BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tai dabar apie pažadėtuosius broilerius

Nueinam su mama į vieno paukštyno firminę parduotuvę pirkti ten kažko. Pagal pavadinimą turėtų būti tik paukštienos parduotuvė, bet ten dar parduoda ir pieno produktus, ir šakočius.

Prisipirkom ten ko reikėjo ir pardavėja prašo kliento kortelės. Mes jos neturim, tad pasiūlo įsigyti už 89ct, nes su ja taikoma nemaža nuolaida. Mes abi palinksim, duoda man sunkiai įskaitomą anketą ir aš ją užpildau. Pildau kaip priklauso, tuos laukus, kurie yra būtini ir pažymėti žvaigždute. Nesinori pateikti visų asmeninių duomenų apie save.

Grąžinu anketą pardavėjai, o ji pareiškia, kad aš užmiršau įrašyti adresą. “-Tai nėra būtinas laukas, jis nepažymėtas žvaigždute.” Paaiškinu pardavėjai. Ji jau pradeda pykti ir sako, kad ji čia dirba, ji žino, kas būtina ir kas ne.

Man ausyse pradeda kurtis laužiukas ir tuoj rūks. Mamai jau nepatogu, nes į tą parduotuvę dar reiks grįžti. O nesinori, kad kitą kartą pasenusią mėsą parduotų.

Aš nenusileidžiu ir dar karta paaiškinu, kad aš privalau užpildyti tik tuos laukus, kurie pažymėti žvaigždute, o jei ji su manimi nesutinka, tegu pasiskambina į ten, kur jai tą anketą davė. “Per du metus dar niekam niekas neužkliuvo,” – atšauna man mieloji pardavėja ir dar kolegei rikteli, kad “reikės dabar jau skambinti.”

Nu nesu aš blogas žmogus ir pyktis nenoriu. Bet jos pačios pradėjo.

#KaišiadoriųPaukštynas #piktasTetasAntLauzo o ne darbo vietas užimti. Ypač tokiuose miestuose, kaip mano gimtasis sodžius, kur į vieną darbo vietą pretenduoja 40 žmonių (skaičius nėra laužtas iš piršto. Žinau žmogų, kuris žino žmogų, kurio draugas va į tokias atrankas vaikšto, nes cigarietų stumdyt nesinor.)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą