BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sinisen huvilan Cafe

Kaip reik jaustis, kai pragyveni mieste nu nežinau jau kiek metų ir nežinai apie kavinę, kuri tokioj vietoj, kad gaila kam ir pasakoti. Sudie Munkkiniemi ir Regatta. I found my new love.

Išėjom pasivaikščioti, biški ne ten pasukom ir kaip visada, nutinka kas nors fainei. Einam jau atrodo gražia Töölö pakrante palei vandenį, lėtai žingsniuojam tiltu ir stebim ranka pasiekiamus traukinius (nes tam beveik 1.5 m žmogiukui “čiuku-čiuku-tū-tū” šiuo metu yra geriausias dalykas pasaulyje). Stumiam vežimą į gan statų kalną ir pavydžiai nužvelgiam dviratininkus, kurie į tą kalną kyla dviračiais (sausi, nes kas tas kalns yr. Sakyk tulpė).

Tik staiga vuopt. Yra. Krūmynuose pristatyta staliukų, šalia mažučiukas namukas, pro jo langelį teta pardavinėja pyragą po 6Eur už gabaliuką ir ledų po tris dvim. Ir vaizdas užimantis kvapą. Tiesiai į ežerą, su jame ant burlenčių plaukiojančiomis jogos mėgėjomis (saltai, stovėjimai ant galvos ir kiti triukai, kurių pavadinimo tikrai nežinau. Nepatynk man ta juoga.). Nu ir kaaaip aš galėjau pražiūrėti tą vietą turistiniuose lankstinukuose? O kaip mano draugai *lt nepasakėt, kad tokia yra? Gaila, ane?

Žodžiu, jau giminei pasakiau, kad kas pirmas atvažiuos aplankyti, tą ten būtinai nusivesiu. O jūs ramei, be pavido cenu (kitą kartą nešiuosi fotiką, nes tas mano 4S grybs jau).

P.S. man reikia tokios draugės, su kuria eitumėm pasivaikščioti su savo skaromis, susiraukšlėjusiais veidais ir šiaurinėmis lazdomis. Turėdamos po daug metų ir bent po vieną paauglį anūką.

Kažkas taip šiandien išleistuves šventė, kad su 300Eur Minna Parikka bateliais vartėsi viduryje gatvės ir dar visokiais būdais liepė visiems pasitraukti, nes jai pagalbos tikrai nereikia.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą