BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Kita’ kategorija

FINLANDija facebook’e

2015-08-25

Niekur nedingau, bet tiesiog beveik persikėliau į Facebook’ą. Nes Blogas.lt visiškai užkniso ir čia lieka tik didieji įrašai. O kasdienės sapalionės ČIA.

Rodyk draugams

Tai dabar apie pažadėtuosius broilerius

2015-04-15

Nueinam su mama į vieno paukštyno firminę parduotuvę pirkti ten kažko. Pagal pavadinimą turėtų būti tik paukštienos parduotuvė, bet ten dar parduoda ir pieno produktus, ir šakočius.

Prisipirkom ten ko reikėjo ir pardavėja prašo kliento kortelės. Mes jos neturim, tad pasiūlo įsigyti už 89ct, nes su ja taikoma nemaža nuolaida. Mes abi palinksim, duoda man sunkiai įskaitomą anketą ir aš ją užpildau. Pildau kaip priklauso, tuos laukus, kurie yra būtini ir pažymėti žvaigždute. Nesinori pateikti visų asmeninių duomenų apie save.

Grąžinu anketą pardavėjai, o ji pareiškia, kad aš užmiršau įrašyti adresą. “-Tai nėra būtinas laukas, jis nepažymėtas žvaigždute.” Paaiškinu pardavėjai. Ji jau pradeda pykti ir sako, kad ji čia dirba, ji žino, kas būtina ir kas ne.

Man ausyse pradeda kurtis laužiukas ir tuoj rūks. Mamai jau nepatogu, nes į tą parduotuvę dar reiks grįžti. O nesinori, kad kitą kartą pasenusią mėsą parduotų.

Aš nenusileidžiu ir dar karta paaiškinu, kad aš privalau užpildyti tik tuos laukus, kurie pažymėti žvaigždute, o jei ji su manimi nesutinka, tegu pasiskambina į ten, kur jai tą anketą davė. “Per du metus dar niekam niekas neužkliuvo,” – atšauna man mieloji pardavėja ir dar kolegei rikteli, kad “reikės dabar jau skambinti.”

Nu nesu aš blogas žmogus ir pyktis nenoriu. Bet jos pačios pradėjo.

#KaišiadoriųPaukštynas #piktasTetasAntLauzo o ne darbo vietas užimti. Ypač tokiuose miestuose, kaip mano gimtasis sodžius, kur į vieną darbo vietą pretenduoja 40 žmonių (skaičius nėra laužtas iš piršto. Žinau žmogų, kuris žino žmogų, kurio draugas va į tokias atrankas vaikšto, nes cigarietų stumdyt nesinor.)

Rodyk draugams

Kaip reikia reklamuotis

2015-03-18

Vat nu net nemoku žodžiais apsakyti, kaaaaip ima juokas…

Nežinau, ar nepažįstant suomių irgi taip pat juokinga, bet man tai pini… Ir negaila sumokamų pinigų už tą elektrą. Jei ir toliau tokias reklamas varys :)
Rodyk draugams

Su gimtadieniu, Lietuva!

2015-03-11

Šiandien facebook užplūdo lietuviškos vėliavos, selfiai iš Lietuvos su geltona, žalia, raudona ir džiugios žinutės, kad kaip visi mes džiaugiamės laisve.

Ir iš vienos pusės aš džiaugiuosi, kad užaugau būtent toje Lietuvoje, kuri virto iš monstro prispausto žvirblio į tokią Lietuvą, kokia ji yra dabar. Mano sesuo yra vienmetė su nepriklausoma Lietuva. Ir atrodo, kad jas abi galiu labai gerai palyginti.

Abi ropojo – viena besimokydama judėti ir pasiimti tai, ko ji nori. Kita po truputį ropojo iš bespalvių parduotuvių į pilnomis lentynomis prikrautas Maximas.

Viena praėjo visą mokykos kursą ir mokėsi skaityti, rašyti, skaičiuoti. O kita norėjo tapti klestinčia valstybe, mokėsi iš kitų ir darėsi vis stipresnė konkurentė ekonominėje rinkoje (savotiška mokykla).

Viena diskutuoja su draugėmis, kokia spalva šiemet madinga. Kita – tariasi su didesniais ir galingesniais, kaip atsikratyti nenorimos draugės iš dešinės.

Dabar jos abi suaugusios, su savo nuomonėmis ir norais.

Iš kitos pusės… Ne, nėra kitos pusės. Labai noriu ir tikiuosi, kad jos abi taps stipriomis, gražiomis ir pačiomis geriausiomis.

Rodyk draugams

Steady…ready…

2015-02-27

Jau žinau, ką dovanosiu kažkam 25ojo gimtadienio proga ir būsiu prikolniausia sesė pasaulyje :)

Rodyk draugams

Treningams NE

2015-02-20

Ar man čia taip atrodo, ar Lietuvos naujieji ir naujosios dizainerės, kuriančios drabužius vaikams ir jų mamytėms, mūsų gražią tautą nori aprengti sportine apranga? Ar čia aš ir mano aplinka neįdomių puslapių prilaikinom ir kitokių man neišmeta? Nes nu žiauriai sveikinu, kad sukūrė verslus ir juos sėkmingai vysto. Bet treningai… Yra ir kitų būdų priartėti prie skandinavų.

Rodyk draugams

O koks tavo suomiskopas?

2015-02-17

http://www.visitfinland.com/finnscope/

Rodyk draugams

š*dportaliai

2015-02-16

Yra baisu, kai apie tokią baisybę, kaip čia pat, Danijoje, vykstantį terorizmą didžiausi naujienų portalai vos užsimena, o va straipsniai apie pem pajuodusių spalvų vis dar pirmuosiuose puslapiuose…

Rodyk draugams

Aaaaaa

2015-02-15

Internetas mane pražudys. Prisiskaičiau ir dabar kuriu planus. Pvz. Kaaaaip juokingai būtų prieiti gatvėje prie žmogaus ir sakyti “-Dabar nutiks kažkas nepaprasto.” Ir atsitraukti atbulomis. Nieko daugiau nesakyti ir nedaryti. Tiesiog nueiti.

Rodyk draugams

Draugadienis

2015-02-13

Grįžo vyrs su gėlėm avansu. Gražiai taip įvyniotos, kad nenušaltų. Žvengiau iki ašarų…

Rodyk draugams