BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Gimtadieniai ir siaip progos’ kategorija

Šventes reik švęsti

2013-11-15

Tai ir atšvenčiau savo gimtadienį kaip pridera. Jei kas esat žiaurus tortamėgys ar turit kokį draugą, kuriam tortai yra bes zing in ze vorld (me me me) ir dar taip nutiko, kad esat Helsinkyje, tai tikrai rekomenduoju Kakku Galleria. Nu taip taip, dabar pakrizenam iš žodžio kakku (vietinių kalba - tortas). Bet susikaupiam biški.

Tai va. Principas toks, kad kavinėje susimoki fiksuotą sumą pinifų ir valgai tortų KIEK TELPA. Daug nepritalpinsi, kad ir koks alkanas butum (I know what I’m saying). Už 11Eur su centais gauni tortus ir paprastos kavos ar tai arbatos. O už 13Eur su centais jau gauni teisę į prabangesnę kavą ir tortus.

Šiaip labai protingai sugalvota, kad vienu nuėjimu įdeda tik tris gabaliukus. Kai suvalgai tuos, eini vėl ir vėl įdės tris. Ir taip valgai kiek eina. Aš suvalgiau vos šešis. Amerikonų studentų staliukas šalia suvalgė daugiau. Tai nesijaučiau taip baisiai.

Skelbiu konkursą draugams iš Lietuvos - kas pirms pas mane į svečius, nusivesiu pyragų. Cake is on me.

Rodyk draugams

Tėveliui

2009-06-07

Su Tėvelių diena, Tėti!

Rūčius :*

Rodyk draugams

Mamai

2009-05-03

Tu Mamyte tu bari,

kad kojytė nešvari.

Kai gėlytę skyniau Tau,

Į balutę įkritau :)

(čia mano eilėraštis mamai, išmoktas dar darželyje :) )

Su Mamos diena, Mamyt!

Rūčius :)

Rodyk draugams

Sesutei

2008-09-02

Su paskutine mokykliška Rugsėjo 1-ąja, abituriente :) !!!

Rodyk draugams

Mamai

2008-05-04

Žibuuuooooklėėėm pražyyyyydooo šilelio šilelio šlaitaaaaiiii, Taaau, mano Mamyyyte, pirmieji pirmieji žiedaaaaaiii, Tau, mano Mamyyyteeee, pirmieji pirmieji žiedaaiii!!!

Su Mamos diena, Mamyt!Rūčius :)

Rodyk draugams

Justui

2008-04-29

Noriu pasveikint be galo artimą ir brangų žmogų – Justą, gimimimimimimimo dienos proga!!!
Kai šarma jau puošia tavo plaukus, o trisdešimtmetis ne už kalnų.. nu ok ok, nebus tokių žodžių :))) Ka norėjau palinkėt, palinkėjau asmeniškai :)

Hyvää syntymäpäivää!!!
Rūtelė

Rodyk draugams

Gedui

2008-04-11

Gedai, žinok vien dėl to, kad šiandien tavo gimimo diena, sukūriau naują kategoriją savo bloge  - gimtadieninininininkai :)

Taigi, noriu pasveikinti savo labai gerą draugą, “intrigantų” grupės balių sielą-dainorėlį grojėlėlį, asmeninį vairuotoją maršrutu namai-balius-namai, gerą pašnekovą, originalių ir nerealių minčių generatorių, visų mūsų chebros narių priglaudėją Vilniuje, nu ir šiaip, craziest person ever, ai, dar-klasioką :)))

Hyvää syntymäpäivää!!! 
And stay as you are, because that's why we love you!!!

Rūta

sorry, haumis suvalge likusias 20 zvakuciu :s


Rodyk draugams