BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Sausis, 2015

Besmegenis ne

2015-01-25

Kaaaai fainumo, ane? Lankėmės pas draugus Tamperėje ir daugiabučių kieme stovi Mummis!!! O ką statytumėt jūs, tokio lietuviško iki kaulų smegenų? Aš jaučiu baubą lipdyčiau. :)8

Rodyk draugams

Reik derintis, nėr čia ko

2015-01-24

Nes piešimas ant popieriaus jau gilūs 2014-ieji smile emoticon susiderinom su dukra kaip ant net ne “Žmonių”, o “Šeimininkės” žurnalo viršelio.

Rodyk draugams

IFLS

2015-01-23

“My love to you is as big as 4.3Gb NASA picture of nearest galaxy.”
Tai beveik tiek ir aš jus myliu (į savaitės galą vėl galva išciuskiuota).
Labos pupkiai.

http://www.iflscience.com/…/take-time-appreciate-size-unive…

Rodyk draugams

Socialistinė Suomija

2015-01-22

Kaip čia dabar daug negiriant pagirti Suomiją? Internete pasklido vaistinės čekio nuotrauka, kurioje matyti, kaip padengiamos vėžiui gydyti vaistų išlaidos. 1000 Eur.

Sėdžiu ir galvoju “-Super!” Bet tada prisiminiau, kaip esu gavusi sąskaitą iš gimdymo namų, iš ligoninės ir iš poliklinikos “nemokamo” dantisto. Bet matomai tai jau yra ne tikros ligos, o nu luxury items. Gerai, kad valstybė rūpinasi rimtais ligoniais. Va ir neįgalūs pensininkai gali išsikviesti taxi vykdami į gydymo įstaigas ir už taxi paslaugas užmokės valstybė. Super nu.

Dar ne į temą.

Vakar tryniau kompe nuotraukas ir radau mūsų mažosios darželio Kalėdinės eglutės renginuko nuotraukas. Ir prisiminiau, kad visiškai apie tai nerašiau. O reikėtų.

Kostiumų vaikams siųti nereikėjo (o taip norėjau). Mažiukams užmukšlino raudonas kepures ir buvo nykštukai, kurie padainavo tris daineles renginio pradžioje. Tokie pypliai visi, daugiau žiūri kur mama su tėčiu, nei dainuoja. O visi tėvai sėdi išsišiepę ištirpusiomis širdimis.

Vyresni vaikai padainavo dainelę apie metų laikus. Vėl – kostiumų nereikia. Patys pasidarė karūnas, jas užsidėjo ir jau žinojai, kuris metų laikas yra kuris.

Ir patys didžiausi (tie apie 5m) jau buvo apsirengę – užsidėję baltus marškinius, kuriuos turi darželis, dainavo Ave Maria ir dar porą giesmių.

Viskas.

Po to padėką pasakė tėvų komiteto galva ir įteikė visoms mokytojoms ir auklėtojoms vieną dėžę Geisha saldainių. Taip, visoms vieną, simboliškai, net neįpakuotą.

Senelio šalčio nebuvo, kam čia vaikus gąsdinti. Po 20min renginio visi grįžom į savo grupes ir išgėrėm kavos su sausainiais, kuriuos prieš savaitę kepė vaikai ir jų seneliai per senelių ir draugų dieną. Taip pats darželis sugalvojo, tereikėjo atsinešti formelių sausainiams išspausti ir kočėlą tešlai iškočioti.

Geriausia visos kalėdinės eglutės dalis (bent jau mano nuomone) – dovanėlės. Grupėje kiekvienas vaikas gavo po mažą dovanėlę – maišelį, kuriame buvo įdėti du sausainiai, mandarinas ir atšvaitas. Viskas, tuo dovanos ir pasibaigė. Didesnieji vaikai gavo po gyvą gėlę vazone. Jokių už vaiką didesnių LEGO dėžių ir lenktynių, kas gaus gersnę dovaną. O visi liko išsišiepę ir patenkinti.

Moralas: “Nuotraukas reikia trinti dažniau, o tai ir paskui gaunasi pasenusios naujienos.”

P.S. darželis kas savaitę atsiunčia po naujienlaiškį. Šiandienos laiško citata: “Jei jūsų vaikas namo grįžta su išvirkščiais marškinėliais ar atvirkščiai užvilktomis kelnėmis, tai ne dėl to, kad mes neatliekame savo darbo. O dėl to, kad vaikas apsirengė pats. Leidžiame vaikams mokytis ir džiaugtis pasiekus tikslo, o ne viską sugadinti parodydami klaidas.” Reikia užsirašyti šitą sakinį ant sienos. DIDELĖMIS RAIDĖMIS. PaBold’intai.

Rodyk draugams

Kodėl tu čia?

2015-01-20

Ok, baisiai didelį klausimą turiu tiems, kas čia gyvena. KODĖL atvažiavot gyventi į Suomiją? Nes pastebėjau, kad padažnėjo klausimų “-Atvažiavau čia gyventi, nuo ko pradėti?” Tai nesuprantu, juk nenuėjo į oro uostą, nepažėrė kiaulės taupyklės ir tikriausiai nesakė “-Vieną bilietą į belekur.” Nes jei taip įvyko, tai likimas matyt tą dieną nebuvo vienas iš dosniausių.

Rodyk draugams

Jėėė

2015-01-20

ve ve ve ką gavau!!! O gavau atvirutę iš senos savo fanės (kas dažnai nenutinka). O jau kad smagu, kad smagu… Taip širdį paglosto tokie gerumo pliūpsniai. Vis malonu, kai žinai, kad ir be artimiausių žmonių yra kas mėgaujasi mano saviraiškos priemone smile emoticon AČIŪ G! kiss emoticon

Rodyk draugams

Gimtadienis

2015-01-18

Šiandien mano draugo gimtadienis (juk mes draugai, Deivi, ane?). Su kuo ir norėčiau jį pasveikinti. Bet kadangi jis mano blogo neskaito, tai ir sveikinimo nematys. Pac kalc.

Rodyk draugams

KODĖL?

2015-01-12

Ok, gal ne man, Suomijos gyventojai tokių klausimų reikia klausinėti, bet vis tiek. KOKIO BIESO reikia laplandijoj gyventi?!

Rodyk draugams

Muahahaa

2015-01-12

nes internetas pilnas, o aš nesidalinti negaliu smile emoticon

Rodyk draugams

Laiko mašina

2015-01-10

Jei jau prakalbom apie laiko mašiną, tai jos noriu ir dėl to, kad kelčiausi gyventi į linksmesnę Suomiją.

“Anna rakas…….”
Vienas pastebėjimas - ta šokėja su mėlynais drabužiais nelabai pasitiki savimi. Vis kažkaip žvalgosi į drauges. Bet šiaip tai respekts už drąsą.

Rodyk draugams