BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Korkeasaari Zoologijos sodas, Helsinkis

Nėr ko ten eit. Ypač šiuo metų laiku. Stiprus teiginys, bet tokiai kaip aš, kuri niekaip dar neišsigydo baimės paukščiams, manau nepersūdau nei kiek. Pilni zoologijos sodo krūmai perinčių žąsų. O jos piktos. Viena tupi lizde (ant žemės, ne kur medyje), o kita stovi, saugo ir puola. Draugės vyrui vakar buvo užšokusi ant kupros. My worst nightmare.

Plius, kavinėje aplink kojas painiojasi povai su savo uodegomis ir dar maisto prašo. Tai ledų likau beveik nevalgiusi.

Bet šiaip tai fainas sodas. Tigrai ir liūtai gulinėja pavėsyje. Meškos dar tingiai miega, bet jei gerai įsižiūri, rasti eina. Arkliai ir šiaurės elniai turi leliukų. Ypač gražūs elniukai. Mažučiai tokie. Beždžionės šokinėja ant langų ir gąsdina vaikus. Atrakcija visai šeimai. O šiaip tai šitas zoologijos sodas man patinka dar ir dėl to, kad jame prie gardų yra dideli langai, tai pavyzdžiui leopardą glostėm. Kas, kad per stiklą, bet jis stovi vos už kelių centimetrų nuo tavęs.

Vyrus vos atitraukėm nuo stumbrų, nes tie irgi palei tvorą ėda. Dideli kaip penkios karvės.

Aišku, Helsinkio zoologijos sodas ne San Diego, kur apeiti neina, reikia autobusu važiuoti. Bet jei turit vaikų ir nėr ką veikt – go. Nes nors ir atrodo, kad mūsiškė dar maža, bet jau krokodilas daro “am am” ir dar rankytėm rodo, kaip ta am am daro.

Tik jei esat tingūs ir daug vaikščioti nemėgstat, rekomenduoju ten vykti laiveliu iš Hakaniemi ar Kauppatori (centrinės turgaus aikštės). Nes šį kartą važiavome automobiliu, vos už parkavimą nesusimokėjom 5eur ir dar gan nemažą atstumą turėjom eiti iki zoologijos sodo. Gražiu keliuku, per ilgą, vėjuotą tiltą, bet nu ai… Nesu aš didelė ėjikė.

O kas pasiilgot pasilaipiojimų po medžius, tai prie pat parkavimo aikštelių atsidarė Taurų parkas/Lokės pėda. Niekur nerandu nuorodos, tai jei kas turit, pasidalinkit.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą