BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Traktorius ir suomis

Nu negali būti juokingiau. Prieš daugiau nei pusantro mėnesio prekybos centre per kurį praeinu kiekvieną rytą eidama į darbą (kiekvienos moters svajonių kelias) pastebėjau, kad prie vieno iš įėjimų buvo pastatytas toks mini traktorius. Nu žodžiu mini duobkasys :) Ir lyg matydavau aš ten sėdint žmogų. Bet prie suomių keistenybių baigiu priprasti, tai galvoju maža kas, gal ilsisi koks darbininkas ar kas. Vakar einu pro šalį su savo pienišku kokteiliu, žiūriu - aplink tą traktorių žmonių apstoję, o traktoriuje sėdintis asmuo – barzdą skutasi (aha aha aha). Visa smalsumo nugalėta šiandien pradėjau googlinti, kokią nesąmonę suomiai vėl susigalvojo… O pasirodo, kad kažkokia proga paskelbė konkursą ir tam, kuris tokiame traktoriuje išsėdės ilgiausiai, gaus 35 000 EUR prizą.

Iš šešių dalyvių yra likę keturi. Ir sėdi jie visi skirtinguose miestuose.

Kaip supratau konkursas prasidėjo birželio 1 dieną ir tebesėdi jie ten iki šiol… Gali net per webcam juos stebėti, kaip išsižioję miega arba krapštosi nosį :) Nu žiauriai įdomu :) O va stebėti galima paklikinus čia.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Traktorius ir suomis”

  1.   just rašo:

    pakabink šalia lietuviškai kokį lozungą, ale streikuoja dėl per mažos algos, blogo Kubiliaus ar kažką panašaus. Pasigaus LT media

  2.   Uz neva rašo:

    Nu ir sumislino :D

Rašyk komentarą