BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gruodis, 2014

Kalėdinės dovanos

2014-12-07

gali būti ir auka labdaros fondui. Aš visai nesupykčiau, jei po kalėdine eglute gaučiau ne kokią dovaną man, bet pvz. popieriuką, kuriame būtų parašyta, kad mano dovanos pinigai buvo paaukoti tam ir tam.

Va ir šiandien tokią beveik saulėtą ir lietingą dieną prisiminiau aukok.lt puslapį, kuris šiuo metu turi net 43 projektus, kuriems reikalingi pinigai.

Jau vieną pasirinkau ir pervedžiau X pinigų. Šiaip, be jokios progos. Jei duoda man, duodu ir aš.

Taip kad nepatingėkit ir nepaskūpėkit, ypač užsienio lietuviai. Turit jūs tų pinigų, tik kuklinatės. Vieną suomišką bokalą alaus, manau, kad tikrai galit paaukoti. O lits prie lito ir gal kažkam labai padėsit.

Meri krismas. Einu traukt kalėdinių lempučių ir kabinsiu jas AUKŠTAI. Nes tos dvi naujos rankytės labai viską sieka ir labai viską tampo. Nebespėju jau lakstyti iš paskos.

Rodyk draugams

Su 6-ąja gruodžio

2014-12-06

Nu, tautiečiai, tai kiek iš jūsų šiandien pabudot ir buvot apimti panikos, kai suvokėt, kad šiandien NIEKAS NEDIRBA? ☺

Su Suomijos nepriklausomybės diena jus visus. Su ta gražia švente, kai Suomija paskelbė nepriklausomybę ir išsilaisvino iš Rusijos prieglobsčio.

Oras šiandien šūds, bet vėliavikės visur kab ir vakare dar rodys jaučiu žiūrimiausią TV programą – tiesioginę transliaciją iš prezidento rūmų. Čia būna sukviesta visa Suomijos aukštuomenė ir visi kultūringai porą valandų spaus ranką prezidentui, mėgausis prabangiais patiekalais, bei šoks valsą. O ryt spauda rašys, kas apsirengė gražiai, o kam šiais metais ne taip pasisekė.

Nu ką ne graži šventė ane?

Rodyk draugams

Alaus alaus duos ….. daugiau

2014-12-03

Nepilnamečiai - nieka nežiūrim ir neskaitom.


Bet žodžiu, taip džiaugiuos, kad negaliu nepasidalinti. Radau skanaus alaus. Bet tokio skanaus, kad baisu. Brangokas, kaip 0,33l butelaitis, bet SKANUS. M-kauppa Arabia’oj turi tikrai. S-market ne. Nes matyt ne ta klientūra ar kas. Bet jei kada norėsis butelaičio skanaus alaus, jamkit. Jei nepatiks, perpirksiu neatidarytus :)

Rodyk draugams