BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Birželis, 2014

Nu, ka tjiu?

2014-06-10

Aš va, sukuosi kaip bitė aplink liepą. Tokia užimta seniai bebuvau – ne tik auganti ir vis daugiau čiūdų išmokusi lelė, bet ir visokie lankytojai, renginiai, draugai ir įspūdžiai.
Va, kas sekat lietuvių bendruomenę Suomijoje, tai tikriausiai jau matėt, kad šeštadienį žmonės bėgo 5km. Daug atsiliepimų girdėjau, vieni sekančią dieną vaikščiojo kaip pingvinai, kiti dar ir su dviračiu važiavo pasivažinėti (nemėgstu tokių pirmūnų. Dovydai, čiuju brauksiu tave iš draugų sąrašo).

O va sekmadienį visa daugybė jaunuolių susirinko Nuuksio parke pakepti dešrelių, pasisauninti ir pažaisti žaidimų. Tokių gerų, kad tikrai nepasakosiu, o kito susitikimo metu maivysiuos, kad va, kokių prigalvojau, visai ekspromtu ir visus versiu juos žaisti. Kas nežais, bus išvadintas nevykėliu ir be eilės galės tvarkyti stalus.

Dar. Grįžtam su dukrele į Lietuvą dviem mėnesiams. KĄ SUSIKRAUTI Į LAGAMINĄ??? Rukšteli, kaip smagu bus. Tik bijau, kad reikės daug valgyti. Sudie mano svajone sukūsti… Ir mieli draugai, mūsų susitikimą galite lemti ir jūs :)

P.S. kas esat jauni ir norit būti aktyvūs, SLJS Silta daro metinį susirinkimą ir cepelinų balių. Taip kad birželio 15d kiaušinkit. Prisirašysit, susipažinsit. Faini ten jie tokie, anekdotus kelis žino :)

Hags.

Rodyk draugams