BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Karai, bet ne žvaigždžių

Jei per langą aprėkiu į kiemą plytas ir visokias šiukšles mėtantį vaiką, tai man jau truksta katės, šluotos, žilų plaukų ir bedantės burnos?

Tikrai pasijaučiau kaip tos bobutės, kurios gyvena pirmame aukšte ir rėkauja ant vaikų per langą, kad per kiemą nebėgtu ir gėlių nemindytų.

Nu bet tai negi sėdėsiu ir žiūrėsiu, kaip per tvorą į mano kiemą, po mano langais mokyklinukas/pradinukas mėto plytas. Prasidariau langą ir pagrūmojau pirštu (gal dar truputį ir pabumbėjau). Bet jis matai tik vieną plytą (iš turimų dviejų) tespėjo įmesti, tai rupūžoks pasislėpė už kampo ir iškišęs galvą laukia, kada nueisiu nuo lango. O man juokas ima, negaliu iškentėti. Taip aš stovėjau prie lango, o jis su plyta rankoje už kampo. Aš žmogus užimtas, daug laiko neturėjau ten rymoti, tai tik nusisukau ir girdžiu po langais „cakt“ plyta ant kiemo ir guli.

Ir dabar jau matomai pagavęs azartą bent kartą per dieną, mestels kokį šapą į mano daržą.

Let the war start!

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Karai, bet ne žvaigždžių”

 1.   laiskaiiniekur rašo:

  o tu jo paklaus,gal daugiau plytu atnesti gali….ir paciam bus naudinga ir tas mokinukas uzsiemes bus….

 2.   Apo rašo:

  :DD Išdykę tie suomiai..
  Pamenu, kai Helsinky buvom, tai Havis Amanda antrą buvimo dieną jau feirio putose skendėjo. Nors nežinia, ar ten nebuvo vieno iš mūsų grupės darbas :D

 3.   shiny rašo:

  man tas pats klausimas (ar aš jau sena ir kabinėjuos prie jaunimo kaip kokia babcė) yra iškilęs ne kartą ((: nežinau, ar čia su amžium, ar su gyvenimu ne Lietuvoj susiję… Bet abu su Brangiuoju vis pasipiktinam kokiais neklaužadom, netvarka ar triukšmu.. siaubas! sekmės kariaujant su plytom. gal pasijausi jaunesnė jei pripildysi balionus vandeniu ir mesi atgal? :D

 4.   FINLANDija rašo:

  Shiny, ragana tu :) žinok buvau pagalvojusi mestelt kokį maišelį su vandeniu :) tik po to susimasčiau, kad tikriausiai maišelis iki ten sėkmingai nenuskristų. Teks eiti užsipirkti balionų :)

Rašyk komentarą