BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gegužė, 2009

KPŠ?

2009-05-30

Jūs irgi tokį apyprasti blogą matot? Tai aš jaučiu, kad čia kai blogas.lt perkėlė visus blogus į “Wordpress’ą” taip ir pasidarė. Kolkas negaliu nei šablono pasikeisti, nieko, taip kad aš nekalc, sėdžiu ir laukiu kada viskas susitvarkys ir manasis kūdikis atvirs į tokį, koks buvo…

Rodyk draugams

Reikia žiūrėti, kur eini!

2009-05-29

Vakar kolega švedas gavo pastabą iš vieno dėdės, kad eidamas į virtuvę kerta Baltijos šalių darbo plotą (nu kur mes su estais sėdim), pažeidžia fengšu. Nes neva tai reikia eiti aplink mus, kas jam išeina didžiulis lankas… Joa..reiks paprašyti ofiso išklotinės, su fengšu zonomis, kad mokėčiau vaikščioti kaip pridera :)

Rodyk draugams

Fainuoliukai, mažučiukai, juodai apsirengę, pasitempę, kostiumuoti. Kas?

2009-05-29

Dabar visi, kas esat matę kiniečius turistus, pakeliat rankas :) Taigi, ir koks tokių turistų išskirtinis bruožas? FOTOGRAFAVIMAS!!! Visko visaip visada… Teorija patikrinta praktika:

Vakar ofise sulaukėm kokių +- 15 žmonių delegacijos iš Kinojos. Fainuoliukai tokie visi mažučiukai juodai apsirengę, pasitempę, kostiumuoti. Tai dėdė tėvelis savininkas aprodė jiems čia viską ir puolė  mažučiukai juodai apsirengę, pasitempę, kostiumuoti kinietukai fotografuoti viską iš eilės. O labiausiai tai kliuvo televizoriui pakabintam vidury ofiso…Jo, tam pačiam, kur du pilvoti suomiai kabino pusę dienos…

Bet neperdu, tik pamatė, ir išsitraukė visi iki vieno savo mini-midi fotoaparatus ir pradėjo pleškinti iš visų kampų. Taip ir laukiau, kada stosis prie jo po vieną ir fotografuosis… Ir spėkit, kur išvažiuodami iš ofiso nusifotografavo paskutinei nuotraukai visi sustoję?! Aaaaa, prie TELEVIZORIAUS!

C’mon, jau XXI amžiuje po Kristaus gyvenam, nieks televizoriaus nebefotografuoja kaip kokio tais eksponato…

Rodyk draugams

Viskas šviesos greičiu

2009-05-29

2dienį dviems pilvotiems suomiams prireikė lygiai visos darbo dienos (jo jo, tų 8h), kad pakabintų lygiai 2 televizorius ofise.. Vieną nuleido nuo lubų, kitą primontavo ant sienos. How nice is that? :)

Net švedai stebėjosi, kaip jie taip sugeba…

Rodyk draugams

LR pilietė? Y/N

2009-05-27

Rupužki, jau antra laišką iš Ambasados gaunu. Kambariokė klausinėja vis, kas man iš ten rašinėja, o aš dėl intrigos sakau, kad papasakosiu vėliau.. Cha cha cha :)

Jo, iš tikro taigi jau atsiuntė rinkimų biuletenį balsavimams į Europos parlamentą.

Aną kartą tai be jokių svarstymų už prez. Dalią (o ją dar be inauguracijos jau prezidente vadinti reikia?) užsimerkus užbraukiau tą rutuliuką. O dabar tai nežinau..kadangi mano politinės žinios prasideda gimtojo sodžiaus vietinės reikšmės politikieriais ir greit užsibaigia tais, kurie dar buvo valdžioje, kai aš dar LT gyvenau, tai jau matau save braukant ta biuletenį… 

Ne, iš tikro tai peržiūrėjau tą sarašą ir daugiausiai man pažystamų pavardžių turi:

  1. Tautos prisikėlimo partija - Teletabiai..kaip gali jų nepažinoti
  2. Tvarka ir teisingumas - Paksius neišdildomai vis dar mano atmintyje
  3. Lietuvos socialdemokratų partija - buvau kažkada gi ir aš viena iš jų (jaunystė-kvailystė)
  4. Liberalų ir centro sąjunga - Zuokas visad man patiko. Nors ir kaip jis ten ko pasisavino atseit, bet bent jau iš Vilniaus miestą padarė.
Tai va.. kadangi šitos partijos pirmauja sąrašo 8uke, tai iš jų ir rinksiuos. Jaučiu bus paprastai: kas turės visas 5 reikalingas ir man žinomas pavardes, tas ir laimės kovą mano braukymuose. 
Va tau ir natūrali atranka/marketingas/rinkiminė kampanija. 
Prasta aš LR pilietė, prasta…Bet bent jau balsuoju :) BEJE! Šį kartą jokio lipduko nedavė..Kaip neįdomu…

Rodyk draugams

Blogatonas blogatonas…..

2009-05-27

Netikėtai nelauktai kažkokiu tai gudriu būdu (ačiū Googlereader’iui) pastebėjau Blogatoną. Taigi, kadangi pastebėjau pas Shiny, tai ji kaip ir pimam numerį tarp mano skaitomų blogų:

  1. Shiny - Lietuviški potyriai dabartinėje mano kaimynėje - Švedijoje.
  2. Target Info Labs - marketingo aso blogas. Kanadietis gyvenantis ir dirbantis Suomijoje, pamišęs dėl marketingo.
  3. Pearls Before Swine - vienintelio mano mėgstamo ir skaitomo komikso autoriaus blogas. Mėgstu jo humoro jausmą.
  4. LindyMan - man visuomet įdomu, kaip gyvena mano draugai.
  5. Avis - mėgstu jos muzikinį skonį

Paėmiau iš Teenacious

Rodyk draugams

Adminė (kur jau ne)

2009-05-25

Ok, nuo šiandien buvau apmokyta, kaip į Lietuvišką ir Estišką puslapį sukelti visas laidas, dar į mano pareigybių sąrašą bus įtraukta ir laidų sudėliojimas bei muzikos parinkimas kiekvienai dienai. Iš karto draudžiuosi, kad tai nebus vien tik mano sprendimas, ir muzikos biblioteka studijoje kol kas labai ribota. (gudri kokia pasidariau) :)

Šiandien bandomuoju būdu jau įkėlėm pirmąją žinių laidą. (puslapio apačioje)

Rodyk draugams

Ar iš balos tas baltumas, jūjų prigimimo?

2009-05-25

Suomija yra nuostabi šalis gyventi Lietuvaitėms. Viena iš priežasčių:

Mes pripratusios, kad tik jau saulė pavasario išlenda, pašildo ir automatiškai gudriu soliariuminiu būdu visos patampam šokoladinio atspalvio, tik dantys ir akys šviečia.

O čia ne. Šiandien va nuostabiai ir nepakartojamai šilta, koks +20C, ir mergaitės savo aristokratiško baltumo kojomis, trumpais sijonais/šortukais žygiuoja miesto gatvėmis. Ir man jaukiau pasidarė trumpesnius džinsus  užsidėti/apsivilkti/apsimauti (nu ką aš žinau kuris čia teisingiausias žodis).

Rodyk draugams

Mane palieka draugai

2009-05-19

Jo jo, mane palieka draugai (erazmiečių išnykimo laikotarpis). Nu anokie čia draugai, kai žmogų puse metų pažysti. Bet man patinka, kai jie mane palieka. Ypač kai daiktų krūvą atiduoda. Va dabar gavau dar vieną stalinę lempą, elektroninį laikrodį su radija (jau antrą), kilimą, KOLONĖLES savo senukui HP ir t.t.. Dar kokius porą metų taip ir galėsiu namų apyvokos daiktų parduotuvę atidaryti.

Biznio planą kaip ir turiu :)

Rodyk draugams

Baubas

2009-05-14

jo jo, čia SNIEGAS!!! Ir ne prieš porą mėnesių, o užvakar. Važiuoju sau su savo dvirate transporto priemone, ir tik žiū-sniegynai… Vos nenuvirtau nuo dviračio. KPŠ?!!!!

Rodyk draugams