BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Birželis, 2012

Bankrots Suomijai, bankrots

2012-06-29

Taip, šitą blogą suradę suomiai mane riš prie medžio, talžys pagaliais ir galiausiai padegs (tos knygos skaitymas apie mafijas man negerą įtaką daro.. ).
Bet nu kaip aš, ta pati, kuri taip neperneša suomių nacionalizmo galiu nesidžiaugti, kai bankrutuoja kokia tais suomiška kompanija. Dabar bankrutavo Air Finland.
Tai va, o tie, kas labai džiaugėsi nuskridę su tikra, patikima ir labai nepakartojama tikra suomiška kompanija į šiltuosius kraštus dabar rašo piktus pasisakymus veidaknygėj. Ir ką gali daryti… Lietuviai tai priimtų ramiai, kaip savaime suprantamą dalyką “nu va, matai, su lietuviška kompanija skridom…” O suomiai pikti.
Redaktorius per pietus pergyveno, kad dabar nu kaip čia bus, kai viena suomiška kompanija ant šios Žemės mažiau bus. Oi oi oi.
Bet iš kitos pusės, tokio nacionalizmo reikėtų lietuviams daugiau įkrėst. Vienas mano draugas vakar veidaknygėj džiaugėsi, kad nebegyvena Lietuvoje, nes Lietuva yra šūdų šalis. Iškart išfrendinau. Nebe draugas jis man jau.

Rodyk draugams

Gręžk, kol jaunas

2012-06-28

Jau Kinijoj suskaudo dantis. Grįžus vis laukiau kada į Lietuvą važiuosiu ar ką ir susitvarkysiu galvoju. Bet taip pradėjo skaudėti, kad galvoju ai, eisiu čia. Kiek jau baisiai kainuos?!

Pirmiausia, net nepažiūrėjusi į burną dantistė nusprendė padaryti VISŲ dantų panoraminę nuotrauką, nors skauda vieną dantį.
Tada sako: “Nu ką, darysim kanalo valymą.” Aš jau girdėjusi, kiek tokia prabanga čia kainuoja (kanalas apie 500 eur) sakau: sutvarkyk kad neskaudėtų, kanalus aš Lietuvoj susitvarkysiu, nes jau greit važiuosiu atostogų.
Tai pragręžė, įdėjo vaistų, uždėjo laikiną plombą ir už visą malonumą paėmė 221 Eur. Dėkui Diev gavau suomiškos sodros nuolaidėlę ir teliko sumokėti 166 Eur. 20 min darbo.
Jei ne Lietuva, tai man darbą keist reikėtų ir muštis į kokius tai direktorius…

Rodyk draugams

Grąžinkit Nijolei neliečiamybę

2012-06-26

Man yra žiauriai gaila savęs. Milijonas priežasčių. Pvz. ryt turiu dirbti, kai parduotuvėse BELEKOKIE išpardavimai. O po darbo baisiai tingiu stumdytis su suomiukais ir rusais.

Dar šaldytuve turiu vakar keptos lašišos šmotą, bet taaaaip aš jo nenoriu, šuns neturiu, o išmesti gaila.

Dar niekaip nesugalvoju kuo pasipuošti per vestuvių maratoną ir nerandu tinkamo laikraščio raidėms karpyti. Siųsiu anoniminį-grasinantį laišką informatikui, kuris prisideda prie mano biznio ir yra užmigęs tolka tak. Viskas stovi vietoj, o turi JUDĖTI.

O dar viena problema yra ta, kad visiškai įsitikinau savo neįgalumu fotošopinti. O turiu mokėti kaip profesionalė, nes velnio tempiama už liežuvio esu žiauriai prisigyrusi.

Ir dar turiu įsidarbinti šnipų kontoroj, nes man reikia svarbaus telefono numerio, o gūglas padėti negali.

Ir dar noriu rusiškos šampės, nes pati to nežinodama neužtrauktu kelnių užtrauktuku staipiausi prieš kasininką ir dabar gėdą reikėtų užpilti alkoholiu.
Nėr tvarkos.

P.S. Nijolė čia nei prie ko. Ar toks ponios teisėjos V. vardas? net nžn… Gerai, kad ne Lietuvoj gyvenu, kedininkai akmenim užmėtytų…

Rodyk draugams

Skrydžių radybos

2012-06-26

Nu šią vasarą tai pini pinigini. Per du mėnesius 7 skrydžiai.. Tai veselia, tai vėl veselia. O dalyvauti tai reikia visur!

