BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Spalis, 2014

Daunt stop mi nau

2014-10-18

I’m having such a good time…

Žodžiu, apimta visokių ten motiniškų instinktų jau beveik metai laiko užsiimtu kokiais rankdarbiais. Tai užklotukų prinėriau besilaukdama, tai drabužiukų. O dabar dar ir siūti.

Siuvimo mašiną turiu seniai, bet ji tokia neprofesionali visai. Daug siūlių, bet kai reik siūti ir nelabai kas gaunas. Aišku, užuolaidas atsisiuvu normaliai, bet pvz trikotažui jau reik aksesorių visokių. Tai pasiybėjinau ir nusipirkau kojelę trikotažui siūti (ant tokio š*****o sutaupiau nei daug, nei mažai - 25 Eur). Po mėnesio laukimo atėjo. Tai kai vakar puoliau siūti… Nes ryt skrendam su mažyle į tėviškę, o rankos knieti, neina nusėdėti.

Haters will hate, but mamma is proud.

Plius, nusinėriau žiauriai gražią tašę. Tokią, kuri internete 55Eur kainuoja ir yra ant bangos (ką rašo internetas, viskas yra tiesa). Man siūlai atsiėjo šiek tiek pigiau, bet dabar esu stiliova kaip tikra hipsterė. Šiandien jau ir graušerių parsinešiau prisidėjusi pilną tašę. Užsipirkau daugiau siūlų, nersiu ir draugėm, ir sesei, ir darželio auklėtoja tuoj užsakymą pateiks. Žodžiu, esu kiemo pažiba.

Rodyk draugams

Rovio - Nokia 2.0

2014-10-03

Žlugus Nokia, suomiai verkė, dejavo ir šiaip buvo baisu. Puse Suomijos neteko darbo, kita pusė kėlė farmacininkų pelnus pirkdami uspakajonsus.

Bet gana greitai suomiukai vėl kilo kaip feniksai iš malkų krūvos, bo vos ne per naktį suklestėjo Rovio (piktų paukščių lizdas). Vėl visų veidai nušvito, vėl visi bedarbiai IT buvo pasamdyti ir turėjo darbus. Tik suprantat po tų piktų paukščių, kaip ir nieko tokio triuškinančiai gero Rovio ir nebesukūrė. Nors ir žaislų, maisto produktų, atrakcionų parkų prikūrė, ale vien paukščiais geimerių nepasotinsi.

Viso šito pasekoje pelnas perpus mažėja ir dabar bus atleista 130 darbuotojų Suomijoje. O tokioje mažoje šalyje kaip Suomija tas 130 yra beveik puse Suomijos IT’ščikų (išgalvotas faktas, bet nėra visai kosminis).

but on the bright side - Helsinkio viešajame transporte galima sutikti žmonių, kurie vykdo socialinę akciją - prakalbink suomį. Ir aš nejuokauju. 10 žmonių grupė apsivelka marškinėliais (tipo suomi kalbėk) ir bando užmegzti pokalbį autobuse, tramvajuje ar metro su visiškai nepažystamu žmogumi. Baisiai smalsu, kaip jiems sekasi. Nes nujaučiu, kad nieko gero nebus…

Rodyk draugams