BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Balandis, 2014

Verbos

2014-04-12

verbos jau rytoj. Tai kas Suomijoj gyvenat, nepamirškit užsikaupti saldainių, nes ryt ateis vaikai. Verbų sekmadienį vaikai persirengia raganaitėmis, pasipuošia “kačiukų” šakas visokiom plunksnom ir popieriukais ir taip vaikšto per kaimynų namus baidydami piktąsias dvasias ir prašydami saldainių. Ir dar dainuoja: “Virvon varvon, tuoreeks terveeks tulevaks vuodeks vitsa sulle, palkka mulle.” Nu toks helauvyno, užgavėnių ir velykų plakinys gaunasi, bet pykti negali.

Aš jau esu kažkada pakibusi, kai atidariau duris, ten vaikučiai stovi ir prašo saldainių, o aš nei vieno nei vieno neturėjau. Gal reik eiti kokių pyragiukų prikepti.

Rodyk draugams

Skiepai

2014-04-03

Grynai informacinis įrašas naujoms mamoms.

Kadangi mano lelė jau sulaukė 3 mėnesių, pagal Suomiškus papročius gavo skiepų. Prisiskaičiau daug visokių už ir prieš, bet nusprendėm, kad pagrindinius skiepus pagal priklausantį tvarkaraštį reikia susirinkti.

Su draugėmis iš skirtingų šalių diskutavom, kokius skiepus, kur duoda ir kada. O begūglindama radau tokį websaitą, kur gali palyginti, kada ir kokius skiepus duoda skirtingose šalyse. Tai gal kam tokiose diskusijose prireiks informacijos. Šia gera intencija ir dalinuosi nuometa į websaitą (nes aš ne šiaip faina, o laaaabaaaiii faina).

NUOMETA ČIA

Rodyk draugams