BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Išsiregistravau iš Lietuvos

Vsio, oficialiai išsikrausčiau iš Lietuvos. Šiandien, po ilgų ilgų paieškų atitinkami draugai iš atitinkamų institucijų atsiuntė nuorodą, kur galima internetu išsiregistruoti iš Lietuvos :) Jei ne tie socialiniai mokesčiai Sodrai ar kam ten, tai dar būčiau ilgai ir ramiai sau gyvenus. Taip kad dabar jei jau deportuos mane Suomija kartu su visais arabais ir afrikiečiais, tai nežinau kur nudeportuos, nes pas mamą ir tėtį jau nebegyvenu.

Bet jei dar yra tokių, kaip aš iki šiandienos pietų kaip buvau, kad kelinti metai užsienyje, o vis dar priregistruoti Lietuvoj ir tėtis turi mokėti visas komunalines paslaugas už vieną žmogų daugiau, nei reiktų, tai spaudžiam nuorodą ČIA ir išsiregistruojam. 5 min darbo maksimum.

O vis niekaip neprisiruošdavau…Kažko širdį suskaudo kai atėjo meilas, kad išregistracija patvirtinta…

Patiko (21)

Rodyk draugams

komentarai (6) | “Išsiregistravau iš Lietuvos”

 1.   shiny rašo:

  ane? wau (:
  aš tai galvojau, išsiregistruot ar ne, bet bijau kad po to bus labai sunku įsiregistruot atgal (: skaičiau kažkur, kad neužteks vienoj vietoj mygtuko paspaust, teks eit per milijoną įstaigų ir atskirai registruotis, baisi valakyta… o sodros gi nereik mokėt jei pateiki popierių kad kitur mokesčius moki arba studijuoji… va del buto tai hm reiks tevu paklaust ar kainuoju jiems ((: ir įdomu, ar mane surąšė ar ne

 2.   Finlandija rašo:

  jo, girdejau ir as. o jei jau reiks atgal isiregistruoti, tai ir pereisiu :) as kantri galiu kartais buti. O tevai tai man atrodo uz siuksles ar uz kazka turi moketi, jei ten esi priregistruota. Bet tai ar as manai tiksliai zinau :)

 3.   pow rašo:

  kaip išsiregistruot, taip ir prisiregistruot galima internetu :) Svarbiausia, kad gyvenamos vietos savininkas mokėtų prisijungti prie sistemos ir patvirtinti tavo užsiregistravimą jo namuose :))

  o kur čia dar mokesčiai mokami nuo žmonių skaičiaus? Gi jau seniai viskas pagal kvadratus…

 4.   just rašo:

  Nuo savivaldybių priklauso, jos ten nusprendžia kaip skaičiuot. Nors daugiabučiuose dažnai už liftą pagal žmonių skaičių skaičiuoja. O ir šiaip, jei jau negyveni Lietuvoj, tai ir išsiregistruok, vis tikslesnė informacija institucijose bus, gal kokiam sprendimui ir turės įtakos :)

 5.   Inga rašo:

  Sakykite prasau, o kaip prie sistemos prisiregistruoti ,jei neturi asmens tapatybes korteles, tik pasas. Ir nesi nei vieno lt banko klientas. T.y pas mane tokia padetis ,kad pameciau pinigine su visais dokumentais, liko tik pasas, o korteles banko uzblokavau. O db skubiai reik issiregistruot ,o negaliunet pasijungt..

 6.   Arturas rašo:

  Super funkcija, bent vienas + Lietuvai, kad iš jos išsirašyt galima nevaikštant niekur.

Rašyk komentarą