Kadangi mano mylimiausia (patogiausia) kompanija į ten kur man reikia neskrenda, tai turėjau griebtis ko tais naujo. Ir begooglindama kitas pigias oro kompanijas radau Skyscanner.fi (jei ivesit skyscanner.com, atsidarys angliška psl versija, nereiks žvejoti suomiškam psl). Ir suprantant.. visos pigiosios bendrovės yra įtrauktos. Nes kiek rasdavau ankščiau, tai pvz Ryanair nebūdavo ar dar ko. O čia net su persėdimais visokiais rodo. Žodžiu, atradimas prilygstantis Enšteino keverzonėms.

P.S. aaaaaa, net suomiškam ofise kinietukė nuvirto ant stalo pietų miego!!!! O jau kad krizenam visi, kad krizenam…

Rodyk draugams

Du vyrai vieni triūsikai

2012-06-21

Mano kolegos informatikai visai fainučiai tokie. Pajuokaut mėgsta ir viską.. Šiandien atsiuntė sveikinimą Joninių proga (ryt išeiginė, nes gi Joninės. Reik GERT).

Jau vienas informatikas sakė registruos svetainės adresą 2men1pants.com. Tik dar nesugalvoja, ką su tokia svetaine darys. Nu bet a tai čia BĖDA?

Tai kaip ir gerų Jums Joninių, tautiečiai!

Rodyk draugams

₣¡ƞ£αƞ₫¡ǰα

2012-06-07

Mano kolegei vardu Enna su galva negerai.

Ji ten yra marketingo direktorė ar kažkas tokio ir žodžiu suka biznius visokius. Rimta tokia moteris atrodo.

Šiaip nemanau, kad ji labai gerą juoko jausmą turi, nes bajeriai jos tokie labai jau reti ir tikrai lėkštoki. Bet šiandien tai paprikolino. Užsireikė pagalbos, tai rašo man meilą. O meilo gale pasirašė: €nna.

Tai aš nesusilaikiau ir atrašiau: “Hello €nna”

Ji gal pati nemato, kaip prastai viskas čia atrodo…

Bet turiu dar vieną projektą. Kitą direktorių išmokyti žodį “Share”, nes jis visada sako “Cherish”. “Do you have anything to cherish with us?” Ir kas baisiausia, sekretorė jau irgi taip pradėjo šnekėti… O ji tai faina tokia bobutė…

Rodyk draugams

Pikti paukščiai

2012-06-05

Kad NOKIA yra suomių kompaniją, tą faktą žinom, ar ne? Kai čia atvažiavau prieš daug metų, visi suomiukai labai gyrėsi ir didžiavosi, kokią kompaniją JIE sukūrė. Taip net su tokiu pasididžiavimu sakydavo, kad NOKIA jau nebe suomių, nes ji tooookia didžiulė, kad į Suomijos rėmus nebetelpa.
Bet kadangi NOKIA jau nebėra tokia Suomijos pažiba dėl milijono priežasčių (viena iš jų yra tūkstančiai darbo netekusių suomių), suomiukai apie ją nebekalba. Kaip apie kokį tai sūnų paklydėlį.
Beeeet, dabar turim naują pažibą ir pasididžiavimą - Piktus paukščius (Angry Birds). Vėl gi, suomiškas produktas, pagamintas Suomijos šiaurėje, susikrovęs didžiulius milijonus ir visa šalis eina dėl jų iš proto. Kur jau neisi, kai NOKIOS nebėra, reikia sūnaus pagranduko.
Ir aš nieko prieš. Pati geiminau kaip išprotėjusi, nes nu tikrai geras žaidimas. Vaikai suomiukai balionus mėgsta tik tuos, ant kurių žalia kiaulė arba pikti paukščiai, parduotuvių lentynose pilna saldainių ir limonadų su paukštukais. Geriausia dovana pastaruoju metu tapo drabužiai su naujųjų dievukų paveiksliukais. Nu viskas viskas vien geltona, raudona ir žalia (ve, grynai Lietuvos vėliava). Bet kai 50 metų senis išsitraukia aifoną, įmautą į Angry Birds apsaugą, iš kart noriu jį apspjauti. VISKAM YRA RIBOS!!!
Čia tas pats, kas dabar kokis tai Antanas B. išsitraktų telefoną su Čiburaškos paveiksliukais. Nu nei šis, nei tas, ar ne?

Rodyk draugams