BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Seurasaari - dar vienas pliusas

Kol dar orai visai ne suomiški (oi, kaip man patinka globalinis atšilimas), o mažoji geriausiai miega judančiame vežimėlyje, tėvai yra priversti judinti užpakalius ir kažkur varyti. O kelias aplink vietinę upę jau toks aptryptas ir neįdomus…

Tai šį savaitgalį nukakojom iki salos pavadinimu Seurasaari. Nes, kaip ir reikia tikėtis, ten buvusi nesu, labai gailiuosi ir prašau nemušti.

Nu ir ką – vėl gražu, smagu, vesiuos turistus papiknikauti.

Sala vėl, ne tokia, kokią lietuvaitis gali įsivaizduoti. Aš kaip statistinė lietuvė (stipriai pasakyta) visada salas įsivaizduodavau tokius geltonus kauburėlius su viena palme. Kaip kad filmukuose rodo. Nes kas jau didesnis už kauburėlį – žemynas.

O čia aišku ta tokia didelė, su miškiuku, suoleliu, bažnyčia, restoranu, kavine, ir nudistų paplūdimiu (1 iš 3 visoje Suomijoje. Nes kam tie nudistų pliažai įdomūs, jei vieni į kitus atsižiūri saunose.).

Apie puse salos priklauso “muziejuj po atviru dangumi”, nes pagrindiniai eksponatai – (atvežtiniai) mediniai namai. Sako, kad jie saugomi, nes labai seni, bet jei tik noro yra, ant visų gali lipti ir dar dešros pasipjaustyti. Vasarą čia dar galima sutikti ir persirengėlių – ale vietos gyventojų iš prieš daug metų.

Žodžiu, jei atsibodo super-duper-city šurmulys, galima lengvai prasiblaškyti ir saloje. Va ir tripadvaisoris duoda 4,5 rutulioko ir teigia, kad tai #8 lankytina vieta iš 148 Suomijoje.

Bet prie tų rutuliukų prisirinkimo manau prisidėjo ir voverės. Nes jas ten galima šerti iš delno (me me me). Tokia gera teta davė riešutų, o aš juos voverei. Turiu naują rudą draugę.

Draugi

Draugi

Tai kai gali nenorėti čia atvaryti?

Tai kai gali nenorėti čia atvaryti?

Grybienojai

Grybienojai

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Seurasaari - dar vienas pliusas”

  1.   Giedreė rašo:

    Pats laikas nuvest gentainius į šitą salą :P

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyk komentarą