šiandien suprantat skambina policija. Sako “-helau, ar prieš kalėdas pirkot Daiktą? Mes čia tiriam sukčiavimą ir matom, kad pirkot.“

Tai žodžiu. Žmogus tą patį Daiktą pardavė dar (spėkit keliems patikliems žmogeliams???) DEVYNIEMS asmenims. Visi dešimt pinigus pervedė, Daikto negavo ir trys iš jų kreipėsi į policiją. Tada policija ėmėsi tyrimo, rado visus, kurie pervedė pinigus į Žmogaus sąskaitą ir tada susiradę geraširdžius ėmėsi jiems skambinėti ir klausinėti vatafak.

Dabar laukiam popierių paštu, kuriuos reikės pasirašyti ir jaunuolis bus patrauktas baudžiamojon atsakomybėn su visų dešimties nukentėjusiųjų pareiškimais. (čia įterpkit fejerverkus) Ar žala bus atlyginta, neaišku. Bet bent jau žulikas bus pagautas už rankyčių. Gudrolis matai acirado.

Rodyk draugams