BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Vasaris, 2013

20 metų…o pamenu kaip šiandien

2013-02-26

Yra baisu, kai radijo DJ sako: na va ir dabar pagrosiu prieš beveik dvidešimt metų išpopuliarėjusią dainą.
Mintyse galvoju: - Pfff, senieneas kažkokias leidžia, aš tokių laikų dainų TIKRAI nepamenu.

Ir ką sau galvojat.. Atrodo kad vakar (nu gal už-užvakar) dar lingavau į taktą pagal naujausio hito melodiją.

Kur dabar tą Vikos Beckham deguonies kapsulę gauti. Girdėjau ji joje miega ir taip beveik sustojo bent jau išoriškai senti.

Rodyk draugams

Kaip suomiai buvusių žmonų ieško

2013-02-26

Nu vat taip ir ieško. Su rankiniu pjūklu rankose. Taip vadinama drūžba (visi tą žodį supratot, ane?).

Pirmadienio naktį mano rajono policija gavo iškvietimą. Žmogus skundžiasi, kad į jo butą veržiasi rankiniu pjūklu ginkluotas vyras. Policija atvažiavo, vyrą sulaikė jau kitoj laiptinėj.

Jis matai eina per kaimyninius namus, pjūklu pjausto stiklines duris ir ieško buvusios žmonos.

Bet ir ko reikia užvalgyti, kad ne tik mintis buvusios žmonos ieškoti kiltų, bet dar ir pjūklą pasiimti. Ir dar žmogus ne į tą butą pataikė. Gaila vyriškio… Kaip dabar širdį turėtų jam skaudėti. Žinant suomius, aš tik galiu įsivaizduoti kiek litrų alkoholio turėjo išgerti ir cigarečių surūkyti, kol mąstė kaip čia ją susigrąžinti.

Kolega, jums naujienų šaltinis suomių kalba ČIA

Rodyk draugams

Aplankyk draugą

2013-02-24

Kuo skiriasi suomiškas draugas nuo nesuomiško? Tuo, kad nesuomiškas draugas eidamas į svečius nešasi šokoladą, saldainių maišelį ir dar keksiukų prakeps. Tuo tarpu iš suomiško draugo nereikėtų nieko tikėtis. Nebent jis eina į “balių”. Tada atsineša čipsų (visiems) ir alkoholio (tik sau).

Šiaip tai ta tradicija, kad ką atsinešei, tą ir gersi, šalyje kur alkoholio kainos DIDELĖS, yra labai gera. Bet pasiilgstu lietuviškų balių… Tokių su dainomis, juoku, įžeidžiančiais bajeriais, neįsižeidžiančiais draugais ir milijonu rūšių alkoholio. Nu super nu.

Rodyk draugams

Skandinavijoje gyvenantiems

2013-02-23

Vyro bendradarbės paskatinta užsiėmiau reikalu. Reklama ir spaminimu :)

Už tai, kad sutinki reklamuoti ir naudoti tau siūlomus produktus, gali gauti jų mėginius nemokamai. Minėtoji kolegė yra pasiekusi tokį lygį, kad ji jau ir skalbimo miltelius gauna, ir sausainius ir tt. Kuo daugiau užsiimi, tuo aukštesniame lygyje esi, tuo daugiau produktų gauni. Galvoju, ko ne.

Užsiregistravau, užpildžiau anketą kas mane domina, gavau pasiūlymą, paspaudžiau, kad noriu dalyvauti ir jau gavau dėžę dantų pastos! Go Buzzador, GOO!

Skandinavijos lietuviai, spaudžiam ČIA, užsiregistruojam ir džob dan!

Grynai reklaminis įrašas :)

Rodyk draugams

Pagalba už (ne)prieinamą kainą

2013-02-14

Tikriausiai aukštosios jėgos pastebėjo, kad pastaruoju metu nesu pagalbos rankos tiesėja, nes fb visi kaip užkerėti dalijasi tuo video apie tai, kaip kasdien daromi maži geri darbai gali pakeisti kažkieno dieną ir tt. Dabar niekaip jo neberandu, soriux.

Aš to video užkerėta vakar močiutei padėjau ant šaligatvio užlipti. Būčiau dar ir per gatvę pervedusi, bet labai nenorėjo eiti. O mano spaliukiška siela tai atbudusi.

O va šiandien kerų miške (fb) pamačiau reklamą “Thesis aid”. Galvoju įdomu, kokią pagalbą čia jie siūlo. Tai žodžiu, jie padeda tau prisiversti rašyti magistro arba doktorantūros baigiamuosius darbus. Kas yra gal ir nebloga mintis. Tokių pagalbos prašančiųjų yra nemažai, taip kad paklausa būtų didelė. Atsiverčiu kainas. Ir ką matau. Už tokias sumas tam tikrose šalyse magistro ar doktorantūros darbus tikriausiai galima ir įsigyti.

Introductory session

This first contact session leading to the tailor-made plan: 75€
Session

A single session outside of a package: 55€

Packages

Long-term packages

Package 1: 52 sessions, 2860€ – 15% = 2431€

Package 2: 26 sessions, 1430€ – 10% = 1287€

Package 3: 12 sessions, 660€ – 7% = 613.80€

Short-term packages

Package 4: 18 sessions, 990€ – 7% = 920.70€

Package 5: 6 sessions, 330€ – 5% = 313.50€
Skype session

Internet session: 40€

Verslo idėja Jums ant delno padėjau. Mokesčio neprašau, tik jei jau jo imsitės, tai norėčiau apdeito kaip jums jis einasi :)

Rodyk draugams